Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 sty 2009, 16:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2009, 17:03
Posty: 8
GG: 8070067
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Węgierska Górka

Witajcie.

Wkrótce przystępuję do egzaminu kat. C+E, jeśli uda się zdać to wybieram się na psychotesty i kurs przewozu rzeczy..

Nie potrafię znaleść na forum informacji; czy jeśli przychodzę do Lekarza na psychotesty to muszę mu pokazać zaświadczenie od Lekarza który mi podpisał że mogę zrobić Prawko?

Pytam dlatego, bo ta Pani która mi podpisała to zaświadczenie na C, C+E, mówiła że to zaświadczenie od niej jest ważne 3 miesiące i żebym w tym okresie zrobił sobie psychotesty.. Jeśli nie zrobię to ponownie muszę do niej przyjść po to zaświadczenie ii zapłacić? :x

_________________
C 2008r
C+E 2009r
D 2009r


Post Wysłano: 16 sty 2009, 17:49

Robisz badania lekarskie przed kursem prawa jazdy. Potem robisz prawo jazdy. Jak chcesz, to robisz badania psychotechniczne. Nie musisz mieć żadnego skierowania. Idziesz, robisz, jak wszystko jest ok, to dostajesz na 5 lat i spokój. Na początku najczęściej trzeba je zrobić we własnym zakresie. Jak będziesz pracował, to wtedy pracodawca ma obowiązek wysyłać Cię na te badania i za nie płacić.


Post Wysłano: 06 lut 2009, 23:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2009, 15:27
Posty: 77
GG: 0
Samochód: osobówka
Lokalizacja: Przedmieścia Krakowa

A wie ktoś jak wyglądają takie badania co oni tam właściwe z czlowiekiem robią :)

_________________
Jak przyjdzie ochota to i pies kota, wyłomota


Post Wysłano: 06 lut 2009, 23:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Cytuj:
A wie ktoś jak wyglądają takie badania co oni tam właściwe z czlowiekiem robią :)
Z początku test na papierze dopasowywanie figur, odpowiedzi na różne psychologiczne pytania. Następnie testy na różnych urządzeniach np. w ciemni, rozróżnianie kolorów, szybkość reakcji. No i to tyle do dziś nie wiem o co chodziło w ustawianiu trzech prętów może ktoś mi wyjaśni bo jak pójdę za parę lat to chce wiedzieć jak to robić...

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Post Wysłano: 06 lut 2009, 23:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2008, 19:40
Posty: 84
Samochód: R410
Lokalizacja: TK

musisz je ustawic równo w rzędzie jak tego nie zrobisz to coś nie tak z twoimi oczami pzdr.


Post Wysłano: 06 lut 2009, 23:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7205
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

są dwa nie ruchome patyczki a trzeci trzeba ustawić równo z tymi dwoma za pomocą sznurka :D

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 06 lut 2009, 23:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Cytuj:
są dwa nie ruchome patyczki a trzeci trzeba ustawić równo z tymi dwoma za pomocą sznurka :D
A są jakieś patenty na to żeby ten jeden ustawić równo z tymi dwoma. Bo jak to robiłem to doktorka się krzywiła?

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Post Wysłano: 07 lut 2009, 0:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2007, 15:12
Posty: 155
GG: 9058783
Samochód: Scania
Lokalizacja: Międzyzdroje

Dzisiaj miałem psychotesty i podzielę się z Wami moimi wrażeniami. Otóż na dzień dobry dostajesz test, coś w stylu Twojej osobowości i odpowiadasz na 60 pytań Tak lub Nie. Następnie test na inteligencję, musisz wypisać powiązania 2 różnych rzeczy np. jabłko - gruszka, droga - rzeka. 3 test to masz w jednej tabelce 40 liczb 3 cyfrowych, a w drugiej jest ich koło 100 i musisz je wszystkie znaleźć ( te 40 w tych 100) i to test na spostrzegawczość. Na 1 i 3 test masz 10 minut, na 2 12. potem badanie refleksu, poprzez pedały i reakcja na światła. Później dalsza część badania na refleks - wciskasz guziczki, które Ci się zapalają... Potem ustawianie patyczków ułożonych jakieś 3m przed Tobą.... Na sam koniec rozmowa i wywiad z Panią psycholog, płacisz 100 zł, składasz autograf i masz spokój na 5 lat ;) Bynajmniej ja tak miałem ;P

_________________
"B" - 19.05.2008
"C" - 29.09.2008
"C+E" - 07.01.2009
CPC - 21.12.2009


Post Wysłano: 07 lut 2009, 10:36

Cytuj:
Cytuj:
są dwa nie ruchome patyczki a trzeci trzeba ustawić równo z tymi dwoma za pomocą sznurka :D
A są jakieś patenty na to żeby ten jeden ustawić równo z tymi dwoma. Bo jak to robiłem to doktorka się krzywiła?
Nie ma na to raczej jakiejś rady. Po prostu albo to widzisz, albo nie. Ja np. przed psychotestami 2 lata jeździłem suwnicą więc dzięki temu właśnie nabrałem praktyki i te patyczki udało mi się ustawić z minimalnym odchyleniem. Pani, która czytała mi wyniki była nawet trochę zaskoczona, ja powiedziałem, że praktyka z suwnicy i od razu wszystko stało się jasne.


Post Wysłano: 07 lut 2009, 11:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2006, 19:03
Posty: 1152
GG: 13363123
Samochód: DAF
Lokalizacja: Żywiec

Cytuj:
Dzisiaj miałem psychotesty i podzielę się z Wami moimi wrażeniami. Otóż na dzień dobry dostajesz test, coś w stylu Twojej osobowości i odpowiadasz na 60 pytań Tak lub Nie. Następnie test na inteligencję, musisz wypisać powiązania 2 różnych rzeczy np. jabłko - gruszka, droga - rzeka. 3 test to masz w jednej tabelce 40 liczb 3 cyfrowych, a w drugiej jest ich koło 100 i musisz je wszystkie znaleźć ( te 40 w tych 100) i to test na spostrzegawczość. Na 1 i 3 test masz 10 minut, na 2 12. potem badanie refleksu, poprzez pedały i reakcja na światła. Później dalsza część badania na refleks - wciskasz guziczki, które Ci się zapalają... Potem ustawianie patyczków ułożonych jakieś 3m przed Tobą.... Na sam koniec rozmowa i wywiad z Panią psycholog, płacisz 100 zł, składasz autograf i masz spokój na 5 lat ;) Bynajmniej ja tak miałem ;P
Dawniej był jeszcze taki test składający się z dwóch kręcących się z różną prędkością kółek, z których jedno stopniowo wytracało prędkość. Trzeba ten moment kiedy kręcą się z jednakową prędkością wychwycić. Jest to jeszcze?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=JaABO0GSHvg

http://www.youtube.com/watch?v=eAfp3mZD ... ature=plcp


Post Wysłano: 07 lut 2009, 11:33

Cytuj:
Dawniej był jeszcze taki test składający się z dwóch kręcących się z różną prędkością kółek, z których jedno stopniowo wytracało prędkość. Trzeba ten moment kiedy kręcą się z jednakową prędkością wychwycić. Jest to jeszcze?
Ja robiłem w październiku i tego nie było.


Post Wysłano: 07 lut 2009, 12:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 14:14
Posty: 187
GG: 1
Samochód: volvo fm
Lokalizacja: Radom

Cytuj:
Cytuj:
Dawniej był jeszcze taki test składający się z dwóch kręcących się z różną prędkością kółek, z których jedno stopniowo wytracało prędkość. Trzeba ten moment kiedy kręcą się z jednakową prędkością wychwycić. Jest to jeszcze?
Ja robiłem w październiku i tego nie było.

to z pewnością zależy od ośrodka ;)

_________________
Volvo FM + Feldbinder
Przewóz pszczół luzem! :mrgreen:


Post Wysłano: 07 lut 2009, 12:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Cytuj:
Cytuj:
Dzisiaj miałem psychotesty i podzielę się z Wami moimi wrażeniami. Otóż na dzień dobry dostajesz test, coś w stylu Twojej osobowości i odpowiadasz na 60 pytań Tak lub Nie. Następnie test na inteligencję, musisz wypisać powiązania 2 różnych rzeczy np. jabłko - gruszka, droga - rzeka. 3 test to masz w jednej tabelce 40 liczb 3 cyfrowych, a w drugiej jest ich koło 100 i musisz je wszystkie znaleźć ( te 40 w tych 100) i to test na spostrzegawczość. Na 1 i 3 test masz 10 minut, na 2 12. potem badanie refleksu, poprzez pedały i reakcja na światła. Później dalsza część badania na refleks - wciskasz guziczki, które Ci się zapalają... Potem ustawianie patyczków ułożonych jakieś 3m przed Tobą.... Na sam koniec rozmowa i wywiad z Panią psycholog, płacisz 100 zł, składasz autograf i masz spokój na 5 lat ;) Bynajmniej ja tak miałem ;P
Dawniej był jeszcze taki test składający się z dwóch kręcących się z różną prędkością kółek, z których jedno stopniowo wytracało prędkość. Trzeba ten moment kiedy kręcą się z jednakową prędkością wychwycić. Jest to jeszcze?
Też to miałem jak dla mnie dosyć trudne :? :?

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Post Wysłano: 07 lut 2009, 15:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2007, 10:01
Posty: 85
GG: 0
Lokalizacja: zza siedmioma górami

A ja mam pytanie. O ile mozna sie pomylic w tym badaniu z patyczkami z tym ułożeniem ich? jest jakaś dopuszczalna miara czy cos?


Post Wysłano: 07 lut 2009, 18:20

Cytuj:
A ja mam pytanie. O ile mozna sie pomylic w tym badaniu z patyczkami z tym ułożeniem ich? jest jakaś dopuszczalna miara czy cos?
Na pewno jest jakaś tolerancja. Jeżeli masz kilka mm różnicy, to nie będzie problemu, ale jak ustawisz je w sporej odległości do siebie, to wiadomo, że Cię nie przepuszczą.


Post Wysłano: 07 lut 2009, 20:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2007, 15:12
Posty: 155
GG: 9058783
Samochód: Scania
Lokalizacja: Międzyzdroje

Ale trzeba wziąć pod uwagę, że to wszystko to jest info dla psychologa. Od niego zależy decyzja, czy uzyskasz pozytywny wynik.

_________________
"B" - 19.05.2008
"C" - 29.09.2008
"C+E" - 07.01.2009
CPC - 21.12.2009


Post Wysłano: 07 lut 2009, 23:40

Cytuj:
Ale trzeba wziąć pod uwagę, że to wszystko to jest info dla psychologa. Od niego zależy decyzja, czy uzyskasz pozytywny wynik.
Trzeba też spojrzeć na to z drugiej strony: robisz badania prywatnie i Ty za to płacisz. Jeżeli masz niewielką rozbieżność w tym badaniu, to raczej Cię przepuści, bo jak Ci będzie robił problemy, to potem nie zarobi na twoich kolegach, którym mógłbyś polecić ten ośrodek.


Post Wysłano: 08 lut 2009, 17:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2008, 13:54
Posty: 41
GG: 0

ja mialem inne te patyczki, taka maszyna, siedzac patrzylem przez wizjer w ktorym bylo widac 3 patyczki, srodkowy byl nieruchomy, a prawy i lewy regulowany dzwigniami ktore trzeba przesuwac :)


Post Wysłano: 08 lut 2009, 20:15

Cytuj:
ja mialem inne te patyczki, taka maszyna, siedzac patrzylem przez wizjer w ktorym bylo widac 3 patyczki, srodkowy byl nieruchomy, a prawy i lewy regulowany dzwigniami ktore trzeba przesuwac :)
O takich jest tu chyba cały czas mowa.


Post Wysłano: 09 lut 2009, 11:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

CZesc robilem psychotesty w Opolu o to co mialem:
1.Jak wyzej wymienione ksztalty:)(dopasowywanie)
2.Wywiesila pani tablice z kwadratami i na srodku karzedgo byla cyfra i w kazdym kwadracie w prawym dolnym rogu byla tez cyfra ale wieksza np glowna liczba bylo 11,(center kwadratu) a boczna to np 56(prawy rog kwadratu) i trzeba bylo leciec pokolei z center liczbami ale wpisywac tylko boczne:)
3.Potem zapalaly sie lampki i trzeba bylo wciskac jak najszybciej guziczki.
4.refleks z pedalami reagowalem na sygnaly swietlne i na dzwiekowe.
5.Wlasnie wasza zmora czyli patyczki(wg najprostsze:))

cena 80 zl:) jak ktos chce namiary w Opolu na ten gabinet prosze pisac:)

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: