Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 gru 2009, 19:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2008, 20:31
Posty: 19
GG: 0

Witam wszystkich!!! Mam problem bo dziś złapała mnie policja za przekroczenie prędkości i dostałem mandat karny w wysokości 200 zł i 6 punktów karnych. I mam takie pytanie czy to nie przeszkodzi mi w zapisaniu się i zdaniu egzaminu C+E??? i jeszcze jedno czy z komendy nie przyjdzie żaden list do domu który będzie informował że dostałem mandat??? z góry dziękuje za informację


Post Wysłano: 08 gru 2009, 19:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Nie przeszkodzi w zapisaniu się na egzamin. Do domu nic nie przyjdzie o ile zapłacisz mandat w terminie.


Post Wysłano: 08 gru 2009, 19:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2008, 20:31
Posty: 19
GG: 0

uff to spadł mi kamień z serca dobrze że mam trochę kasy odłożonej to zapłacę mandat i po sprawie a punkty karne odrobię sobie we WORD-dzie


Post Wysłano: 08 gru 2009, 22:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lis 2006, 11:15
Posty: 51
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna

Jeśli to twoje pierwsze punkty to nie ma co pakować kasy, za rok się same skasują, no chyba że już masz ze 20 :roll:

Co do płacenia to ja zawsze czekam aż komornik się upomni 8) zajmuje mu to min rok a w tym czasie można coś innego z kasą zrobić. Na szczęście zbyt często się z nim nie widuję :lol:


Ostatnio zmieniony 09 gru 2009, 17:43 przez wojtass4, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 09 gru 2009, 0:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2008, 16:02
Posty: 32
GG: 9057799
Samochód: Volvo FH12
Lokalizacja: Radomsko

Cytuj:
zajmuje mu to min rok
A ja się ostatnio niemiło zdziwiłem bo chyba po 4 miechach od wystawienia mandatu już przyszedł :shock:

_________________
życie to nie bajka...


Post Wysłano: 09 gru 2009, 11:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5944

Co za różnica czy teraz czy za rok zapłacisz, jak i tak zapłacisz i tak? Tyle, że trzeba jeszcze komornika opłacić.


Post Wysłano: 09 gru 2009, 11:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2008, 16:02
Posty: 32
GG: 9057799
Samochód: Volvo FH12
Lokalizacja: Radomsko

To fakt ale jak kolega pisał wcześniej zawsze można przeznaczyć tą kasę na coś innego a byc tak czy siak przygotowanym że się zapłaci, ja chyba kiedyś od 500zł płaciłem komornikowi 20 zł

_________________
życie to nie bajka...


Post Wysłano: 09 gru 2009, 12:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2008, 11:46
Posty: 489
GG: 8812652
Samochód: Czerwony
Lokalizacja: Śląsk/Zagłębie

Komornik czasem się bardziej opłaca. :lol: Za zapłacenie mandatu w niektórych bankach przy okienku zapłacisz ok. 10 zł prowizji a komornik skarbowy (a ściślej: poborca z US) bierze zdaje się 6 zł. :lol:

A tak na serio to nie jest to dobry pomysł. Oni są coraz bardziej leniwi i najchętniej blokują konta bankowe. Ale jednocześnie nie mają prawa tych pieniędzy sami wyciągnąć z konta, o ile masz na koncie mniej niż zdaje się 3-krotność średnich zarobków. Ale blokada zostaje i nie wypłacisz nic z bankomatu, nie zrobisz przelewu, nie zapłacisz kartą - nie życzę nikomu takich "przyjemności" zwłaszcza tuż przed świętami. A jak już nawet zapłacisz, to doproszenie się zdjęcia takiej blokady z konta trwa czasami kilka tygodni.

_________________
B, C, D. Instruktor kat. B.
http://www.kwalifikacja-wstepna.pl - wszystko o kwalifikacji wstępnej
http://www.szkolenia-okresowe.pl - wszystko o szkoleniach okresowych
http://www.walpdrive.pl - mój blog o zdobywaniu zawodowych kategorii


Post Wysłano: 09 gru 2009, 17:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lis 2006, 11:15
Posty: 51
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna

Ostatnim razem tylko przyszło mi pismo informujące, że należność zostanie odciągnięta z mojej wypłaty, czyli sprawa załatwiona bezgotówkowo :lol: Mi to pasuje nawet bo ganiać na pocztę i stać w kolejkach to też są koszty i czas stracony. A miśki przy wydawaniu ostatniego mandatu nawet mi nie dali tych druków przelewu, ale zauważyłem to dopiero przy sprzątaniu samochodu parę dni później :wink:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: