Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 paź 2010, 18:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2010, 18:36
Posty: 7
GG: 0
Samochód: Renault Midlum 220 cdi

Witajcie,

Koledzy mam następujący problem, otóż kiedy puszczam lewy kierunek na desce rozdzielczej nie miga mi sygnał kierunku, ani dźwięk, natomiast przy oględzinach lewy przedni nie miga, a boczny i tył migają. Sprawdzałem żarówkę, a nawet wsadziłem nowa nie dało rezultatu. Czy ktoś ma pomysł w jaki sposób rozwiązać te problematyczna sprawę ? Niby może ona nie jest tak uciążliwa dla mnie, ale nadjeżdżający znad przeciwka nie widza, ani nie wiedza, ze ja mam zamiar skręcać w lewo, wiec jakby nie patrzeć w jakiś sposób stwarzam zagrożenie, a widomo jak to szef który mieszka 80 km od miejsca pobytu auta, no podjedz zapytaj może Ci zrobią (czytaj za darmo) hehehe no ale cóż szef jak to szef. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie ewentualne rozwiązanie proszę serdecznie o pomoc


Post Wysłano: 22 paź 2010, 19:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2009, 23:17
Posty: 55
GG: 0
Lokalizacja: Chorzów

Sprawdź styki czy nie są zaśniedziałe w oprawce lub na wtyczce, jak są czyste to najprawdopodobniej przetarł się gdzieś kabel w wiązce idący do lewego przedniego kierunku.


Post Wysłano: 23 paź 2010, 1:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Styki w tych modelach śniedzieją już po tygodniu od czyszczenia ponieważ tak fatalnie są umiejscowione kostki że wszystko zacieka łącznie z płynem od wycieraczek który po użyciu ścieka wprost na kostki. Podobnie zresztą cierpi na tym zawór pedału hamulca, więc jak kiedyś wyświetli Ci się "uwaga niebezpieczeństwo blokady hamulców" wiesz gdzie szukać przyczyny. Przy każdorazowej wymianie żarówki i chęci polecam przeczyścić, możesz za pare zł kupić preparat w sprayu do tego. A to, że nie świeci prosta przyczyna tak jak kolega pisał, ale najlepsza metoda to włącz kierunek i ręką na tyle na ile sięgniesz poruszaj kablem idącym od kierunkowskazów, powinno zadziałać miałem tak po obu stronach. Sęk w tym, że one się zaraz po odejściu od lampy zaginają o 90 stopni stąd te problemy z łącznością.
Ogólnie Midlum drugiej generacji jak dla mnie auto porażka w miarę użytkowania gwarantuje Ci, że zaprzyjaźnisz się z książką obsługi pojazdu :D Jakbyś miał jeszcze jakieś takie nietypowe problemy z Midlum pisz na PW może będę w stanie pomóc.

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Post Wysłano: 29 paź 2010, 3:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2010, 18:36
Posty: 7
GG: 0
Samochód: Renault Midlum 220 cdi

No tutaj kolega mial racje poruszalem troche calym tym kablem i przy samej koncowce kierunku wypadl jeden z dwoch cieniutkich kabelkow zasilajacych :) Takze zrobilem to juz i dziala bez zarzutu :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: