Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 mar 2010, 17:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 cze 2009, 11:59
Posty: 17
GG: 0
Samochód: polonez caro +
Lokalizacja: warszawa

szukam osk w warszawie na kat c z możliwością wyjazdu do Łomży lub Ostrołęki na egzamin może być płatne za wyjazd

_________________
kat B - 16.03.2010
kat C - 15.06.2011


Post Wysłano: 28 mar 2010, 19:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 mar 2008, 19:09
Posty: 198
GG: 0

Z C to możesz mieć problem ... Nie wiem jak z jakością, ale tu masz 1 ośrodek http://www.osktest.pl/

Ja wyjazdy do Łomży robię we własnym zakresie :)


Post Wysłano: 28 mar 2010, 19:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 cze 2009, 11:59
Posty: 17
GG: 0
Samochód: polonez caro +
Lokalizacja: warszawa

Cytuj:
Z C to możesz mieć problem ... Nie wiem jak z jakością, ale tu masz 1 ośrodek http://www.osktest.pl/

Ja wyjazdy do Łomży robię we własnym zakresie :)


dzięki


a ty ile na taki wyjazd przeznaczyłeś kasy chyba że ktoś cie zapisał a ty jedziesz tylko na egzamin tak to i ja mogę ale jak sam się zapisać i s powrotem i potem znowu na egzamin to moim zdaniem nie opłacalne

_________________
kat B - 16.03.2010
kat C - 15.06.2011


Post Wysłano: 28 mar 2010, 23:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 mar 2008, 19:09
Posty: 198
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
...a ty ile na taki wyjazd przeznaczyłeś kasy chyba że ktoś cie zapisał a ty jedziesz tylko na egzamin tak to i ja mogę ale jak sam się zapisać i s powrotem i potem znowu na egzamin to moim zdaniem nie opłacalne

Ja tak właśnie robiłem. Leciałem do Łomży 2 razy bo tam nie ma mnie kto zapisać ... ale mi się opłacało, ponieważ robiłem c przed 10 września i to była moja jedyna szansa żeby zdać no i się udało za pierwszym przed 10 września ... Nawet jakbym miał 2 podejście to w Łomży czekałeś tydzień tylko na następny egzamin a w Wawie nie dość że ciężko zdać to termin 1,5 miesiąca ...

2 sprawa to taka że w Łomży nie ma plandek więc jak na sam egzamin to + bo w życiu potem to wiadomo :)

Możesz pks pojechać, będzie taniej ...


Post Wysłano: 29 mar 2010, 9:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2009, 21:25
Posty: 78
GG: 0
Samochód: mitsubishi

Zgadzam sie z kolega,
Ja tez zdawalem w Łomzy i tez tylko poto aby sie wyrobic przed 10.09/09.
Sam tam jezdzilem na zapis a pozniej 2raz na egzamin i tez za pierwszym sie udalo....
Obecnie robie CE z ezgaminem w Ostrołęce i to all zalatwia osrodek tylko ze nie wiem czy ci taki by pasowal uklad bo na jazdy z Warszawy do Wyszkowa smigam ale w sumie sie oplaca bo bilet 8zl a osrodek zajebisty jak bedziesz chcial wiecej info to daj cynk to jeszcze napisze kontakt

_________________
Kat. B --> 04.05.05 (zdane za pierwszym razem)
Kat. C --> 02.09.09 (zdane za pierwszym razem)
Kat. CE --> 21.04.10 (zdane za pierwszym razem)
Psychotechnika, Kurs na przewóz rzeczy, Badania lekarskie, Karta kierowcy --> do 2014r.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: