Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 maja 2008, 10:39
Posty: 32
GG: 0

viewtopic.php?f=12&t=23546 moze sie przyda ;)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2008, 20:33
Posty: 109
Samochód: MAN TGA 26.460 6x4 2003r.
Lokalizacja: Wołomin

czesc
znalzaem Twoje posty na forum
szukam nowego dostawczka na blizniakch , kontener + winda
mysle nad masterm ducato lub boxer
wybrales juz auto , jakie wrazenia?
Pisales ze kontener bedzieszbral z firmy partner - dlaczego , jakies szczegolne są?
ja bede brał kontenr dł 4,20 x 2,1 x 2,1
nie wiem czy zamaiwac calosc u dilera czy kupic auto pod zabudowe i samemu zlecic zabudowe

Doradz cos Kolego ?

pozdrawiam
tomek

Cytuj:
Cytuj:
Może się określ czy to ma być nowe auto czy używane ? Jeżeli używane to określ rocznik bo serii tych modeli było chyba po 3 z każdej marki.

Autko nowe, z tego roku. Decyzje chce podjąc w ciągu 7 dni.

Dodam że od dwóch dealerów renault na pomorzu czekam na ofertę i doczekac sie nie mogę. Znacie moze "kumatych" dealerów z południa Polski ? Ważne dla mnie aby zabudowa była firmy PARTNER, a kurnik to spojkar lub lamar. Peugeot współpracuje z nimi, i jest dobry kontakt ze sprzedawcami gorzej z Renówką, moze na północy kraju chłopaki mają problem z odróżnieniem kontenera od plandeki ... :/

Tempomat - wiele jest opinii , typu niebezpieczny dla kierowcy, za duzo bedzie palił , itp itd... koszt to 850 zł jako opcja dodatkowa, wstepnie mam w ofercie.

Dajecie znak co z tymi masterkami nowymi - silnik tylko ten najwiekszy i naped na przód. Czy ma kots masterkę i przejechane juz ok 250 tys ??

Faktem jest ze na drogach widac 60 % masterki a reszta to boxer , potem fiat i sprinter.

Pozdr.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 gru 2011, 14:40
Posty: 111
GG: 10725990
Samochód: Bus
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Cytuj:
czesc
znalzaem Twoje posty na forum
szukam nowego dostawczka na blizniakch , kontener + winda
mysle nad masterm ducato lub boxer
wybrales juz auto , jakie wrazenia?
Pisales ze kontener bedzieszbral z firmy partner - dlaczego , jakies szczegolne są?
ja bede brał kontenr dł 4,20 x 2,1 x 2,1
nie wiem czy zamaiwac calosc u dilera czy kupic auto pod zabudowe i samemu zlecic zabudowe

Doradz cos Kolego ?

pozdrawiam
tomek
Kolego, z wymienionych to na bliźniaku dostępny jest tylko Master. Duzo zalezy od delara u jakiego bedziesz bral samochod. Przy wyborze firmy zabudowujacej warto sprawdzic czy ma ona wsparcie producenta podwozia, jezeli nie, mozesz miec problem z gwarancja. Partner robil raczej solidne zabudowy, jak jest teraz nie wiem. Jakis czas temu rozmawialem z facetem, ktory wozil meble jumperem chyba i mial zabudowe kontener Partnera - opcja super lekka i mowil ze strasznie to wszystko dzwoni na dziurach. Istotne jest zeby dokladnie sprawdzic, z czego zabudowa bedzie wykonana, m. in. grubosc podlogi, scian, no i waga calosci. :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: