Rejestracja:23 lis 2007, 21:34 Posty: 128
Lokalizacja: poznan
Po zaciągnięciu ręcznego ucieka powietrze, słychać że syczy pod maską. Dosłownie 1 min i zbiorniki z powietrzem sie opróżniają do połowy. Gdzie szukać tego zaworu? Chodzi o MB 1827 z 1994 roku.Pozdrawiam wszystkich
witam kolego a nie uchodzi to czasem od "klamry" od recznego??? czasami odpowietrzenie zaworu od recznego ca masz w kabinie jest wypuszczone na zewnatrz zeby w kabinie nie było głosno jak spuszczasz lub zaciagas zreczny!!!! sprawdz bo moze to byc czasem to i niestety ale "klamra" w kabini ebedzie do wymiany!!! przewaznie jakies zawory od recznego to sa w okolicach tylniej osi!!!
koelgo niewiem czy tu wiele pomoge, ale jakies 2 tygodnie temu mój tata miał to samo w swojej scani, zaciągnął ręczny i w kilka minut schodziło powietrze. Wystarczyła wymiana zaworu hamulca ręcznego.
_________________ B- 23.02.2010r.
C- 30.05.2012r.
E- 27.06.2012r.
KW- 10.09.2012r.
KK- w trakcie
Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 2 gości
Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów
Witaj. Na tej stronie używamy ciasteczek. Strona korzysta z plików
cookies w celu realizacji usług i zgodnie z §3
Polityki
prywatności. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na
ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki
przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.
Wyrażam zgodę