Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 wrz 2010, 17:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Cytuj:
Tak, to ja ci powiem, że ta oferta za 3 tysiące jest - mogę założyć się o skrzynkę wódki - najlepsza w Polsce! Z jazdą nowoczesnym autokarem po górach i zdawalnością na poziomie 98%

Znam za to oferty pełnej KW za 5 czy 6 tysięcy, w których w ramach KW jeździ się rozklekotanymi autobusami, około 20-letnimi, po mieście i prostym terenie.

Cena o NICZYM nie świadczy!
Walp od razu załapał co mam na myśli :)

Dokładnie chodziło mi o Akademie Jazdy :!:

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Post Wysłano: 09 wrz 2010, 17:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2010, 23:43
Posty: 75
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Cytuj:
Tak, to ja ci powiem, że ta oferta za 3 tysiące jest - mogę założyć się o skrzynkę wódki - najlepsza w Polsce! Z jazdą nowoczesnym autokarem po górach i zdawalnością na poziomie 98%

Znam za to oferty pełnej KW za 5 czy 6 tysięcy, w których w ramach KW jeździ się rozklekotanymi autobusami, około 20-letnimi, po mieście i prostym terenie.

Cena o NICZYM nie świadczy!
Walp od razu załapał co mam na myśli :)

Dokładnie chodziło mi o Akademie Jazdy :!:

Witam

Sam ukończyłem kurs KW w w/w ośrodku. I potwierdzam słowa kolegi. Dodatkowo bardzo pozytywne wrazenia na mnie zrobił wyjazd w góry by tam w ciezkich warunkach poćwiczyć technike jazdy. Także niska cena kursu wcale nie oznacza niskiej jakości szkolenia.

_________________
CE


Post Wysłano: 09 wrz 2010, 18:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 wrz 2010, 19:51
Posty: 66
GG: 1437399
Samochód: Kadett
Lokalizacja: Augustów | Polska | Europa | Świat

Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem, oraz szkoda że z racji lokalizacji nie mam dostępu do tego typu szkoleń. Może bym skorzystał. Do kolegi Krisak: nie żal Ci tyle kasy na wyrzucenie tylko na to, żeby to odbębnić? Tam uczą wielu przydatnych rzeczy.


Post Wysłano: 09 wrz 2010, 19:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Cytuj:
Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem, oraz szkoda że z racji lokalizacji nie mam dostępu do tego typu szkoleń. Może bym skorzystał. Do kolegi Krisak: nie żal Ci tyle kasy na wyrzucenie tylko na to, żeby to odbębnić? Tam uczą wielu przydatnych rzeczy.
A widzę że ty jesteś waselister z Podlasia powiedz gdzie uczęszczasz na ten kurs :?:

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Post Wysłano: 09 wrz 2010, 20:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2008, 11:46
Posty: 489
GG: 8812652
Samochód: Czerwony
Lokalizacja: Śląsk/Zagłębie

Cytuj:
czy tam jest się czegoś człowiek nauczyc,czy tak naprawdę trzeba to odbębnic i tyle.
Żeby móc pracować musisz mieć Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej, a to otrzymasz dopiero po zdanym egzaminie. W jednych ośrodkach na 10 osób zdaje 1-2 a w innych zdają wszyscy. A zatem to nie wszystko jedno, gdzie się zapiszesz.

Dowiedz się jaka w tym ośrodku jest zdawalność i to raczej nie od pani sekretarki a od tych, którzy tam chodzili.

_________________
B, C, D. Instruktor kat. B.
http://www.kwalifikacja-wstepna.pl - wszystko o kwalifikacji wstępnej
http://www.szkolenia-okresowe.pl - wszystko o szkoleniach okresowych
http://www.walpdrive.pl - mój blog o zdobywaniu zawodowych kategorii


Post Wysłano: 09 wrz 2010, 20:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 wrz 2010, 19:51
Posty: 66
GG: 1437399
Samochód: Kadett
Lokalizacja: Augustów | Polska | Europa | Świat

Cytuj:
Cytuj:
Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem, oraz szkoda że z racji lokalizacji nie mam dostępu do tego typu szkoleń. Może bym skorzystał. Do kolegi Krisak: nie żal Ci tyle kasy na wyrzucenie tylko na to, żeby to odbębnić? Tam uczą wielu przydatnych rzeczy.
A widzę że ty jesteś waselister z Podlasia powiedz gdzie uczęszczasz na ten kurs :?:
http://os.ozptd.pl/news/15/15/Osrodek-S ... Augustowie


Post Wysłano: 09 wrz 2010, 21:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2008, 16:36
Posty: 28
GG: 0
Samochód: osobowy

[quote Do kolegi Krisak: nie żal Ci tyle kasy na wyrzucenie tylko na to, żeby to odbębnić? Tam uczą wielu przydatnych rzeczy.[/quote]

Źle mnie zrozumiałeś,właśnie za taką kasę ,chciałbym się wielu rzeczy nauczyc.
stąd moje pytanie, czy kurs organizowany w postaci nauki z komputera,jest mi tę wiedzę przekazac
Dlatego piszę na forum żeby wypowiedziały się osoby,które przechodziły takie kursy,
tylko cosik malutko osób z pomorza.
pozdrawiam


Post Wysłano: 09 wrz 2010, 21:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 wrz 2010, 19:51
Posty: 66
GG: 1437399
Samochód: Kadett
Lokalizacja: Augustów | Polska | Europa | Świat

U mnie było to na slajdach w internecie: Przychodzisz do szkoły jazdy, logujesz się do systemu lekcji i przeglądasz slajdy. Przycisk "dalej" podświetla się dopiero po jakimś czasie, powiedzmy po minucie, więc nie ma możliwości przeskoczenia wszystkiego. Musisz czekać aż się podświetli, więc najlepiej po prostu czytać co tam jest napisane. Jak ukończysz jeden moduł to przechodzisz do następnego. U mnie było ich 12 i przerobienie jednego zajmowało orientacyjnie średnio jeden dzień. U nas było tak, że na kursie była dość spora ilość osób i ja, jako bezrobotny zrobiłem te slajdy w dwa tygodnie, ale była spora grupa osób pracujących, które miały w ciągu dnia zaledwie godzinę, by przyjść i trochę przerobić a szkoła była otwarta do 17, więc to się trochę ciągnęło. Tym gorzej, że nie można było tego robić w domu ze wzgledu na przepisy. Cały kurs trwał od 12 czerwca do 1 września, kiedy odbył się egzamin.


Post Wysłano: 09 wrz 2010, 22:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2008, 16:36
Posty: 28
GG: 0
Samochód: osobowy

Cytuj:
U mnie było to na slajdach w internecie: Przychodzisz do szkoły jazdy, logujesz się do systemu lekcji i przeglądasz slajdy. Przycisk "dalej" podświetla się dopiero po jakimś czasie, powiedzmy po minucie, więc nie ma możliwości przeskoczenia wszystkiego. Musisz czekać aż się podświetli, więc najlepiej po prostu czytać co tam jest napisane. Jak ukończysz jeden moduł to przechodzisz do następnego. U mnie było ich 12 i przerobienie jednego zajmowało orientacyjnie średnio jeden dzień. U nas było tak, że na kursie była dość spora ilość osób i ja, jako bezrobotny zrobiłem te slajdy w dwa tygodnie, ale była spora grupa osób pracujących, które miały w ciągu dnia zaledwie godzinę, by przyjść i trochę przerobić a szkoła była otwarta do 17, więc to się trochę ciągnęło. Tym gorzej, że nie można było tego robić w domu ze wzgledu na przepisy. Cały kurs trwał od 12 czerwca do 1 września, kiedy odbył się egzamin.
No właśnie myślę że w mojej szkole identycznie,pani powiedziała że dostane jakiś kod do systemu
i mogę przychodzic,kiedy mam wolny czas,i to ode mnie zależy jak szybko przerobie materiał
Ale ja pracuje więc mysle że 2,3 godz dziennie jak się spręże to wysupłam.


Post Wysłano: 09 wrz 2010, 22:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 wrz 2010, 19:51
Posty: 66
GG: 1437399
Samochód: Kadett
Lokalizacja: Augustów | Polska | Europa | Świat

Dobra ale nie offtopujmy, bo to temat o Kwalifikacji Uzupełniającej :P


Post Wysłano: 21 wrz 2010, 20:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

a może ktoś z was już zmienił PJ z wpisem z KW???? i gdzie to jest zawarte ten wpis ???

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 21 wrz 2010, 20:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2008, 11:46
Posty: 489
GG: 8812652
Samochód: Czerwony
Lokalizacja: Śląsk/Zagłębie

Nie chce mi się pisać tego setny raz - wejdź na mojego bloga tam jest zdjęcie prawka i opis. Wpis z 30 grudnia 2009.

Adres w stopce.

_________________
B, C, D. Instruktor kat. B.
http://www.kwalifikacja-wstepna.pl - wszystko o kwalifikacji wstępnej
http://www.szkolenia-okresowe.pl - wszystko o szkoleniach okresowych
http://www.walpdrive.pl - mój blog o zdobywaniu zawodowych kategorii


Post Wysłano: 22 wrz 2010, 6:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

dzięki za info i tu pojawia sie kolejne pytanie- dajmy na to że znudziło mi sie wykonywanie zawodu kierowcy ale mam swoją ciężarówkę i jeżdze sobie nią na własne potrzeby np gospodarstwa i co wtedy?? oczywiście w PJ mam wpis ograniczający ważność z powodu KW,co wtedy ???

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 13 wrz 2013, 16:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2010, 14:48
Posty: 79
GG: 0
Lokalizacja: Wałbrzych

Panowie tak orientacyjnie ile kosztuje kwalifikacja uzupełniająca ?

_________________

PJ. B, B+E, C, C+E, D, D+E, KW



Post Wysłano: 15 wrz 2013, 12:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 cze 2010, 19:03
Posty: 352
GG: 7049820

Jak pytałem to ponad 1200 (nie przyspieszona).

_________________
W internecie jest wielu oszustów, przelej mi 10 zł, a powiem Ci jak ich uniknąć.


Post Wysłano: 15 wrz 2013, 16:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2010, 14:48
Posty: 79
GG: 0
Lokalizacja: Wałbrzych

Cytuj:
Jak pytałem to ponad 1200 (nie przyspieszona).
A przyśpieszona ?

_________________

PJ. B, B+E, C, C+E, D, D+E, KW



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: