Auto-Mix - lod贸wki samochodowe, klimatyzatory postojowe, us艂ugi transportowe, transport mi臋dzynarodowy.

Truck-Man Cz臋艣ci Man

40TON.netKonektor5000.pl anteny cb radiaRegeneracja wtryskiwaczy Common Rail MAN

Regulamin forum

Drogi U偶ytkowniku!

Pami臋taj 偶e bierzesz odpowiedzialno艣膰 za swoje wypowiedzi, dlatego ostro偶nie dobieraj s艂owa uwzgl臋dniaj膮c fakt, 偶e nie jeste艣 wystarczaj膮co anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania w膮tk贸w b膮d藕 pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o 艣wiadczeniu us艂ug drog膮 elektroniczn膮 o tre艣ci:

鈥濶ie ponosi odpowiedzialno艣ci za przechowywane dane ten, kto udost臋pniaj膮c zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez us艂ugobiorc臋 nie wie o bezprawnym charakterze danych lub zwi膮zanej z nimi dzia艂alno艣ci, a w razie otrzymania urz臋dowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomo艣ci o bezprawnym charakterze danych lub zwi膮zanej z nimi dzia艂alno艣ci niezw艂ocznie uniemo偶liwi dost臋p do tych danych鈥.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Nast臋pna
Autor Wiadomo艣膰
PostWys艂ano: 16 sty 2008, 12:41 
U偶ytkownik

Firma naprawde musi mie膰 sporo pracy. Sta艂e k贸lka dla TNT, Stralisy wszystko wyja艣niaj膮. Chodzi mi o to 偶e je艣li sie kupuje ci臋偶ar贸wk臋 i du偶a ilo艣膰 w dobrej cenie (niskiej) to najlepiej (najczesciej)Stralisa. Jak mi to kto艣 powiedzia艂 w cenie 10 Actros贸w dostaniesz 15 Stralis贸w. 艁adnie one s膮 z zewn膮trz, a szczeg贸lnie te najnowsze. U mnie w firmie zakupili 3 nowiutkie sztuki 450KM. pod izotermy wieltonu. Wszystko 艂adnie ale jako艣膰 wykonania i materia艂y je艣li chodzi o wn臋trze to szkoda gada膰. Plastiki s艂abej jako艣ci w paru miejscach (widocznych) 艣rubki czy jakie艣 wkr臋ty srebrne wkrecone w czarny plastik. Czy偶by to by艂a prawda "Od Iveca trzymaj si臋 z daleka"

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 16 sty 2008, 23:32 
U偶ytkownik

GG: 4481810
Napisz臋 co s艂ysza艂em, a czy tak b臋dzie to si臋 oka偶e. W艂a艣ciciel sprzedaje albo ju偶 sprzeda艂 dzia艂ki na terenie woj. dolno艣l膮skiego, firma zmienia tabor, faktem jest, 偶e kupuje g艂贸wnie Stralisy z bogatszym wyposa偶eniem. Plany nowej bazy pozytywnie mnie zaskoczy艂y ze wzgl臋du na projekt. Maj膮 powsta膰 przelotowe gara偶e, specjalizowany warsztat, pokoje sypialne dla kierowc贸w. Kierowca tak偶e na swoje 偶yczenie mo偶e zosta膰 odwieziony do domu. Projekt, przyznam, jest ambitny i je偶eli zostanie zrealizowany to firma z pewno艣ci膮 zyska lepsz膮 pozycj臋 na rynku. Nie wiem dok艂adnie kiedy maj膮 si臋 rozpocz膮膰 jakie艣 prace. My艣l臋, 偶e niebawem doczekamy nowej bazy.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 24 lut 2008, 16:43 
U偶ytkownik

Du偶o os贸b zachwala艂o tam prac臋, my艣la艂em, 偶e budowa bazy jest g艂贸wnie ze wzgl臋du na rozw贸j firmy i popraw臋 pracy. Demotrans nie jest na pewno najlepsz膮 firm膮 w moim przekonaniu. Fakt, 偶e si臋 rozwija, ale te偶 s艂ysza艂em, 偶e stawki nie s膮 zbyt du偶e. Na wahadle Pyrzowice-Warszawa ma艂ym samochodem dostawczym mo偶na wyci膮gn膮膰 1600-1800z艂. Bior膮c pod uwag臋 czas jaki si臋 po艣wi臋ca to tylko w weekend mo偶na spokojnie przyjecha膰 do domu. Dzisiaj s艂ysza艂em, 偶e nieco podwy偶szyli zarobki, ale na czym ta podwy偶ka polega, nie wiem. Mo偶e zmienili spos贸b naliczania.
Brat wspomina艂 mi o Tobie (kierowcy Mana). My艣l臋, 偶e wykonuj膮c tak膮 prac臋 powinno si臋 pr贸bowa膰, szuka膰 jak najlepszej oferty. Jest to ci臋偶ki zaw贸d i je偶eli nie ma Ci臋 ca艂y tydzie艅 w domu to zarobek powinien by膰 wi臋kszy. Ile os贸b wykonuje inny zaw贸d, wyje偶d偶aj膮 za granic臋 i s膮 co tydzie艅, dwa w domu, a pieni膮dz niepor贸wnywalny (wystarcza nawet na przyjazd do Polski w艂asnym samochodem). Przeka偶臋 pozdrowienia, pewnie te偶 Ci臋 b臋dzie pozdrawia艂. A o jakim Danielu wspominasz? W tej firmie z mojej rodziny pracuje jeszcze wujek (Karol) i jego syn (m贸j kuzyn-艁ukasz). Mo偶e napiszesz, gdzie pracujesz i na jakich warunkach (podej艣cie pracodawcy do pracownika itp.). Uwa偶am, ze Demotrans jest dobr膮 firm膮 na "start zawodowy", nauk臋 itp. Je偶eli p贸藕niej zostanie si臋 docenionym to mo偶na kontynuowa膰 prac臋 w tej firmie, a je偶eli nie to warto "zaryzykowa膰" w innej, mo偶e sprawdzonej przez znajomych firmie.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 02 mar 2008, 0:11 
U偶ytkownik

GG: 0
Cze艣膰 Mateusz!!!Prawda chodzi艂o mi o 艁ukasza porypa艂y mi si臋 imiona.Teraz pracuj臋 u ......... kasa ca艂kiem inna cho膰 wiadomo zawsze mog艂a by by膰 lepsza no i auta mamy troch臋 wys艂u偶one.Podobno maj膮 zmienia膰 ale lepiej je偶dzi膰 starym a lepiej zarobi膰.Na weekendy zje偶d偶am do domu jak dobrze p贸jdzie to weekend mam 3dni,r贸偶nie bywa zale偶y od tras.Je偶d偶臋 g艂贸wnie do Francji,raz na ok.2miesi膮ce Anglia.Nikt nam nie wydzwania z pytaniami typu;gdzie jeste艣,dlaczego tak p贸偶no wyjecha艂e艣 itp.Masz zrobi膰 swoje i fina艂.Odk膮d przesta艂em ogl膮da膰 fizjonomi臋 ABC[Jarek powie ci kto to jest] 偶ycie sta艂o si臋 przyjemniejsze.Jak odchodzi艂em z Demotransu to ABC wypomnia艂 mi wszystko mi臋dzy innymi to 偶e dosta艂em 150 z艂 premii [raz100 drugi raz50z艂] a nawet chorob臋[wtedy co Jarek w czerwcu je偶dzi艂 tym MAN-em co teraz].Poprostu pokaza艂 ca艂e swoje chamstwo.A wiesz jak mnie potraktowa艂 w艂a艣ciciel jak dowiedzia艂 si臋 偶e odchodz臋??????Kaza艂 mi wypierd.......膰.Czy tak powinno traktowa膰 si臋 pracownik贸w????????????????????S艂uchaj mam tw贸j nr gg puszcz臋 ci zaraz wiadomo艣膰 to b臋dziesz mia艂 m贸j nr gg.Nie chc臋 podawa膰 ci go tutaj bo mo偶e trafi膰 w niepowo艂ane r臋ce.Gdyby nie dosz艂a to Jarek ma m贸j nr na kom贸rk臋 niech mi pu艣ci sms-a to mu podam gg.[ja nie mam nr tel Jarka].Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony 05 mar 2008, 21:26 przez mariusz borycki, 艂膮cznie zmieniany 1 raz

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 02 mar 2008, 8:49 
U偶ytkownik

Aha,ta podwy偶ka o kt贸rej piszesz,owszem mieli a偶 o ca艂e 2gr/km tak 偶e na naczepach maj膮 teraz 18gr/km a na zestawie [takim jak Jarek] 20gr/km +podstawa-jakie艣 900z艂 netto.Pozdrawiam

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 05 mar 2008, 19:09 
U偶ytkownik

GG: 9015289
Hejka wszystkim!!! Mariusz tu mo偶esz jecha膰 na Demotrans jak tylko chcesz!!! co oni mogla ci zrobi膰!!niech cebula siadzie i poczta sobie!!!powiem wam jedno DEMOTRANS TO JEDNA WIELKA PORA呕KA!!!pracowa艂am tam 5 miesi臋cy (i o 5 miesi臋cy za d艂ugo) w sumie to 藕le nie zarabia艂am i je藕dzi艂am sol贸wk膮!!! ale to jak tam traktuj膮 kierowc贸w to jest pomy艂ka!!!a samochody naprawiaj膮 dopiero jak sie zaczynaj膮 naprawd臋 sypa膰 albo staja gdzie艣 na trasie!!!jedyny plus to taki ze nabra艂am do艣wiadczenia bo sie ca艂y czas je藕dzi艂o!!albo nie je藕dzi艂o sie w og贸le!!wiem jedno nigdy tam nie wr贸c臋 i nie radze innym 偶eby tam szli!!!a ty Mateusz pozdr贸w JARKA od Sylwii!!!!

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 05 mar 2008, 22:11 
U偶ytkownik

Sie ma Siwa.ABC chyba wie 偶e istnieje takie forum bo dop贸ki by艂y tu same pochlebne opinie o demotransie to link do tego forum by艂 na ich stronie w trzecim wierszu,a jak napisa艂em par臋 s艂贸w prawdy o nich nagle znikn膮艂.Tak jak piszesz ludzi nie traktuj膮 tam za dobrze,nie wiem czy s艂ysza艂a艣 o "Kud艂atym" te偶 jezdzi艂 w demo... na TNT.Zacz膮艂 stawia膰 si臋 do nich tak samo jak "Banan",to go pos膮dzili o spuszczanie paliwa.Podobnie samo potraktowali"Oczko".Mnie wiesz jak potraktowali!!!!!!!!!!!!!Tak niestety traktuj膮 ludzi,pytanie tylko czy to normalne?????????

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 26 mar 2008, 9:48 
U偶ytkownik

Cze艣膰 wszystkim ,

niestety nie mog臋 w pe艂ni podzieli膰 opinii kolegi Mariusza Boryckiego - znam firm臋 i tam je藕dzi艂am - odszed艂em bo mia艂em okazj臋 dosta膰 si臋 na cystern臋 .
Kolega Borycki je藕dzi艂 najmniej ze wszystkich koleg贸w i zawsze mia艂 oczko u Starego - jak mu si臋 dzieciak urodzi艂 to tez dosa艂 wolne - kas臋 a jak dziciak zachorowa艂 te偶 go potraktowali ok, Ja moge tylko powiedzie膰 , 偶e Pawe艂 wywi膮za艂 si臋 ze wszystkiego i jest spoko go艣膰 - a co do ABC to taka jest jego rola w firmie i wszyscy si臋 z tym musz膮 liczy膰

Pozdrawiam wszystkich DEMOTRANS脫W

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 03 kwie 2008, 9:51 
U偶ytkownik

Ha ha ha ha.Ale ubaw.Koala......a mo偶e raczej jak to zosta艂o ju偶 tu napisane ABC bo po przeczytaniu twojego postu od razu wida膰,偶e ABC czy jak wolisz Koala wida膰,偶e to jedna i ta sama osoba (bo kto wie ile kt贸ry kierowca jezdzi?),nie pisz BZDUR, i miej cho膰 odrobin臋 honoru (je艣li wiesz co to jest honor) nie podszywa膰 si臋 pod kogo艣 tzn.pod Roberta J.bo to on z tego co s艂ysza艂em poszed艂 na cysterke do star polska.Te偶 jezdzi艂em kiedy艣 u was i doskonale wiem jaka jesz u was sytuacja w tej waszej pseudo-firmie i wiem czym ona pachnie.Piszesz,偶e Mariusz B. jezdzi艂 najmniej ze wszystkich-ka偶dy jezdzi tyle ile mu dajecie,a jak ca艂y dzie艅 siedzia艂o si臋 na placu i nie by艂o wyjazd贸w to co...powiesz mo偶e,偶e migali艣my si臋 od roboty?.Piszesz,偶e" ABC jest w porz膮dku" ,niech napisze to o Tobie kto艣 inny a nie ty sam.odno艣nie urodzenia dziecka je艣li nie wiesz to Ci powiem,偶e nale偶y si臋 wtedy dwa dni,a dodatkowo to wiem,偶e on mia艂 ten urlop zaplanowany od dawna bo sam widzia艂em ju偶 na wiosn臋,jak to zg艂asza艂 w kadrach .A to co mu tam podobno do艂o偶yli艣cie to je艣li to w og贸le prawda wasza wola (ciekawe ile 50z艂?) i nie WYPOMINAJ TEGO bo si臋 o艣mieszasz.Ciesz臋 si臋 tylko,偶e od ponad roku nie pracuj臋 u was bo mia艂em ju偶 do艣膰 tych waszych tarczek---dobrze wiesz o co chodzi!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak wi臋c na zako艅czenie jedna pro艣ba NIE PISZ TU WI臉CEJ BZDUR!!!!!!!!!!!

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 14 sie 2008, 21:13 
U偶ytkownik

Samoch贸d: MAN TGL
Stralisek z艂apany wczoraj przy cmentarzu p贸艂nocnym w Warszawie..

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazek

Pozdro dla kierowcy!

(c)KoRnik

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 16 sie 2008, 15:18 
U偶ytkownik

W imieniu brata r贸wnie偶 pozdrawiam. Zdj臋cia dobrze zrobione. Powodzenia w dalszym fotografowaniu.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 21 cze 2009, 17:36 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

GG: 9124715
Og贸lnie Demotrans wkeci艂o si臋do oddzia艂u Fedexu w Polsce co nie ? :> zastanawia mnie tylko w jakies ilo艣膰i du偶o widuje ich samochodzik贸w po Bydgoszczy ... :)

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 21 cze 2009, 20:18 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Demotrans robi dla Fedex-a wahad艂o po oddzia艂ach w Polsce, cz臋艣膰 jest oklejona logo Fedex i ma艂y napis "operator liniowy Demotrans"

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 21 cze 2009, 20:22 
Moderator
Awatar u偶ytkownika

Demotrans nie tylko pod FedExem lata, ale te偶 je藕dzi dla DPD. Swego czasu cz臋sto widywa艂em ich w Warszawie na Mineralnej, teraz mijam pod Warszaw膮 w Jankach tu偶 przed rozjazdem 7 i 8. Chyba zmienili im godziny odjazdu.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 16 lis 2009, 18:14 
U偶ytkownik

Obrazek
:lol: :roll: :lol:

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 28 maja 2010, 20:31 
U偶ytkownik

GG: 7411066
Samoch贸d: Volvo
Witam, czy ktos moze mi powiedzie膰 jak wygl膮da sytuacja z zatrudnieniem ludzi, czy s膮 przyjecia, i jakie mam szanse sie tam dostac jak jestem ze sl膮ska?
Czesto widuje Demotransy na drodze Cha艂upki Wodzis艂aw 呕ory i drugie auto na rasie Cieszyn - Zilina DPD.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 28 maja 2010, 20:46 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Praktycznie co tydzie艅 og艂aszaj膮 si臋 na gazetapraca.pl. Wymagaj膮 dwa lata do艣wiadczenia. Najcz臋艣ciej 艣miga si臋 na sta艂ych trasach w podw贸jnej obsadzie. Z opinii znajomego wiem, 偶e jest to popularnie zwany ko艂choz, 偶eby mechanicy co艣 naprawili trzeba stawia膰 w贸dk臋 itp. aczkolwiek to tylko zas艂yszana opinia.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 17 sie 2010, 21:21 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Obrazek

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 16 wrz 2010, 21:49 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Po偶eracz kilometr贸w, czyli "Nowy Majster z Demon Trans" :
Obrazek

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 07 pa藕 2010, 19:40 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Sp臋d demon贸w na stacji :
ObrazekObrazek

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Nast臋pna