Auto-Mix - lod贸wki samochodowe, klimatyzatory postojowe, us艂ugi transportowe, transport mi臋dzynarodowy.

Truck-Man Cz臋艣ci Man

40TON.netKonektor5000.pl anteny cb radiaRegeneracja wtryskiwaczy Common Rail MAN

Regulamin forum

Drogi U偶ytkowniku!

Pami臋taj 偶e bierzesz odpowiedzialno艣膰 za swoje wypowiedzi, dlatego ostro偶nie dobieraj s艂owa uwzgl臋dniaj膮c fakt, 偶e nie jeste艣 wystarczaj膮co anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania w膮tk贸w b膮d藕 pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o 艣wiadczeniu us艂ug drog膮 elektroniczn膮 o tre艣ci:

鈥濶ie ponosi odpowiedzialno艣ci za przechowywane dane ten, kto udost臋pniaj膮c zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez us艂ugobiorc臋 nie wie o bezprawnym charakterze danych lub zwi膮zanej z nimi dzia艂alno艣ci, a w razie otrzymania urz臋dowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomo艣ci o bezprawnym charakterze danych lub zwi膮zanej z nimi dzia艂alno艣ci niezw艂ocznie uniemo偶liwi dost臋p do tych danych鈥.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejd藕 na stron臋 1, 2, 3, 4, 5  Nast臋pna
Autor Wiadomo艣膰
PostWys艂ano: 09 lut 2007, 15:31 
U偶ytkownik

GG: 4481810
Obrazek
Demotrans Spedycja & Transport to firma, kt贸ra od 1996 roku zajmuje si臋 logistyk膮, transportem i spedycj膮 krajow膮 i mi臋dzynarodow膮 oraz magazynowaniem.

Tabor transportowy:
Firma Demotrans dysponuje flot膮 55 jednostek transportowych pocz膮wszy od pic-upa do zestaw贸w 120m3.
G艂贸wnie posiadaj膮:
Renault Premium, Volvo, kilka Man贸w, Iveco, Mercedes Atego i Actros.
Skani w ca艂ej firmie nie ma ani jednej. Maj膮 r贸wnie偶 du偶o bus贸w.

Kontakt z firm膮:
Baza:
ul.Wojska Polskiego 56 P
56-400 Ole艣nica
demotrans@demotrans.pl

Siedziba:
ul.Ole艣nicka 18
55-106 Zawonia

Warunki pracy oraz dogadanie si臋, czy samoch贸d zostaje, np. w czasie weekendu na bazie, czy jakim艣 parkingu nie sprawiaj膮 problemu. Wspominam o tym tylko dlatego, gdy偶 Demotrans ma zatrudnionych kierowc贸w z r贸偶nych miejsc Polski. M贸j brat mieszka w Bytomiu i je藕dzi dla tej firmy, ostatnio "za艂atwia艂" prac臋 koledze z Bydgoszczy. W tej firmie pracuje r贸wnie偶 m贸j wujek ju偶 od wielu lat i je藕dzi Volvo FH 12 na tandemie. S艂ysza艂em r贸wnie偶 o tym, 偶e Demotrans op艂aca kurs przysz艂ym kierowcom, kt贸rzy podpisz膮 umow臋 z nimi, po czym po艂ow臋 ceny kierowca b臋dzie musia艂 zobowi膮za膰 si臋 sp艂aci膰 (tej informacji nie jestem pewny), je偶eli tak jest to zapewne dotyczy to znajomo艣ci z t膮 firm膮.

Wi臋cej informacji znajdziecie na stronie:
Demotrans

Ostatnio zmieniony 18 mar 2007, 14:43 przez Mateusz383, 艂膮cznie zmieniany 1 raz

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 10 lut 2007, 21:05 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

GG: 1
Samoch贸d: TGX 440
Kolego jeste艣 dobrze poinformowany o tej firmie, mo偶 enapisa艂 by艣 co艣膮 wi臋cej o warunkach pracy, kierunkach gdzie je偶d藕膮, co wo偶膮?

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 10 lut 2007, 21:54 
U偶ytkownik

M贸j brat i wujek s膮 zatrudnieni w tej firmie. Brat ma narazie sta艂膮 tras臋 (Bielsko-Bia艂膮, Sosnowiec, 艁贸d藕[Ozork贸w], Bydgoszcz) i wozi cz臋艣ci do fiata dla TNT oraz inne cz臋艣ci samochodowe dla CAT'a, np. Valeo. M贸j wujek je藕dzi na mi臋dzynarod贸wce (W艂ochy, Austria, Niemcy, Holandia, Austria, Czechy) i wozi rury z Poliplastu Volvo FH12 na tandemie. Firma ma podpisane umowy z r贸偶nymi firmami wy偶ej wymienionymi oraz wysy艂a samochody na spedycj臋. Jak jeszcze ostatnio s艂ysza艂em to potrzebuj膮 kierowc贸w, ale oczywi艣cie lepiej zadzwoni膰 i si臋 spyta膰 albo osobi艣cie si臋 tam wybra膰. Co do traktowania kierowc贸w to uwa偶am, 偶e cz艂owiek w ich rozumieniu nie jest maszyn膮 do pracy. Maj膮 w艂asnego mechanika, kt贸remu m贸wi si臋 co ma zrobi膰, na co ma zwr贸ci膰 uwag臋. Samoch贸d myje si臋 na bazie lub myjce, wtedy bierze si臋 faktur臋 i przedstawia szefowi, kt贸ry zwr贸ci pieni膮dze za wykonan膮 us艂ug臋. Tak samo jest z r贸偶nymi naprawami, potrzebami kierowc贸w, ale oczywi艣cie nie do przesady. Je偶eli kierowca jest ok to uwa偶am, 偶e tak samo zostanie potraktowany. Tabor firmy ci膮gle si臋 zwi臋ksza. Naczepy w wi臋kszo艣ci s膮 plandekowane z napisem Demotrans napisane czcionk膮 jak na powy偶szym logu. Je偶eli o czym艣 jeszcze nie napisa艂em to pytajcie, postaram si臋 odpowiedzie膰, ale pami臋tajcie, 偶e ja tam nie jestem zatrudniony, wi臋c moje odczucia oraz zdanie na temat tej firmy mo偶e si臋 troch臋 r贸偶ni膰 od zdania jakie wyra偶aj膮 pracownicy Demotransu.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 06 maja 2007, 15:01 
U偶ytkownik

GG: 2308383
Mam dobrego Kumpla kt贸ry je藕dzi w Demotransie na sta艂ej trasie Kalisz-Warszawa-Kalisz. Z tego co m贸wi firma nie jest z艂a. Czasami z nim je偶d偶臋 na wspomnian膮 tras臋:) Demotrans obs艂uguje wiele filii TNT w Polsce. S膮 to codzienne kursy i na brak zlece艅 nie mog膮 narzeka膰. Ostatnio zakupili wiele nowych aut - widzia艂em nowe Iveco Stralis - s膮 艣liczne :)

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 07 maja 2007, 14:03 
U偶ytkownik

T膮 firm臋 zk膮艣 kojarze ale nie moge sobie przypomniec skad... Mozliwe ze widzialem samochody z tej firmy i utkwili mi w pamieci :)

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 07 maja 2007, 14:14 
Moderator
Awatar u偶ytkownika

Samoch贸d: Volvo FH 440
Renault Premium

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

© Fotogaleria Lenin`a

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 19 maja 2007, 19:44 
U偶ytkownik

hmmmmmm......
Moja pierwsza praca.
Pami臋tam nawet moj膮 pierwsz膮 tras臋
Ole艣nica - Pozna艅- Ole艣nica (15 min drzemki) -Warszawa-K艂odzko-Ole艣nica.
Wspominam bardzo mi艂o, je艣li tylko nie wysy艂ali mnie na wahad艂a; czyli na co艣 takiego gdzie trzeba zapier****ala膰 jak poj***bany.

system pracy wielu kierowc贸w ma taki 偶e "weekendy w domu".
Hehehe oni tak nazywaj膮 to. Bo w rzeczywisto艣ci to jest tak 偶e w sobot臋 po po艂udniu si臋 zje偶d偶a, a w niedziele wieczorem lub nocy 艂aduje.
I nie za dobrze p艂ac膮. Kierowca sol贸wki mia艂 p艂acone 10 gr/km.
Tam jest ca艂y czas m艂yn i kierowcy nawet dobrze si臋 nie znaj膮.
Zawsze w lokalnej gazecie jest og艂oszenie 偶e przyjm膮 na B, C i C+E.

Cho膰 z tego co wiem to niekt贸rych kierowc贸w b. dobrze traktuj膮 i nie narzekaj膮 [kierowcy].

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 19 maja 2007, 19:55 
U偶ytkownik

Moim zdaniem najlepsza jest sta艂a trasa, czyli praca, np. dla TNT. Wtedy pracownik w jakim艣 stopniu samodzielnie planuje sobie dzie艅. Ma z g贸ry za艂o偶one, o kt贸rej godzinie powinien by膰 z towarem i nikt go nie ponagla. Spedycja te偶 nie jest z艂a. Wujek je藕dzi za granic臋 i nie narzeka. Zawsze s膮 jakie艣 plusy i minusy. Firma kupi艂a 20 Stralis贸w. Tabor si臋 znacznie powi臋ksza, a co za tym idzie, firma potrzebuje nowych kierowc贸w.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 20 maja 2007, 11:44 
U偶ytkownik

ale du偶o kierowc贸w odchodzi on nich

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 23 maja 2007, 12:54 
U偶ytkownik

Mateusz a je偶eli mo偶esz powiedzie膰 to ile tw贸j brat tam zarobi??

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 23 maja 2007, 13:48 
U偶ytkownik

Wynagrodzenie cz臋sto si臋 waha, ale nie jest nigdy mniejsze ni偶 2500z艂. Czasami przekracza nawet kwot臋 3000z艂. S艂ysza艂em, 偶e kierowcy, kt贸rzy je偶d偶膮 za granic臋 zarabiaj膮 powy偶ej 3000z艂. Mo偶e jest na forum kto艣, kto te偶 pracuje w tej firmie i napisze jakie jest jego wynagrodzenie. Teraz co艣 pozmieniali w p艂acach z podstaw膮, km i czasem pracy i nie znam konkretnych warto艣ci.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 23 maja 2007, 15:11 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

GG: 37985486
nale偶a艂oby jeszcze wspomnie膰 o Panu Mariuszu K. g艂贸wnym architekcie spedycyjnym firmy Demotrans posiadaczu 9 dana w zaklinaniu.
ka偶de zlecenie spedycyjne wystawione przez nich polecam dok艂adnie czyta膰 we wszystkich drobiazgach i tak b臋dzie to tylko w 10% zbie偶ne z rzeczywisto艣ci膮.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 07 wrz 2007, 21:39 
U偶ytkownik

Dlaczego firma wysprzedaje samochody? czy偶by koniec interesu czy wymiana taboru? Du偶o aut mo偶na znale藕膰 na allegro.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 10 wrz 2007, 23:24 
U偶ytkownik

Firma zmienia tabor. Kupuje nowe Stralisy, w艂a艣nie znalaz艂em te og艂oszenia. Dzi臋ki za informacj臋.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 03 pa藕 2007, 23:38 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

GG: 9888914
Mam dwa pytania
Jakie nowe Iveca Starlisy 2 kupuj膮 ??
i czy zatrudniaj膮 m艂odych ??

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 04 sty 2008, 21:44 
U偶ytkownik

Witam.
To akurat nie jest nowe Iveco, ale takie kupuj膮, ten ma 430KM:
Obrazek Obrazek Obrazek

Praca dla m艂odych kierowc贸w jest, ale nie zapewniam na 100%, najlepiej dowiedzie膰 si臋 samemu. Wiem, ze ostatnio kilka os贸b si臋 zwolni艂o i firma poszukuje nowych kierowc贸w.

[ Dodano: Pi膮, 04.01.2008, 20:45 ]
Cyryl pisze:
ka偶de zlecenie spedycyjne wystawione przez nich polecam dok艂adnie czyta膰 we wszystkich drobiazgach i tak b臋dzie to tylko w 10% zbie偶ne z rzeczywisto艣ci膮.

Rozmawia艂em troch臋 z wujkiem na temat firmy. Du偶o si臋 zmieni艂o od czasu kiedy p. Mariusz K. pracowa艂 dla Demotransu. Firma stawia na jako艣膰 us艂ug ni偶 ich ilo艣膰. Zmienia tabor, g艂贸wnie Iveco Stralis II (nowe) z naczep膮 MEGA sprzedaj膮c aktualne samochody. S膮 ju偶 projekty nowej bazy, kt贸ra mia艂aby powsta膰 w Dobroszycach. Bus贸w r贸wnie偶 zaczyna przybywa膰.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 09 sty 2008, 14:40 
U偶ytkownik

Ile macie sztuk Renault (Master?) 3.5t?
Wczoraj wieczorem lecia艂a jedna sztuka na gierk贸wce ko艂o Tomaszowa Maz.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 09 sty 2008, 21:37 
U偶ytkownik

GG: 7
Samoch贸d: Ducato L2H2 130KM
No i jak to jest z tymi busami? Bior膮 ludzi jeszcze do pracy na busika (ew. sol贸wk臋)? Jak cz臋sto s膮 zjazdy do domu??

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 09 sty 2008, 22:44 
U偶ytkownik

Odno艣nie Renault Master to niestety nie wiem ile ich maj膮. Ci膮gle dokupuj膮 nowe samochody. By膰 mo偶e widzia艂e艣 mojego kuzyna, bo on w艂a艣nie je藕dzi takim samochodem dla Demotransu.
Ze zjazdami r贸偶nie bywa. Zale偶y od trasy. Jedni kierowcy maj膮 sta艂膮 tras臋 i s膮 codziennie w domu, a inni np. na spedycji rzadziej. Na weekend kierowca zje偶d偶a do domu, ale w tygodniu jest ju偶 naprawd臋 r贸偶nie. Z tego co s艂ysza艂em to praca ci膮gle jest. Firma zatrudnia osoby z ca艂ego kraju.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 16 sty 2008, 12:15 
U偶ytkownik

GG: 0
Witam. Chcialbym sie dowiedziec co slyszales o budowie nowej bazy Demotransu w Dobroszycach gdyz interesuje mnie ta firma zaczelem kurs na C pozniej E i myslalem nad ta firma gdyz jestem wlasnie z Dobroszyc ale ja nic nie slyszalem na temat takowej inwestycji wiec chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejd藕 na stron臋 1, 2, 3, 4, 5  Nast臋pna