Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 maja 2008, 9:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 sty 2008, 4:07
Posty: 8
GG: 0
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Od miesiąca ITD kontroluje firmę w której pracowałem i wezwano mnie (kierowcę) do siedziby ITD na przesłuchanie w roli świadka. Chodzi o braki żółtych tarcz, drobne przegięcia czasu pracy, braki biletów na pociąg z kuszetką i rachunków za hotele.
Dodam, że pracowałem jako kierowca autobusu turystycznego w transp. międzyn. i moje pytanie brzmi: Czy teraz ITD może mnie ukarać za naruszenia, które wykryła podczas kontroli w biurze, czy ukarane zostanie tylko biuro. Sprawdzają okres od czerwca do sierpnia zeszłego roku.

EDIT

No i po krzyku... Czepili się tylko do tego, że na kilku wykresówkach nie manipulowałem selektorem, a poza tym kultura.

_________________
http://endurostany.cba.pl/index.php
http://www.africatwin.com.pl


Post Wysłano: 16 maja 2008, 18:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 maja 2008, 15:39
Posty: 18
GG: 233460
Lokalizacja: BRZEG

Kolego ja slyszalem taka wersje ze mozesz wtedy zostac ukarany w przypadku jak bedziesz sam manipulował czasem pracy a jezeli szef ci kazal to raczej wina jest po stronie firmy cos takiego slyszalem ale w 100% nie jestem pewny czy to prawda

_________________
WIELE SERC JEDNO BICIE CIEZAROWKI PONAD ZYCIE


Post Wysłano: 16 maja 2008, 20:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Cytuj:
Kolego ja slyszalem taka wersje ze mozesz wtedy zostac ukarany w przypadku jak bedziesz sam manipulował czasem pracy a jezeli szef ci kazal to raczej wina jest po stronie firmy cos takiego slyszalem ale w 100% nie jestem pewny czy to prawda
To tylko takie gadanie kierowców, a jak udowodnisz, ze szef Ci kazał :roll: ? Nawet jeśli Ci kazał, to nie masz tego na papierze a to, że się na to godzisz to już świadome łamanie przepisów :>

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Post Wysłano: 17 maja 2008, 8:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 maja 2008, 15:39
Posty: 18
GG: 233460
Lokalizacja: BRZEG

No własnie jak udowodnic Robisz tak dzwonisz dop ITD lub PIP-u i mowisz jaka jest sytyłacja oczywiscie anonimowo gorzej jak sam jeden jestes w firmie bo jasne by bylo kto nakapowal na szefa

_________________
WIELE SERC JEDNO BICIE CIEZAROWKI PONAD ZYCIE


Post Wysłano: 19 maja 2008, 8:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lip 2007, 18:41
Posty: 84

Dwa dni na forum i nakłania do kapowania.


Post Wysłano: 19 maja 2008, 14:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 maja 2008, 15:39
Posty: 18
GG: 233460
Lokalizacja: BRZEG

Cytuj:
Dwa dni na forum i nakłania do kapowania.
Koloego nie nakłaniam tylko mowie jak mozna taka sprawe rozwiazac naucz sie czyta c ze zrozumieniem :]

_________________
WIELE SERC JEDNO BICIE CIEZAROWKI PONAD ZYCIE


Post Wysłano: 19 maja 2008, 20:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lip 2007, 18:41
Posty: 84

Po co kapować na zeznaniach mówi że wszystko wypełniał, oddawał kwity i tyle a co szef z nimi robił to inna sprawa więc Kolego czytaj ze zrozumieniem, chłopak potem takim kapowaniem to tylko sobie wrogów na robi.


Post Wysłano: 20 maja 2008, 13:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 maja 2008, 17:03
Posty: 10
GG: 0

Cytuj:
Po co kapować na zeznaniach mówi że wszystko wypełniał, oddawał kwity i tyle a co szef z nimi robił to inna sprawa więc Kolego czytaj ze zrozumieniem, chłopak potem takim kapowaniem to tylko sobie wrogów na robi.
kolego co ty pie,,,,,sz zadzwoń do itd to ci powiedzą ze nie ma ze szef ci kazał jak cie złapią to ty wisisz jeżeli masz np. wyłącznik i ty go używasz to ty leżysz jeżeli podkładasz tarczkę to jest przestepstwo i zabierają prawko informacja 100% sprawdzona jeżeli masz ci każą przeginać niech prysle ci to smses wcale nie miej litości dla takich PANóW TYLKO ZGłASZAJ nie dędą się dorabiać na naszych garbach oni w pielesze idą o 21 a ty???????????????


Post Wysłano: 20 maja 2008, 15:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2005, 22:54
Posty: 24
GG: 6548150

Cytuj:
Cytuj:
Po co kapować na zeznaniach mówi że wszystko wypełniał, oddawał kwity i tyle a co szef z nimi robił to inna sprawa więc Kolego czytaj ze zrozumieniem, chłopak potem takim kapowaniem to tylko sobie wrogów na robi.
kolego co ty pie,,,,,sz zadzwoń do itd to ci powiedzą ze nie ma ze szef ci kazał jak cie złapią to ty wisisz jeżeli masz np. wyłącznik i ty go używasz to ty leżysz jeżeli podkładasz tarczkę to jest przestepstwo i zabierają prawko informacja 100% sprawdzona jeżeli masz ci każą przeginać niech prysle ci to smses wcale nie miej litości dla takich PANóW TYLKO ZGłASZAJ nie dędą się dorabiać na naszych garbach oni w pielesze idą o 21 a ty???????????????
Kolego nie bądź taki mądry, w takich sprawach trzeba szukać najlepszego wyjścia a nie zganiać na innego, byle nie było że to moja wina. I co?? Powiesz ITD ze cała wina to szefa, dają mu kosmiczną kare i po firmie, bankrut a ty możesz się spakować i szukać nowej pracy, co tam nie ważne dla kogo pracuje, ważne że jeżdżę, to jego problem że jest bankrutem.

A tak wogóle to nie odbierają prawka za to że przekroczysz czas pracy lub też nie masz tarczki tylko dostajesz kare finansową :!:


Post Wysłano: 21 maja 2008, 9:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lip 2007, 18:41
Posty: 84

kolego co ty pie,,,,,sz zadzwoń do itd to ci powiedzą ze nie ma ze szef ci kazał jak cie złapią to ty wisisz jeżeli masz np. wyłącznik i ty go używasz to ty leżysz jeżeli podkładasz tarczkę to jest przestepstwo i zabierają prawko informacja 100% sprawdzona jeżeli masz ci każą przeginać niech prysle ci to smses wcale nie miej litości dla takich PANóW TYLKO ZGłASZAJ nie dędą się dorabiać na naszych garbach oni w pielesze idą o 21 a ty???????????????


"Chodzi o braki żółtych tarcz, drobne przegięcia czasu pracy, braki biletów na pociąg z kuszetką i rachunków za hotele."

Naucz się czytać, jakie podkładanie, przełączniki za drobne przegięcie czasu głowy mu nie urwą a jak będzie kapował to smród będzie się ciągną za nim długo.


Post Wysłano: 21 maja 2008, 10:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 sty 2008, 4:07
Posty: 8
GG: 0
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Na przesłuchaniu pytali mnie tylko dlaczego w momencie kiedy jechałem w podwójnej obsadzie i w tym momencie nie prowadzilem nie przestawiałem selektora na gotowość a miałem ustawione na lóżko. Dodam, że znaleźli tylko 5 takich tarcz.
O bilety na kuszetke czy o rachunki z hotel nawet nie pytali.

_________________
http://endurostany.cba.pl/index.php
http://www.africatwin.com.pl


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: