Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2012, 15:20
Posty: 74
Samochód: czerwony
Lokalizacja: Wlkp

Cytuj:
Nie wiem co masz na myśli mówiąc, że było "przemiło", ale faktycznie, do tej pory spotykając się z instruktorami witam się z nimi i zawsze zamieniam 2 słowa. Szkoda, że średnio przykładali się do pracy.
Na myśli mam to, że instruktor, na którego trafiłam był bardzo sympatyczny (poza standardowym zamienieniem dwóch słów można z nim było porozmawiać, bo wyobraź sobie, że też zwykle witam się z ludźmi). Godziny wyjeżdżone w zasadzie ponad program i cały ten czas aktywnie poświęcony kursantowi.

Doskonale rozumiem, że oceniamy konkretne sytuacje, które nas spotkały na przestrzeni jakiegoś czasu i konkretne osoby. W zasadzie trudno oceniać profesjonalizm firmy na podstawie jednego instruktora, z którym się ma do czynienia.

Niemniej jednak, jeżeli chodzi o kontrast względem robienia prawa jazdy, to dla mnie jest ogromny. Podobnie jak Ty trafiłam wtedy na instruktora, który sprawiał wrażenie jakby miał wszystkiego dość, większość czasu spędzał w biurze, zamiast ze mną, wyjeżdżał na miasto z drugim kursantem zostawiając mnie na placu, a za każdym razem kiedy coś mi się nie udało, wznosił oczy do nieba i wzdychał znacząco.

_________________
Umrzeć przyjdzie, gdy się kochało wielkie sprawy głupią miłością...
__________________
C+E, KW, ADR, HDS


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5949

Tym bardziej nie rozumiem, skąd Twoje oburzenie, w związku z tym, że posiadam odmienną opinię od Ciebie.

Możesz zdradzić imię instruktora?


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2012, 15:20
Posty: 74
Samochód: czerwony
Lokalizacja: Wlkp

Cytuj:
Tym bardziej nie rozumiem, skąd Twoje oburzenie, w związku z tym, że posiadam odmienną opinię od Ciebie.
Absolutnie się nie oburzam, może źle to zinterpretowałeś. :wink:

Mój post był dość prosty w odbiorze i trzymający się tematu - polecał ośrodek i instruktora, który w mojej opinii spełnił swoje zadania i zrobił to profesjonalnie, oraz dawał obraz tego jak wyglądały moje jazdy na KW. Natomiast Ty za chwilę rzucasz enigmatyczne "ciekawa opinia", jakbym powiedziała coś absurdalnego lub co najmniej bardzo dziwnego.
Nic więc zaskakującego, że chciałam poznać Twoją, jakże odmienną opinię.

Poznałam i szanuję, EOT.

_________________
Umrzeć przyjdzie, gdy się kochało wielkie sprawy głupią miłością...
__________________
C+E, KW, ADR, HDS


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: