Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 maja 2013, 19:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2013, 15:47
Posty: 122

mam jedno pytanie odnośnie dopuszczalna masa całkowita mając znak np 10t DMC a my w dowodzie mamy np 16T DMC lecz ważymy 8T to mogę za znak Dopuszczalna masa całkowita wjechać czy nie? bo RMC wiadomo nie patrzę wtedy na DMC tylko ile auto wazy i wiem ale odnosnię DMC? bo na moje rozumowanie jest znak 10TDMC a mój ma 16DMC to nie mogę wjechać mimo,że by aktualnie ważył 8T tak?


Post Wysłano: 22 maja 2013, 19:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2012, 21:48
Posty: 6
Samochód: VW T4

nie możesz wjechać za taki znak. są oddzielne znaki odnoszące się do masy rzeczywistej pojazdu (różnią się tym, że na znaku podana jest tylko masa, a nie ma symbolu pojazdu).


Post Wysłano: 22 maja 2013, 20:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2013, 15:47
Posty: 122

a to przy okazji spytam jeszcze tak

jak jest RMC powiedzmy 10T a nasz ma DMC 16T ale waży 7T to w RMC 10T mogę wjechać bo wjeżdżając w RMC nie patrzymy przecież ile auto ma DMC tylko ile waży w tym momencie np może mieć 20DMC ale waży 8T i mogę wjechać tak?


Ostatnio zmieniony 22 maja 2013, 21:40 przez Anonymous, łącznie zmieniany 2 razy.
Możesz nie komplikować tego co proste? Chyba tłumaczyli Ci na kursie P-J różnicę w znaczeniu znaków? Ponadto język polski składa się ze znaków przestankowych, dużych, małych liter i proszę stosować się do zasad pisowni. Zamykam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: