Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 paź 2010, 18:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2006, 19:09
Posty: 48

Witam. Zastanawiam się nad zainstalowaniem w autach monitoringu GPS i sond paliwa. Ma ktoś może pomontowane takie urządzonka? Interesuje mnie koszt montażu, abonament, funkcjonalność oraz czy nie sprawiają żadnych kłopotów (np zimą czy w sondzie paliwo nie zamarza). W internecie roi się od ofert i nie wiem co wybrać. Pozdrawiam


Post Wysłano: 22 paź 2010, 22:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 gru 2008, 22:32
Posty: 145
GG: 7751267
Samochód: Mercedes
Lokalizacja: Poznań

GPS to bardzo dobra, przydatna rzecz. Elegancko sobie w komputerze obserwujesz gdzie dokładnie (bardzo dokładnie) jest dany samochód. Co do sondy to mam w jednym i Ci powiem, że nie za bardzo działa. Być może, że jest ona tak założona na odpie...... i coś z nią jest nie tak. Co do ceny powiem Ci tylko ile kosztuje sam montaż, ok 500zł. (za godzinę pracy fachowca) :]

_________________
Bez gwiazdy nie ma jazdy.


Post Wysłano: 22 paź 2010, 22:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lut 2009, 23:24
Posty: 123
GG: 0
Samochód: renault

Mam w użytkowaniu system sepervisor instalowała go firma ze zdun. Przy zamawianiu można był wszystko zainatalować a w rzeczywistości wyszło inaczej. Zamontowane jest w Magnumce 2004 brak podłączenia do szyny can, ,ożna sparawdzić paliwo choć nie tak człkiem dokładnie, miejsce, trase. koszt z 2 sondami niecałe 3 tys. abonament 50 zł. Ogólnie osobiście nie polecam choć to moje prywatne zdanie.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: