Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 21 lut 2007, 2:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

Cytuj:
Znalazłem ciekawa fotke z ich taboru.Kiedys pewnie takimi jeździli daleko na wschód.Nie zadroszcze kierowcy ;)
dlaczego? w dzisiejszych czasach to śmieszne, ale w tamtym okresie taki man z szeroką kabiną to marzenie nie jednego kierowcy jelcza czy stara :) później weszły jeszcze komandery i to był luksus, no ale nie każdemu było to dane ... mój tata jeździł takim mańkiem z taką kabiną i 420 konnym silnikiem w rumacie, no i w hiszpanii mieliśmy 370kę ( ['] ) na dodatek z wąską kabiną i dawaliśmy radę we 2 :) trzeba sobie radzić w każdych warunkach :)

_________________
http://trucksphoto.eu
http://como-it.pl || http://busy.info.pl || http://www.wpaluszku.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lut 2007, 15:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

a Jak to w koncu jest z tą Peribą? Bo podobno nie wypłacalna jest ta firma...

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 14:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 17:40
Posty: 5

jak ktos ma tam znajomego co tam pracuje albo pracowal to napiszcie jak wyglada tam praca albo fotki Periba Kazachstan albo Mongolia pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 12 kwie 2007, 18:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Szkoda, ale coż zrobic skoro wlasciciel mial zamilowanie do hazardu, to sie musialo tak skonczyc. Moze na jej miejsce powstanie nowa, lepsza firma, ktora takze bedzie zajmowala się transportem na wschod.

A skad masz takie informacje w ogole, czy to jest juz pewne?

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 12 kwie 2007, 19:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2006, 11:21
Posty: 85
Lokalizacja: Zamość/Sitaniec

Dokładnie tak jest, podobno Periba już od dłuższego czasu się sypała i nawet nie mieli bardzo pieniędzy żeby tabor zalać ale cóż mam nadzieję że na jej miejsce tak jak pisał tir5 powstanie jakaś nowa (oby jeszcze lepsza) której specjalizacją będzie również Dalnyj Vostok...

Chociarz bardzo w to wątpie żeby powstała na jej miejsce firma przynajmniej o podobnej jakości...


Tytuł:
Post Wysłano: 12 kwie 2007, 20:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2007, 15:03
Posty: 39
GG: 5325982
Lokalizacja: Legnica

No fajnie by bylo zeby taka firma istniała ponieważ to była by też wizytówka dla polski że z tak odleglego kraju dociera do nich transport lądowy a poza tym takafirma by miała mała konkurencje do ile firm transportowych ma trasy na daleki wchod pewnie RICO sie niedlugo zainteresuje takimi trasami.


Tytuł:
Post Wysłano: 13 kwie 2007, 9:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 16:29
Posty: 89
Lokalizacja: :::SZCZECIN:::

RiCo na daleki wschód :shock: To mnie rozbawiłes...Szkdoa naprawdę że przestniała istniec ale tak to jest jak sie gra w karty na poważnie. Ale naszczęscie to nie jedyna firma co jeździ(iła) na daleki wschód. MiroTrans, Hollex...


Tytuł:
Post Wysłano: 14 kwie 2007, 14:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2006, 11:21
Posty: 85
Lokalizacja: Zamość/Sitaniec

Cytuj:
RiCo na daleki wschód :shock: To mnie rozbawiłes...Szkdoa naprawdę że przestniała istniec ale tak to jest jak sie gra w karty na poważnie. Ale naszczęscie to nie jedyna firma co jeździ(iła) na daleki wschód. MiroTrans, Hollex...
Dokładnie tak jak koleżko mówisz, jest w Polsce jeszcze trochę przewoźników mniejszych czy większych którzy reprezentują Polskę np. w Mongoli czy Uzbekistanie.


Tytuł:
Post Wysłano: 14 kwie 2007, 20:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2007, 15:03
Posty: 39
GG: 5325982
Lokalizacja: Legnica

No ale sami powiedzcie ze RICO w europie juz ma kontrakty i chcą powiekszyc tabor a na daleki wschód znalezli by pare firm gdzie podpisali by umowy chyba że otworza jakas file w Rosji to tez jest mozliwe


Tytuł:
Post Wysłano: 14 kwie 2007, 20:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lut 2007, 15:00
Posty: 66
Samochód: Mercedes Sprinter 312 D
Lokalizacja: Włocławek

Tabor ogolnie dobry maja w tej firme.
Mam takie pytanko i mam nadzieje ze ktos udzieli mi na nie odpowiedz.
Co oznacza biala tablica z drukowana czrna literaz A ???

_________________
Gdyby budowanie autostrad było nielegalne > To mieli byśmy w Polsce lepsze drogi niż w Niemczech


Tytuł:
Post Wysłano: 14 kwie 2007, 22:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Przewóz odpadów, na które trzeba mieć specjalne zezwolenie ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 15 kwie 2007, 8:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lut 2007, 15:00
Posty: 66
Samochód: Mercedes Sprinter 312 D
Lokalizacja: Włocławek

Wielkie dzieki ML#015 tak te przypuszczalem ze jakis odpady zlom czy cos takiego ale nie bylem pewien

_________________
Gdyby budowanie autostrad było nielegalne > To mieli byśmy w Polsce lepsze drogi niż w Niemczech


Post Wysłano: 10 maja 2008, 14:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 maja 2008, 15:59
Posty: 27
Lokalizacja: Valhalla

A oznacza przewóz towarów odpadowych przeznaczonych do recyklingu. Co do periby to baza jest w Bytomiu na ul. Siemianowickiej. duzo ich widzialem przewaznie Many TGA z chlodniami bo tego najwiecej wysylali do AlmaAty w grupach po 5-6 sztuk


Post Wysłano: 10 maja 2008, 17:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2008, 18:34
Posty: 35
GG: 4014874

Cytuj:
A oznacza przewóz towarów odpadowych przeznaczonych do recyklingu. Co do periby to baza jest w Bytomiu na ul. Siemianowickiej. duzo ich widzialem przewaznie Many TGA z chlodniami bo tego najwiecej wysylali do AlmaAty w grupach po 5-6 sztuk
A czy wysyłają jeszcze,bo słyszałem że sie firma rozlatuje jak już się nie rozleciała :?:


Post Wysłano: 11 maja 2008, 19:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 maja 2008, 15:59
Posty: 27
Lokalizacja: Valhalla

Cytuj:
Cytuj:
A oznacza przewóz towarów odpadowych przeznaczonych do recyklingu. Co do periby to baza jest w Bytomiu na ul. Siemianowickiej. duzo ich widzialem przewaznie Many TGA z chlodniami bo tego najwiecej wysylali do AlmaAty w grupach po 5-6 sztuk
A czy wysyłają jeszcze,bo słyszałem że sie firma rozlatuje jak już się nie rozleciała :?:
Nie mam zielonego pojęcia czy coś się tam sypie. Szczerze to dopiero tutaj przeczytałem ze cos się tam nie układa. nie powiem bo niewiem a plotek nie chce rozpowiadać. Pozdrawiam


Post Wysłano: 30 sie 2009, 1:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sie 2009, 20:36
Posty: 1
GG: 0
Samochód: mercedes

Witam wszystkich,znam sytuacje firmy,ponieważ mój kolega był po mnie dyrektorem firmy, (grzegorz adamiak,a ja jerzy rząsa,syn adam rząsy,założyciela) firma całkowicie się sypnęła po moim małżeństwie,ale to inna sprawa,teraz to katastrofa,adamiak całkowicie olewał firme,kase dostawał to jest ok. firma jest na granicy bankructwa. Za moich i mojego ojca czasów było o wiele lepiej,w całej polsce były oddziały,jeżeli ktoś pracowałdo roku 96 do napewno pamięta te czasy. Niestety stróże byli kiepscy,bo nie umieli rozróżnic mnie od jakiegoś gnoja co ukradł mojemu ojcu nowiutką s klase 500,(byłem w delegacji). TERAZ FIRMA TO KATASTROFA,TO ZUPEŁNIE INNA FIRMA. NIESTETY :|


Post Wysłano: 07 paź 2010, 17:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lip 2010, 16:15
Posty: 1
GG: 0
Samochód: man

Obrazek

Trochę historii i pozdrowienia dla byłych kierowców.


Post Wysłano: 12 kwie 2012, 13:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2009, 18:50
Posty: 53
GG: 0

Cytuj:
Wyprzedawali tabor poniewaz juz nie jezdza
W końcu, dwa lata czekałem w napięciu na jakieś informacje :roll:


Post Wysłano: 13 kwie 2012, 12:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 mar 2011, 20:41
Posty: 10
GG: 4104670
Lokalizacja: Turek [PTU]

Świetne zdjęcie z Pekaesem w tle, niepowtarzalny klimat, jak się domyślam robione gdzieś w Kazachstanie? :wink: Grzeno jeżeli masz więcej fotek z takich wypraw śmiało wrzuć do tego tematu. Myślę, że nie tylko ja z ogromną chęcią je zobaczę.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: