Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 wrz 2009, 16:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6307
Lokalizacja: Wrocław

przykład kolegi MISZA4x4 jest świadectwem, że wypisanie nawet 1000 postów nie zastąpi pracy, a szukanie pracy to też praca i to nie łatwa i lekka.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 24 wrz 2009, 21:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2009, 10:48
Posty: 158
Lokalizacja: KLI

no cóż, można powiedzieć ze zrobiłem bo jestem na to skazany :D od dziecka się wokół tego obracam wiec naturalne było ze będę jeździł tylko ze raczej na międzynarodówce póki się nie ustatkuje a potem się zobaczy, będzie się kontynuowało dzieło taty i zajmę się składem budowlanym i/lub mechanika


Post Wysłano: 24 wrz 2009, 22:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2007, 20:39
Posty: 2088
GG: 1
Samochód: R420
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Cytuj:
wolfzan no właśnie ja niestety doświadczenia nie mam :/ i myślę zacząć od jakieś piekarni tam jest duża rotacja kierowców i bez doświadczenia raczej biorą, dobrze myślę ? :)
W dobrych piekarniach rotacja jest mała, w gorszych duża, tak jak w każdej firmie..

Poza tym doświadczenie na aucie do 3,5 tony (piekarnia) niestety nie jest doświadczeniem dla pracodawców chcących posadzić Cie na czymś większym.


Post Wysłano: 24 wrz 2009, 23:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 sie 2009, 15:30
Posty: 51
Lokalizacja: [TKI]

Cytuj:
Poza tym doświadczenie na aucie do 3,5 tony (piekarnia) niestety nie jest doświadczeniem dla pracodawców chcących posadzić Cie na czymś większym.
tak wiem, tylko coś trzeba by porobić przez te 4 miesiące, a nie tak siedzieć i czekać :)


Post Wysłano: 25 wrz 2009, 19:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lip 2009, 14:05
Posty: 33
GG: 0
Samochód: opel

Cytuj:
eMCe napisał(a):
wolfzan no właśnie ja niestety doświadczenia nie mam :/ i myślę zacząć od jakieś piekarni tam jest duża rotacja kierowców i bez doświadczenia raczej biorą, dobrze myślę ? :)
Przez te godziny pracy w piekarni odechce Ci się pracować jako kierowcą Pracowałem w ten sposób 6 miesięcy, nie da się na dłuszą metę po pierwsze nie zarobisz po drugie wstawanie Pobudki 3 w nocy sześć dni w tygodniu czasami siedem wykańczają człowieka ale z drugiej strony szef mówi ci co zjesz to twoje hehe niema jak to cieplutka słodka bułka. Jak to mówią zysku tyle co w pysku

_________________
B-2005
C-2009
E-2009
Kurs na przewóz rzeczy
Karta kierowcy-jest
Obecnie cysterna Silos :)


Post Wysłano: 25 wrz 2009, 20:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 sie 2009, 15:30
Posty: 51
Lokalizacja: [TKI]

Cytuj:
Przez te godziny pracy w piekarni odechce Ci się pracować jako kierowcą Pracowałem w ten sposób 6 miesięcy, nie da się na dłuszą metę po pierwsze nie zarobisz po drugie wstawanie Pobudki 3 w nocy sześć dni w tygodniu czasami siedem wykańczają człowieka ale z drugiej strony szef mówi ci co zjesz to twoje hehe niema jak to cieplutka słodka bułka. Jak to mówią zysku tyle co w pysku
w sumie trochę racji w tym jest, może jeszcze załapię się na jakiś darmowy kurs ( tak jak na wózki widłowe ) i zleci te 4 miesiące :)


Post Wysłano: 04 lis 2009, 22:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Ja powiem tak polska jest takim chorym krajem że wszystko się można spodziewać więc c+e zrobiłem już w wieku 18 lat i to mi nie zginie a nóż wymyślą jakieś głupie przepisy, a wiadomo że stanieć na pewno nie stanieje, jedynie będzie szło w górę :wink:

_________________
MAN


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: