Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 mar 2010, 0:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2010, 22:29
Posty: 3
GG: 0

Witam.
Jestem tu nowy, więc chciałem wszystkich przywitać.

Mam taki problem:
W zeszłym tygodniu, zdałem egzamin na E do C,
a kat.C zrobiłem na starych zasdach, łącznie z kursem na przewóz rzeczy. Teraz czytam na forum, że aby wyrobić nowe prawko muszę zrobić psychotesty i badania lekarskie, dopiero wtedy moge wyrobić prawko. Więc koledzy jak to z tym jest???
Pozdrawiam


Post Wysłano: 10 mar 2010, 0:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 mar 2009, 23:23
Posty: 124
Lokalizacja: poland

jakos dziwnie sformułowałeś pytanie :p jeśli zdałeś kat E do C to po 2-3 tygodniach odbierzesz prawko :)
Jeśli bedziesz chciał jezdzić zawodowo to musisz mieć psychotesty i orzeczenie lekarskie , bo kurs na przewóz rzeczy mówiłeś że masz:)
chyba że coś sie zmieniłol!!??

_________________
.A


Post Wysłano: 10 mar 2010, 0:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2010, 22:29
Posty: 3
GG: 0

Jakoś to głupio napisałem.
Chodzi mi o to, że teraz z tyłu prawka wpisują do kiedy masz badania, psychotesty i kurs na przewóz rzeczy.
I nie wiem czy mnie to obejmuje czy nie.
Pozdrawiam


Post Wysłano: 10 mar 2010, 0:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 mar 2009, 23:23
Posty: 124
Lokalizacja: poland

No też o tym słyszałem ale mnie sie zdaje że to tylko jak zawodowo bedziesz pracował i w pierwszej kolejności idą osoby po Kwalifikacji wstepnej.
Przecież Ty mogłęś zrobić kat C badź CE na potrzeby własne o tak dla siebie nie związane z pracą a wtedy psychotesty są niepotrzebne!
! Nie jestem pewny jak to jest do końca i nie chce Ciebie w bład wprowadzić. Może "Cyryl" odwedzi ten temat to myśle że coś mądrego napisze :)
pozdrawiam

_________________
.A


Post Wysłano: 10 mar 2010, 1:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lut 2010, 14:56
Posty: 146
GG: 0

Jak masz kurs na przewóz rzeczy to na razie Cie nie dotyczy wpis w prawku( dopiero po pierwszym szkoleniu okresowym prawdopodobnie za parę lat, zależnie od daty uzyskania prawa jazdy kat. C), po prostu szukasz pracodawcy, robisz psychotesty i badania lekarskie.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: