Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 paź 2010, 12:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2010, 18:57
Posty: 54
GG: 0
Samochód: actros 2640
Lokalizacja: Z-ne

witam koledzy ..moze nic sie mi nie zepsulo ale wole sie upewnic... podczas uruchamiania silnika wyskoczyl na wyswietlaczy blad czy co to jest "CODE" i nie zapalil a jak sprobowalem drugi raz to bez problemu ...czy to cos powaznego..a drugie to na liczniki kilometrow za ostatnia cyfra mruga mi trójkącik wie ktos od czego jest? z gory dzieki


Post Wysłano: 21 paź 2010, 15:21

Kolego,
gdybyś podał chociaż rocznik byłoby łatwiej.
Domyślam się, że masz Actrosa z tachografem w prędkościomierzu. Trójkącik, który Ci miga jest ostrzeżeniem o przekroczeniu prędkości, kóra jest ustawiona w komputerze i ostrzega kierowcę. Można to samemu zmienić, ja miałem ustawione na 85 km/h i po przekroczeniu tej prędkości zaczynał migać.
Co do komunikatu CODE to czasem pojawia się przy zbyt szybkim (a dokładnie próbie) uruchomienia silnika, gdy immobiliser nie zczyta kodu z kluczyka. Zalecam odczekanie kilku sekund - zgaśnięcie kontrolek podczas testu żarówek i dopiero uruchomić silnik.
CODE może też pojawić się w zakłóceniu odczytu kodu, uszkodzeniu kodu (przetrzymywanie kluczyka w zasięgu silnego pola magnetycznego, blisko anteny telefonu komórkowego - ta sama kieszeń, torebka, saszetka).


Post Wysłano: 21 paź 2010, 16:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2010, 18:57
Posty: 54
GG: 0
Samochód: actros 2640
Lokalizacja: Z-ne

no dzieki kolego rocznik 98 ... sorki ze nie napisalem wczesniej.no juz mi wszystko wyjasniles tak ze jestem spokojny dzieki wielkie za pomoc


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: