Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 sie 2009, 19:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 gru 2006, 23:11
Posty: 1

Witam koledzy
Mam pytanko mianowicie mój ojciec ma świadectwo kwalifikacji ale niestety już nie ważne wiec chciałby je przedłużyć chciałbym abyście mi powiedzieli co i jak ma załatwić ile to mniej więcej kosztuje.

z góry dzięki i pozdro Lisek1991


Post Wysłano: 16 mar 2010, 21:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 mar 2010, 21:49
Posty: 3
GG: 0

Odnośnie kwalifikacji wstępnej to ostatnio pojawiły się na portalu baza-wiedzy.edu.pl darmowe testy z kwalifikacji wstępnej... Z tego co wiem są tam też darmowe testy związane z ADR więc miło, że jeszcze komuś w tym kraju chce się robić coś za darmo dla nas kierowców... :] odnośnie szkoleń to podzielę się z Wami moimi doświadczeniami, bo może komuś to pomoże... Mój kolega robił ostatnio kwalifikację wstępną na przewóz osób w ośrodku w Mikołowie. Zabulił 3600 zł ale wszystko podobno przebiegło elegancko i był zadowolony. Czyli to, że kwalifikacja kosztuje 6-9 tys to trochę mit... Zresztą ten ośrodek tam jest całkiem fajny. Jak mi ten kumpel dał od nich ulotkę to znajomy ojca się tam przejechał żeby zapytać o szkolenie okresowe bo podobno mieli z dofinansowaniem jakimś i... rzeczywiście, załatwił wszystko na miejscu za 295 zł, a normalnie podobno ceny ok 500-700 zł. Może się komuś takie informacje przydadzą. Aha, według ulotki ADR podstawowe kosztują 360 zł więc też dość tanio.


Post Wysłano: 17 mar 2010, 10:20

Cytuj:
Odnośnie kwalifikacji wstępnej to ostatnio pojawiły się na portalu baza-wiedzy.edu.pl darmowe testy z kwalifikacji wstępnej...
W niedzielę na Kwalifikacji Wstępnej właśnie inspektor ITD powiedział, że dwa miesiące temu pytań było 400, na dzień dzisiejszy jest około 500, a za dwa miesiące może być 600. Do tego pytania są ciągle zmieniane. Nie w całości, ale np. wystarczy zmiana szyku zdania i już inna odpowiedź jest prawidłowa. Podał nam kilka przykładowych pytań i odpowiedź, która wydaje się oczywista, wcale nie jest prawidłowa.
Cytuj:
Czyli to, że kwalifikacja kosztuje 6-9 tys to trochę mit...
9000 zł to rzeczywiście przesadzona cena, natomiast 6000 zł jak najbardziej realna (chociażby we Wrocławiu).


Post Wysłano: 17 mar 2010, 12:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 mar 2010, 21:49
Posty: 3
GG: 0

Jednak różnica między 6 tys a 3,6 tys to sporo... No, ale Wrocław rządzi się swoimi prawami... ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: