Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

Witam wszystkich po nieobecności na WC,wracam do was z opisem mojej pierwszej w życiu wakacyjnej trasy.W Maju przeżyłem swoją pierwszą trasę i od tego czasu czekałem na wakacje,od dawna zawsze przed spaniem wyobrażałem sobie jakby to było gdybym kład się na leżance w ciężarówce,gdybym jadł obiad i różne inne czynności związane z tym zawodem.Czytałem recenzje tras na forach i czekałem czekałem na to,aż i ja w końcu taką napiszę.I doczekałem się,koniec roku szkolnego,zaczęły się wakacje,pozostało mi czekać jak tata przyjedzie do domu.Tata przyjechał pod koniec czerwca a ja szykowałem się do wyjazdu.W Mińsku Mazowieckim flet kazał nam się stawić 1 lipca o godzinie 10.Mieliśmy być w trasie 2 tygodnie,ponieważ tata miał urlop od 16 lipca.Życzę miłego czytania i oglądania zdjęć,a zaczynamy od zdjęcia prowiantu,w dzień poprzedzający wyjazd.
Obrazek

O 8 wyjechaliśmy z Włocławka,pamiętam że zapomniałem kabla od aparatu i musieliśmy jeszcze po niego zawrócić,cały ja :) Na bazie byliśmy przed 11,tata poszedł załatwić sprawy dotyczące papierów itp.A my czekaliśmy przed bazą (ja i kolega taty).Stał przed bramą Man Tga LX,więc zrobiłem zdjęcia.
Obrazek Obrazek

Po godzinie tata przyszedł,więc wjechaliśmy na bazę,wypakować się z osobówki do ciężarówki.A auto jakie nam przydzielono to oczywiście Mercedes-Benz Actros 2540 L o bocznym 48-419,jak wszedłem do auta to zobaczyłem syf,kierowca po sobie nie posprzątał,ale teraz nie było czasu na sprzątanie,trzeba było się zapakować do auta.
Obrazek Obrazek Obrazek

Zacząłem to układać,torby na leżankę a jedzenie do schowka,trochę wypakowałem rzeczy,a tata biegał po bazie i sprawdzał czy jest lewarek,kamizelka,papiery wszystkie od samochodu,pasy i tak dalej.Oczywiście w aucie nie wszystko było,musieliśmy jeszcze kontenery podpiąć.Tata gdy załatwił wszystko,napisał do fleta i czekaliśmy na zlecenie."Pik" odezwała się satelita,"Jedźcie na pusto do Hannoveru" a więc w drogę,trasa miała wyglądać następującoale zanim ruszymy pokaże kilka zdjęć z bazy.Z bazy wyjechaliśmy o godzinie 15.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Czas wyruszyć,zająłem miejsce pasażera,pasy a tata przekręcił kluczyk i odezwał się Mercedes,uwielbiam dźwięki spod jego maski,kołujemy na bazie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ostatnie spojrzenie na bazę Vos'a i wyjazd.
Obrazek Obrazek Obrazek

Od razu się zatrzymaliśmy,wyszedłem sprawdzić kierunkowskazy,a tata wpisywał godzinę wyjazdu itp. w swój zeszyt.
Obrazek Obrazek Obrazek

Stacja kolejowa za którą tata nie przepada.
Obrazek Obrazek

A dzień dobry,mmmmm :)
Obrazek

Świetne rondo :lol:
Obrazek

Wyjechaliśmy na główną.
Obrazek ObrazekObrazek

3 Softransavto na poboczu.
Obrazek Obrazek Obrazek

Remontują,a ta nas trochę przyblokowała.
Obrazek Obrazek

Wylecieliśmy na drogę na Grójec,oto zdjęcia i klip.
Obrazek Obrazek Obrazek

Link > http://www.youtube.com/watch?v=pw7x36YcuC8

Odbicie na Mińsk Maz. a w prawo na Rudą.A następnie ładny "Wolwiacz" i Tatra.
Obrazek Obrazek Obrazek

Chyba nie muszę nic mówić. ;)
Obrazek

Jadziemy,jadziemy.
Obrazek Obrazek Obrazek

Kołbiel
Obrazek Obrazek Obrazek

Rondo w lewo na siedemnastkę w stronę Lublina a w prawo Warszawa,my pięćdziesiątką prosto na Grójec.
Obrazek Obrazek

Spojrzenie na odległości.Lustereczko.Zakręt.Daf.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Trochę się zakorkowało przed rondem,w lewo na drogę 801 w kierunku Sobienie-Jeziory a w prawo na Karczew,my prosto Grójec.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wisła
Obrazek

Grójec,rondo prosto na Grójec gdzie my lecimy,ciągle droga numer 50 a w lewo na Kozienice droga nr 79 a w prawo na Piaseczno też droga 79.Zanosi się na deszcz.
Obrazek Obrazek

Nie obyło się bez robót drogowych.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Koniec robót można pogonić,spojrzenie na mapę,skrzyżowanie w lewo Grobice,prawo Sułkowice.
Obrazek Obrazek Obrazek

Nie na długo,za chwilę trzeba było stanąć,kolejne utrudnienia,ruch wahadłowy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Wreszcie koniec,znów można normalnie jechać.
Obrazek Obrazek

Drwalew
Obrazek Obrazek

Dogoniliśmy "Lamgorghini".I kolejne skrzyżowanie,trabancik "Lamborghini" wyprzedził to teraz czas na nas i na lewy. :spoko:
Obrazek Obrazek Obrazek

Czyściutko,no to czas na trabanta.
Obrazek

I się jednak rozpadało.A papa w akcji ;) Kopią kopią i kopią.
Obrazek Obrazek Obrazek

Skrzyżowanie my prosto i już nie na Grójec tylko Sochaczew,a w prawo droga 876 na Piotrkowice a w lewo na Osuchów.A drugie zdjęcie to "TIR"-y , trzecie zdjęcie to już Mszczonów i dzielnica przemysłowa a na dole stoi Euroad 8)
Obrazek Obrazek Obrazek

We Mszczonowie jak zwykle na światłach się korkuje.
Obrazek Obrazek Obrazek

I tymi trzema autami kończę tą część opisu.
Obrazek Obrazek Obrazek

Mam nadzieję,że się miło czytało i że się podobało.

A tutaj link do pobrania reszty zdjęć,po 7 dniach niestety wygasa
http://s008.wyslijto.pl/?file_id=16575343379071589201

Ciąg dalszy nastąpi.

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Ostatnio zmieniony 14 sty 2008, 22:56 przez Matez, łącznie zmieniany 4 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 02 paź 2007, 20:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

NO Mati zaczyna sie ciekawie ,ale nie moge sie doczekac zdjęc z GB :lol:

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 02 paź 2007, 22:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

No no, ładnie ładnie tylko mało!! Czekam na więcej bo bardzo miło się ten Twój opis traski czyta. Pozdro :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 02 paź 2007, 23:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

No ciekawy opisik i zdjęcia.Trasa mi dobrze znana bo często wracaliśmy z Cieszyna na Mszczonów i Sochaczew.A w pewnej miejscowości którą mijaliście:Sobienie-Jeziory ładowałem nie dawno pomidory do Paryża... :mrgreen: Również czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy :wink:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 03 paź 2007, 17:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

I ja rowniez podpisze sie pod zdaniami kolegow. Mam nadzieje ze w najblizszym czasie pojawi sie dalszy ciag recenzji. Powiem tylko tyle ze robisz to bardzo szczegolowo a do tego wrzucasz dobre fotki jak na te robione z samochodu. Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 03 paź 2007, 19:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 wrz 2007, 15:48
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa

ej panowie sorra za offtoa ale na manach F2000 sa takie czarne kawadraty i moze mnie powiecie do czego one sluza albo po mco one sa tam cz tylko tak dla "bajeru" :)


Tytuł:
Post Wysłano: 03 paź 2007, 19:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7205
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
ej panowie sorra za offtoa ale na manach F2000 sa takie czarne kawadraty i moze mnie powiecie do czego one sluza albo po mco one sa tam cz tylko tak dla "bajeru"
Jeśli ci chodzi o te kwadraty na dachu są to okienka a w środku do tych okienek masz rolety.

Dodam jeszcze, że zastosowano je aby do wnętrza kabiny docierało więcej światła /AdekS ;)

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Tytuł:
Post Wysłano: 03 paź 2007, 22:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 maja 2007, 11:30
Posty: 27
GG: 2549131
Lokalizacja: Gubin, Lubuskie

Cytuj:
W Mińsku Mazowieckim flet kazał nam się stawić 1 lipca o godzinie 10
No więc przepraszam za offtopic ale męczy mnie pewne pytanie. Pewnie wiele osób uzna je za śmieszne, może ja sam znam odpowiedź ale nie kojarzę z nią tego....no właśnie...O co chodzi z tym flet'em? Każdy kto opisuje trasę z VOS'u o nim wspomina...Dyspozytor czy jak?

Z góry dzięki za odpowiedź. :)


Tytuł:
Post Wysłano: 03 paź 2007, 23:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2006, 1:15
Posty: 140

Cytuj:
...O co chodzi z tym flet'em?... ...Dyspozytor czy jak?
Dokładnie flet to inaczej Dyspozytor


Tytuł:
Post Wysłano: 09 paź 2007, 15:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2006, 16:05
Posty: 212
Lokalizacja: Łódzkie

No naprawde nie chce sie odejść od ogladania i czytania. Bardzo fajne zdjęcia takie normalne prosto z trasy. Takie pytanko, czy wszystkie auta Vos-a maja podłaczenie z satelitą? Na jakiej zasadzie się to odbywa?

_________________
nie pyskuj bo ściana
najlepsza przyjaciółka-fajerka


Tytuł:
Post Wysłano: 09 paź 2007, 16:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 mar 2007, 20:04
Posty: 7
Lokalizacja: Gniezno

Trasa OK opisy też,ale to co wyprzedzałeś to Claas Xerion a nie Lamborghini :wink:

_________________
Life is a Highway...


Tytuł:
Post Wysłano: 11 paź 2007, 9:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 lip 2007, 7:15
Posty: 21
Lokalizacja: Bytom

ten trabant to mojego kumpla z lodzi pieknie odrestaurowany

_________________
Zakład Transportu i Spedycji Lasów Państwowych


Tytuł:
Post Wysłano: 18 paź 2007, 19:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lut 2007, 15:00
Posty: 66
Samochód: Mercedes Sprinter 312 D
Lokalizacja: Włocławek

No Matez jak zwykle postarałeś sie trasa ładnie opisana.Dobrze sie czytało tą recenzje.Foteczki też ładne.Pozdrawiam i czekam na dalsze opisy tras :wink:

_________________
Gdyby budowanie autostrad było nielegalne > To mieli byśmy w Polsce lepsze drogi niż w Niemczech


Tytuł:
Post Wysłano: 24 paź 2007, 12:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 cze 2006, 21:27
Posty: 170
GG: 11262316
Samochód: Man TGX 18.440
Lokalizacja: Kutno

http://img208.imageshack.us/my.php?imag ... 959vq4.jpg

Stary Mercedes Daniela Vosa ... A co do trasy, to Ci powodzenia życze z jej pisaniem, bo jak sie dowiedziałem, ile zdjęć zrobiłeś to nie chciało mi się wieżyć, że tyle dało się zrobić :] . Moje dwie Vosowskie trasy wspominają mi się, czytając Twoją ;). Pozdr.


Tytuł:
Post Wysłano: 28 paź 2007, 22:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

Witam,a więc jedziemy dalej,skończyłem na Mszczonowie i tą część zacznę jeszcze od Mszczonowa,przypominam,że wraz z Tatą jedziemy z Mińska Mazowieckiego do Hannoveru,teraz kierujemy się na Sochaczew.Zacznę od znaku informującego o zakazach ruchu pojazdów ciężarowych w Warszawie,dojeżdżamy do ronda z którego można zjechać na drogę numer 8,1 zjazd na Warszawę a drugi zjazd Sochaczew,Wrocław a 3 z powrotem to Mszczonowa.
Obrazek

Już na rondzie o którym była mowa.My zjeżdżamy w drugi zjazd,a następnie będziemy wjeżdżać na drogę numer 8,kierunek Wrocław.Reszta zdjęć z wiaduktu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I skrzyżowanie,lewo "8" Wrocław,prosto "50" Sochaczew i w prawo na Budy Mszczonowskie,my dajemy na Wrocław jak już mówiłem wcześniej.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Wylecieliśmy na "ósemkę".I na drugim zdjęciu Krokodylki się czają.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Długo "ósemką" nie jechaliśmy,skręciliśmy w prawo na Skierniewice na drogę numer 50.A 15 km mamy to miejscowości Kamion,czyli centrum ciężarówek w Polsce,pełno tam "Kamionów".
Obrazek Obrazek

A teraz widoki z boku,czyli pola.
Obrazek Obrazek Obrazek

A tu RiCo na boczku stoi.
Obrazek

Spokojnie sobie jechaliśmy,nie było potrzeby wyprzedzania,na drodze przeważała równa nawierzchnia,i spokojnie dojechaliśmy do Skierniewic,muszę powiedzieć że miłe wrażenie na mnie zrobiło to miasto.Kilka zdjęć z Skierniewic.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Co za dużo to nie zdrowo,koniec dwóch pasów wracamy do jednego,wyjeżdżamy powoli z Skierniewic.Na drugim zdjęciu wyjechaliśmy i podgląd ile kilometrów do Łowicza.
Obrazek Obrazek

Zdjęcia z drogi do Łowicza,pola,panoramy drogi,papa za kierownicą.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Tour De Pologne ;)
Obrazek

Udało się wyprzedzić peleton i dojechaliśmy do przejazdu kolejowego,a kolejne zdjęcia ukazują jak już wjeżdżamy do Łowicza.Do Łowicza również jechało się spokojnie,ciągle za ciężarówką pod naczepą Heleny,no jedynie Ci kolarze trochę nas przystopowali.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wjeżdżamy na "dwójkę" kierunek Kutno,Poznań.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wylecieliśmy z Łowicza,teraz czas trochę przyspieszyć,a zdjęcia to pola,panoramy,parkingi przy "dwójce" a zacznę od dwóch widoków z boku,mianowicie pola.I jeszcze trzecie zdjęcie na którym jest dość ciekawy zestaw.
Obrazek Obrazek Obrazek

Skrzyżowanie w lewo na Maurzyce a w prawo na Szymanowice a my oczywiście prosto na Poznań.
Obrazek

Znów wracamy do zdjęć typu widoki z boku,panorama drogi.Jak widać ruch nie jest za duży,dobrze się jedzie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miejscowość Bedlno,i skrzyżowanie w prawo na Żychlin prosto na Poznań,a z prawej strony wyjeżdża Warszawa.
Obrazek Obrazek

Dobrze się jechało ale do czasu,przed Kutnem utrudnienia,roboty drogowe.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Skończyły się roboty drogowe,spoglądam w prawo i widzę co widzę ? Lokomotywę orlenowską jak się z nami ściga.Mercedes power ! Została w tyle :papa:
Obrazek Obrazek

Kutno Poland - tereny Radiance'a :zolnierz:
Obrazek Obrazek Obrazek

Skrzyżowanie w prawo droga numer 60 na Płock w lewo droga 702 na Łódź a my prosto dwójką na Poznań.
Obrazek

Wyjechaliśmy z Kutna a "dwójka" jak widać opustoszała.Dojechaliśmy i do kolejnych robót drogowych.Na zdjęciu również samolot,który na Petrochemie wylądował aby zatankować,jak jechałem z tatą 26 czerwca to tata powiedział patrz samolot a ja szukałem go po niebie,dopiero w ostatniej chwili zobaczyłem że na stacji stoi.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Koniec robót,znów można przyspieszyć. :spoko:
Obrazek Obrazek Obrazek

Krośniewice,pamiętam że przed Krośniewicami na AS24 stał biały Daf 95XF Comfort Cab pod silosem,ahh podwykonawca ale Vosiak :serce3: I mamy skrzyżowanie w Krośniewicach w prawo na drogę numer 1 do domu i na Gdańsk a w lewo na Łódź,my prosto na Poznań.Trzecie zdjęcie ukazuję miejsce z którego 26 czerwca zabierał mnie tata w pierwszą trasę w której nocowałem w ciężarówce.
Obrazek Obrazek Obrazek

I wyjechaliśmy z Krośniewic i korek,stoimy.Co jakiś czas z naprzeciwka jadą samochody,w końcu i nasza kolejka się rusza i zdjęcia.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Ruszyło się a przyczyną postoju był ciężarówka z Rosji,która wpadła do rowu,kierowcy mam nadzieję że nic się nie stało.
Obrazek Obrazek

I jedziemy dalej dalej.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dochodzi godzina 19:00 a więc czas na pauzę godzinną,wyruszyliśmy o 14:30,stanęliśmy na Orlenie,niestety nie wiem w jakiej miejscowości przed Kołem.Poszliśmy na stację uzupełnić zapasy żywnościowe,wyszło na to,że nic praktycznie tam nie kupiliśmy,dopiero później przed granicą mieliśmy zrobić zakupy.Zdjęcia z pauzy,na początek "Roburek" :serce3: Natomiast drugi "Vosiak" :serce3: jest w akcji i w podwójnej obsadzie z uczniem,wyjechali niedługo po nas,również na pusto lecą na Hannover,później spotkaliśmy ich na AS24 w Torzymiu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nasz "Mesiak" grzecznie czeka.
Obrazek

Tata zaczął uporządkowywać trochę w kabinie,a ja zrobiłem kilka zdjęć.Na przedostatnim zdjęciu widać że zamieniłem Actrosa w "TIR"-a. :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Wróciłem do kabiny,zgranie zdjęć,telefon do mamy i wyruszamy dalej.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ruszyliśmy.
Obrazek

Skrzyżowanie,w lewo na Dąbie droga numer 263,prosto Poznań.Zaraz wyjedziemy z Kłodawy.
Obrazek Obrazek

Wyjechaliśmy z Kłodawy,mkniemy do Koła,aby następnie wjechać na A2.Jak widać dwójka opustoszała.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

W tym momencie właściwie kończą się zdjęcia,przejdziemy teraz do klipów.

Dojechaliśmy do Koła,jedziemy obwodnicą,niedługo będziemy odbijać na A2,ja już zniecierpliwiony.Godzina 21:20.
> http://pl.youtube.com/watch?v=b4KXAq2C8SY <

W końcu wjeżdżamy na A2.Godzina 22:27.
> http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 2092014227 <

Dojechaliśmy do pierwszych bramek.
Obrazek Obrazek Obrazek

Godzina 22:44 przed nami kolejne bramki.
> http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 4454817104 <

Dojeżdżamy do okolic Poznania,są już zjazdy,bierzemy osobówkę.
> http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 3604666708 <

A tym razem nas wyprzedzają,Litwini.
> http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 1555017108 <

Na "dwójce" jesteśmy ponownie i wymijamy gabaryty.
> http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 1555017108 <

Kolejne "ijo ijo".
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 9487908573

W Torzymiu tankowanie na AS 24 gdzie jak już wcześniej wspominałem spotkaliśmy Vosiaka z uczniem,który leci też na Hannover.

O godzinie 23:33 wjechaliśmy na Nevadę,rok temu jak jechałem autobusem do Wielkiej Brytanii,mijało się ten parking,i marzyło mi się podjechać ciężarówką i stać tam.A tu proszę w te wakacje "roburkiem" z tatą podjechałem.Oczywiście parking zapchany,ale znaleźliśmy miejsce,i szybko poszliśmy zrobić zakupy i nabić butlę gazową.O to filmik i zdjęcia.
> http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 5695413853 <

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Po godzinie wyjechaliśmy z Nevady (24:30),jeszcze godzina jazdy nam pozostała,chcieliśmy dociągnąć do pierwszej stacji po stronie niemieckiej,i tak zrobiliśmy o godzinie 1:49 stanęliśmy na Shellu.Zjedliśmy obiadokolację bo tak to nazwać można i położyliśmy się spać.Filmik jak wjeżdżamy na stacje,na którym mało co widać,przepraszamy za dwa wulgaryzmy,ale pierwszy dzień pracy,tata poddenerwowany,z resztą myślę ,że człowiek ma prawo.
> http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 9441793976 <

O 3:00 już śpię.
Obrazek

Koniec części drugiej,następna już wkrótce a w niej znajdziecie zdjęcia z załadunku i zdjęcia z głównej bazy Vos'a w Oss (Holandia).

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Tytuł:
Post Wysłano: 28 paź 2007, 23:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

Tak, tak Nevada zapchana..normalka, i to nie tylko w nocy, w biały dzień około 10 zajeżdzamy z tatą a tam tyle aut że głowa mała...ale jakoś znaleźliśmy miejsce.Fajnie wyszło zdjęcie ze stojącymi ciężarówkami na Nevadzie,super naprawdę...jeszcze jakbyście Martynę wzięli to już by całkiem trasa była full wypas :D :wink: hehe


Tytuł:
Post Wysłano: 29 paź 2007, 21:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Dobra recenzja. Cieszy mnie, że twój sprzęt potrafi robić dobre filmy, szczególnie w nocy.Co do zdjęć nie mam zastrzeżeń, wszystko jest OK.
Z ogromną niecierpliwością czekam na dalszą część relacji.


Tytuł:
Post Wysłano: 29 paź 2007, 21:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Cytuj:
,stanęliśmy na Orlenie,niestety nie wiem w jakiej miejscowości
To była Kłodawa Mati ,zaraz na wjeżdzie od strony Krośniewic polewej stronie. Druga część równie dobrze opisana. Zdjęcie z Nevady na 5+ :D

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 30 paź 2007, 13:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 paź 2007, 13:39
Posty: 106
GG: 0

Świetne fotki, drogi też prezentują się całkiem nieźle a mawiają że takie złe... jak mit to mit, ja też miałem fotorelacje z mojej trasy ale zniknęła, widocznie admin mnie nie lubi

Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 31 paź 2007, 20:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Matez widze ze nie odwalasz tandety. Jak juz sie za cos zabierasz to ribisz to dobrze. Nie mam zadenych zastrzezen co do tego opisu. Nie dosc ze jest on bardzo szczegolowy to jest duzo fotek a do tego filmiki. Nie zaluje ze czytajac i ogladajac foty zeszlo mi niecala godzine. Naprawde warto. Czekam na kolejna odslone. Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: