Strona 1 z 1 [ Posty: 19 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 lip 2009, 19:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2009, 14:30
Posty: 15
Lokalizacja: Piekary Śl.

Witam

szukam na forum ale znaleźć nie umiem chciałem sie tylko zapytać czy ktoś taki kurs już przeszedł? oczywiście kurs na nowych zasadach? jak to wygląda?? wybieram sie na taki kurs ale chciałbym już coś na ten temat wiedzieć. Bedze wdzięczny za każdą informacje

pozdrawiam


Post Wysłano: 28 lip 2009, 19:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2007, 20:39
Posty: 2088
GG: 1
Samochód: R420
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Przejrzyj tematy o kwalifikacji wstępnej (bo tak to się nazywa) na forum.

Obawiam sie, że nie znajdziesz za bardzo odzewu na forum ludzi, którzy to już przeszli ;-)

Jednak szczegóły tej kwalifikacji są powszechnie znane i można je znaleźć na forum.


Post Wysłano: 28 lip 2009, 21:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2009, 14:30
Posty: 15
Lokalizacja: Piekary Śl.

Cytuj:
Przejrzyj tematy o kwalifikacji wstępnej (bo tak to się nazywa) na forum.

Obawiam sie, że nie znajdziesz za bardzo odzewu na forum ludzi, którzy to już przeszli ;-)

Jednak szczegóły tej kwalifikacji są powszechnie znane i można je znaleźć na forum.

szukam czegos konkretnego i znaleźć na farym ciężko a kwalifikacji wstepnej nie widze


Post Wysłano: 28 lip 2009, 21:34

Post Wysłano: 29 lip 2009, 0:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Kolego ja gadałem z paroma osobami na temat tego durnego kursu. To mi mówili że żal.pl instruktorzy nie wiedzą o czym mówić przez te 280 h. Do tego masz po nim zero wiedzy która tak naprawdę mogłaby Ci się przydać w trasie.

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Post Wysłano: 29 lip 2009, 14:42

Ja od razu wiedziałem, że będzie to samo co z kursem na przewóz rzeczy/osób na starych zasadach: zamiast 30h rzetelnego szkolenia, są 1-2h, wpłacenie kasy, wydanie papierka i po sprawie....


Post Wysłano: 29 lip 2009, 15:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2009, 14:30
Posty: 15
Lokalizacja: Piekary Śl.

od poniedziałku mam zacząć ten kurs ma trwać 2 miesiące! to jest jaka kpina! codziennie po 6h :/ zobaczymy jak będzie dam znać jak było


Post Wysłano: 29 lip 2009, 18:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Trochę szkoda może zbyt pochopnie podjąłeś decyzje, chyba że masz już pracę zagwarantowaną. Ale może jakbyś się wstrzymał do września (jesieni) to byś może miał ten kurs i taniej i krócej.
Podobno niektóre ośrodki wstrzymały nawet szkolenia 280 w związku z planowanymi zmianami.

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Post Wysłano: 29 lip 2009, 18:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2009, 14:30
Posty: 15
Lokalizacja: Piekary Śl.

jestem o tyle w dobrej sytuacji ze za kurs nie będę płacił bo sfinansować ma mi go Urzad Pracy. Mam tylko nadzieje ze będzie można sie jakos dogadać i nie będzie on trwał 2 miesiące jak mi to ładna Pani w Urzedzie powiedziała


Post Wysłano: 29 lip 2009, 19:11

Jak chcesz zrobić, żeby 280-godzinny kurs trwał mniej niż 2 miesiące?


Post Wysłano: 29 lip 2009, 21:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2009, 14:30
Posty: 15
Lokalizacja: Piekary Śl.

myślę ze jest to do zrobienia, oczywiście wszystko zależy od ludzi którzy to prowadza. Widziałem np. jak to wygląda w Katowicach i nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać dlatego mam nadzieje ze uda sie to jakoś przyspieszyć


mam jeszcze jedno pytanko czy mogę zrobić kurs na przewóz rzeczy bez zdanego prawa jazdy kat. C?


Post Wysłano: 29 lip 2009, 22:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2007, 20:39
Posty: 2088
GG: 1
Samochód: R420
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Teoretycznie możesz, ale nie uchroni Cie to przed KW, więc nie ma to najmniejszego sensu.


Post Wysłano: 30 lip 2009, 11:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2009, 14:30
Posty: 15
Lokalizacja: Piekary Śl.

no wlasnie kolego możesz mi to wytłumaczyć bo czegoś tu nie rozumiem. Mowisz ze nie ma to sensu wiec po co niby jest ten kurs na przewóz osób??


Post Wysłano: 30 lip 2009, 11:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2007, 20:39
Posty: 2088
GG: 1
Samochód: R420
Lokalizacja: Bielsko-Biała

raz piszesz o kursie na przewóz rzeczy a raz na przewóz osób.

Po pierwsze to nie ma już kursu na przewóz osób, zastąpiła go kwalifikacja wstępna od września 2008.

Kurs na przewóz rzeczy w tej chwili robią tylko ci co mają już kat C (zdążyli przed wrześniem 2009) i będa jeszcze mieli możliwość do roku po tym terminie na zrobienie kursu na starych zasadach.

Warunkiem czy obejmuje Cie kwalifikacja wstępna jest uzyskanie uprawnień kat C przed 10 wrześniem 2009. krótka piłka, albo zdążysz, albo nie, jeśli nie to robisz KW.


Post Wysłano: 30 lip 2009, 12:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2009, 14:30
Posty: 15
Lokalizacja: Piekary Śl.

Cytuj:
raz piszesz o kursie na przewóz rzeczy a raz na przewóz osób.

Po pierwsze to nie ma już kursu na przewóz osób, zastąpiła go kwalifikacja wstępna od września 2008.

Kurs na przewóz rzeczy w tej chwili robią tylko ci co mają już kat C (zdążyli przed wrześniem 2009) i będa jeszcze mieli możliwość do roku po tym terminie na zrobienie kursu na starych zasadach.

Warunkiem czy obejmuje Cie kwalifikacja wstępna jest uzyskanie uprawnień kat C przed 10 wrześniem 2009. krótka piłka, albo zdążysz, albo nie, jeśli nie to robisz KW.

sorki kolego chodzi mi cały czas o kurs na przewóz osób. To ze zmieniły sie warunki tego kursu to wiem to ze sie zmieniła nazwa niestety nie. Wiem ze koszty sa większe i liczba godzin. Przestraszyłem sie jak napisałeś ze jest mi to nie potrzebne bo nie mam zamiaru po KW (kurs na przewóz osób) robić jeszcze jakiś beznadziejnych dokształceń :/


Post Wysłano: 30 lip 2009, 12:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2007, 20:39
Posty: 2088
GG: 1
Samochód: R420
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Cytuj:
Cytuj:
raz piszesz o kursie na przewóz rzeczy a raz na przewóz osób.

Po pierwsze to nie ma już kursu na przewóz osób, zastąpiła go kwalifikacja wstępna od września 2008.

Kurs na przewóz rzeczy w tej chwili robią tylko ci co mają już kat C (zdążyli przed wrześniem 2009) i będa jeszcze mieli możliwość do roku po tym terminie na zrobienie kursu na starych zasadach.

Warunkiem czy obejmuje Cie kwalifikacja wstępna jest uzyskanie uprawnień kat C przed 10 wrześniem 2009. krótka piłka, albo zdążysz, albo nie, jeśli nie to robisz KW.

sorki kolego chodzi mi cały czas o kurs na przewóz osób. To ze zmieniły sie warunki tego kursu to wiem to ze sie zmieniła nazwa niestety nie. Wiem ze koszty sa większe i liczba godzin. Przestraszyłem sie jak napisałeś ze jest mi to nie potrzebne bo nie mam zamiaru po KW (kurs na przewóz osób) robić jeszcze jakiś beznadziejnych dokształceń :/
Napisałem, ze nie jest Ci potrzebny kurs na przewóz rzeczy, jeśli nie masz jeszcze kat C.

Jeszcze raz..............


Do 10 września 2008 wystarczyło zrobic prawo jazdy kat. D oraz kurs na przewóz osób za około 700 zł, lub dodatkowy na przewóz osób, jesli ma sie już kurs na przewóz rzeczy.

kto nie zrobił prawka kat D do 10 wrzesnia 2008 musi zrobić prawko kat D oraz zamiast kursu na przewóz osób przejśc kwalifikacje wstepną w wymiarze 280 godzin, za cenę około 7 tysięcy złotych.


Post Wysłano: 30 lip 2009, 12:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2009, 14:30
Posty: 15
Lokalizacja: Piekary Śl.

tak dokladnie wszystko to wiem :) nie wiedziałem tylko ze teraz ten kurs na przewóz osób nazywa sie kwalifikacja wstępna. Tak na marginesie moze ktos wie jak wyglada ten kurs?


Post Wysłano: 30 lip 2009, 13:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2007, 20:39
Posty: 2088
GG: 1
Samochód: R420
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Ciągle zapierasz sie przed przeszukaniem zawartości forum.
To wszystko już było pisane po 5x.


Post Wysłano: 30 lip 2009, 21:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Cytuj:
tak dokladnie wszystko to wiem :) nie wiedziałem tylko ze teraz ten kurs na przewóz osób nazywa sie kwalifikacja wstępna. Tak na marginesie moze ktos wie jak wyglada ten kurs?
z 10 cm wyżej w niewielkim streszczeniu napisałem jak wygląda.

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 19 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: