Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 sie 2009, 21:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2009, 21:25
Posty: 78
GG: 0
Samochód: mitsubishi

Witam
poniewarz kończy się czas na zdawanie egzaminów z możliwością uzyskania licencji na starych warunkach nie wyrobię się żeby zdawać w Warszawie bo w dniu dzisiejszym zapisy są na 10 września...
W związku z tym mam pytanie o egzaminy w takich miejcach jak Łomża Siedlce Płock Ciechanów czy Biała-Podlaska. Czy ktoś zdawał w którymś z tych miejsc i jak tam takie egzaminy wyglądają, to znaczy jake są trudne miejsca (jak np. przejazd kolejowy przy Olewniczej na kturym często się oblewa przez nieuwagę) jakie samochody (czy z paką czy szybą z tyłu - oraz marki)...
Z góry dzięki za odpowiedzi i rady

_________________
Kat. B --> 04.05.05 (zdane za pierwszym razem)
Kat. C --> 02.09.09 (zdane za pierwszym razem)
Kat. CE --> 21.04.10 (zdane za pierwszym razem)
Psychotechnika, Kurs na przewóz rzeczy, Badania lekarskie, Karta kierowcy --> do 2014r.


Post Wysłano: 14 sie 2009, 22:42

Cytuj:
Witam
poniewarz kończy się czas na zdawanie egzaminów z możliwością uzyskania licencji na starych warunkach nie wyrobię się żeby zdawać w Warszawie bo w dniu dzisiejszym zapisy są na 10 września...
Chyba miałeś na myśli kurs na przewóz rzeczy, a nie licencję.
Cytuj:
W związku z tym mam pytanie o egzaminy w takich miejcach jak Łomża Siedlce Płock Ciechanów czy Biała-Podlaska. Czy ktoś zdawał w którymś z tych miejsc i jak tam takie egzaminy wyglądają, to znaczy jake są trudne miejsca (jak np. przejazd kolejowy przy Olewniczej na kturym często się oblewa przez nieuwagę) jakie samochody (czy z paką czy szybą z tyłu - oraz marki)...
Z góry dzięki za odpowiedzi i rady
viewforum.php?f=68


Post Wysłano: 14 sie 2009, 23:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2009, 21:25
Posty: 78
GG: 0
Samochód: mitsubishi

tak chodziło nie o licencję tylko kurs na przewóz rzeczy ale to w sumie to samo bo bez kursu nie masz licencji... a za informację o word'ach dziękuję o to właśnie mi chodziło...

_________________
Kat. B --> 04.05.05 (zdane za pierwszym razem)
Kat. C --> 02.09.09 (zdane za pierwszym razem)
Kat. CE --> 21.04.10 (zdane za pierwszym razem)
Psychotechnika, Kurs na przewóz rzeczy, Badania lekarskie, Karta kierowcy --> do 2014r.


Post Wysłano: 14 sie 2009, 23:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 wrz 2008, 19:23
Posty: 262
GG: 4086883
Samochód: Ducato
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

skierniewice iveco, man tgl, starman, miasto banalne, jak ja zdawalem w marcu to na termin sie tydzien czekalo

_________________
B C D


Post Wysłano: 15 sie 2009, 0:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2009, 21:25
Posty: 78
GG: 0
Samochód: mitsubishi

Cytuj:
skierniewice iveco, man tgl, starman, miasto banalne, jak ja zdawalem w marcu to na termin sie tydzien czekalo
Czyli nie ma jakiś bardzo podchwytliwych wjazdów czy przejazdów?
Bo dzisiaj jeździłem po okolicach warszawskiego Wordu i jest tam taki śmieszny przejazd kolejowy ze szlabanmi do którego dojeżdzasz z podporządkowanej w lewo a w prawo masz zakaz 10t... i o takie rzeczy mi chodzi

_________________
Kat. B --> 04.05.05 (zdane za pierwszym razem)
Kat. C --> 02.09.09 (zdane za pierwszym razem)
Kat. CE --> 21.04.10 (zdane za pierwszym razem)
Psychotechnika, Kurs na przewóz rzeczy, Badania lekarskie, Karta kierowcy --> do 2014r.


Post Wysłano: 15 sie 2009, 0:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Cytuj:
skierniewice iveco, man tgl, starman, miasto banalne, jak ja zdawalem w marcu to na termin sie tydzien czekalo
Ale myślę że w obecnej chwili to i w takich Skierniewicach najbliższy termin to wrzesień. A Ciebie nawet egzamin 3 września za bardzo nie ratuje :?

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Post Wysłano: 15 sie 2009, 1:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 wrz 2008, 19:23
Posty: 262
GG: 4086883
Samochód: Ducato
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

mowie to co bylo w marcu, jak teraz - nie wiem. nie ma nic takiego mega podchwytliwego. sa ze 3 czy 4 tonaze ale jak amsz glowe na karku albo kase zeby wykupic ze 2 godzinki to nie ma problemu. ja uwazam ze miasto nie jest trudne. podchwytliwego nic super nie ma ale warto wykupic ze 2 godzinki i pojechac z jakims kumatym instryktorem.

_________________
B C D


Post Wysłano: 15 sie 2009, 12:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2009, 21:25
Posty: 78
GG: 0
Samochód: mitsubishi

dzięki o to mi chodziło

Egzamin 3 września to już faktycznie może być problem ale jak dzwoniłem do łomży to dołożyli nowe terminy w związku z dużym zainteresowaniem i na przyszły tydzień się da złapać... więc jak bym zdał pod koniec sierpnia to myśle że coś by się dało załatwić np. na zaświadczenie o zdanym egzaminie zapisać się na kurs( niektórzy widzałem piszą, że taki patent przechodzi...)

_________________
Kat. B --> 04.05.05 (zdane za pierwszym razem)
Kat. C --> 02.09.09 (zdane za pierwszym razem)
Kat. CE --> 21.04.10 (zdane za pierwszym razem)
Psychotechnika, Kurs na przewóz rzeczy, Badania lekarskie, Karta kierowcy --> do 2014r.


Post Wysłano: 15 sie 2009, 13:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 wrz 2008, 19:23
Posty: 262
GG: 4086883
Samochód: Ducato
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

musisz miec prawko z data przed 10.09 tylko to cie ratuje a nie jakies kursy

_________________
B C D


Post Wysłano: 15 sie 2009, 13:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 maja 2008, 13:21
Posty: 67
GG: 8745401
Lokalizacja: kadzidło

masz jeszcze Ostrołęke pomiędzy Łomżą a Warszawo... ja jak się zapisywałem w czerwcu na c+e to czekałem równo 2 tygodnie (z Kat. C jest tak samo)... jeżdzi się na Scanii 94b, skrzynia 8 biegowa... ogólnie miasto jest łatwe.. i egzaminatorzy też są spoko (no może oprócz jednego który chodzi za tobą z metrówką)

_________________
B-Jest
C-Jest
C+E-Jest
Kurs na Przewóz Rzeczy-Jest
Karta Kierowcy - Jest


Post Wysłano: 16 sie 2009, 0:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2009, 21:25
Posty: 78
GG: 0
Samochód: mitsubishi

No dzięki... dzisiaj zaliczyłem egzamin wew. więc w poniedziałek idę do ośrodka po zaświadczenie jak mi na wtorek wypiszą to może jakoś się fartem gdzieś załapie...

_________________
Kat. B --> 04.05.05 (zdane za pierwszym razem)
Kat. C --> 02.09.09 (zdane za pierwszym razem)
Kat. CE --> 21.04.10 (zdane za pierwszym razem)
Psychotechnika, Kurs na przewóz rzeczy, Badania lekarskie, Karta kierowcy --> do 2014r.


Post Wysłano: 17 sie 2009, 5:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2009, 21:25
Posty: 78
GG: 0
Samochód: mitsubishi

wolfranz

Mam pytanko dotyczące twojej wypowiedzi na innym temacie, napisałeś, że

"Piszę to chyba setny raz na tym forum:

Ja mam wpisaną samą kat. B, bo zrobiłem kurs na przewóz rzeczy w trakcie kursu na kat. C i NIE BYŁO I NIE MA ŻADNEGO PROBLEMU Z TYM gdy szukałem pracy."


Czyli jak dobrze rozumiem mogę się zapisać teraz na ten kurs mimo to, że niemam jeszcze C? Czy w moim przypadku to nic nie da bo wydam kase na kurs a poźniej się okaże, iż mam wbią datę wydania 11.09.09 i i tak bede musiał zrobić kwalifikację???

_________________
Kat. B --> 04.05.05 (zdane za pierwszym razem)
Kat. C --> 02.09.09 (zdane za pierwszym razem)
Kat. CE --> 21.04.10 (zdane za pierwszym razem)
Psychotechnika, Kurs na przewóz rzeczy, Badania lekarskie, Karta kierowcy --> do 2014r.


Post Wysłano: 17 sie 2009, 10:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2009, 21:25
Posty: 78
GG: 0
Samochód: mitsubishi

Witam,
Mam pytanko odnośnie tras i jakiś ewentualnych HAKÓW jakie są w Łomży bo zdaję tam egzamin a nie jeździłem tymi trasami... miasto troche znam ale to tylko tyle co często swojego czasu przejeżdzałem tamtędy osobówką, wiem że jest jedno takie duże rondo z chyba 3 czy 4 pasami ruchu tam na górze jak się od Wordu jedzie ale co pozatym???
Może zdawał koś ostatnio, czekam na rady bo wiecie, jaka jest sytuacja z kursem na pzewóz zrzeczy i jak nie zdam za pierwszym podejściem to może być już poźniej ciężko o stare zasady...( bo liczę, że jak zdam to 3 tyg. to wystarczający czas żeby mieć odpowiednią datę wydania dokumentu...)
Pozdrawiam

_________________
Kat. B --> 04.05.05 (zdane za pierwszym razem)
Kat. C --> 02.09.09 (zdane za pierwszym razem)
Kat. CE --> 21.04.10 (zdane za pierwszym razem)
Psychotechnika, Kurs na przewóz rzeczy, Badania lekarskie, Karta kierowcy --> do 2014r.


Post Wysłano: 17 sie 2009, 14:56

Cytuj:
wolfranz

Mam pytanko dotyczące twojej wypowiedzi na innym temacie, napisałeś, że

"Piszę to chyba setny raz na tym forum:

Ja mam wpisaną samą kat. B, bo zrobiłem kurs na przewóz rzeczy w trakcie kursu na kat. C i NIE BYŁO I NIE MA ŻADNEGO PROBLEMU Z TYM gdy szukałem pracy."


Czyli jak dobrze rozumiem mogę się zapisać teraz na ten kurs mimo to, że niemam jeszcze C? Czy w moim przypadku to nic nie da bo wydam kase na kurs a poźniej się okaże, iż mam wbią datę wydania 11.09.09 i i tak bede musiał zrobić kwalifikację???
Jeżeli data wydania będzie po 10.09.2009r. to wtedy kurs na przewóz rzeczy możesz sobie oprawić w ramkę, powiesić na ścianie i bić głową w tę ścianę, że bezsensownie wydałeś kasę.

W moim przypadku nie było obaw czy zdążę czy nie. Robią prawo jazdy kat. C zrobiłem od razu kurs na przewóz rzeczy, ponieważ zależało mi na czasie. W innym przypadku zrobiłbym go po otrzymaniu prawa jazdy, ale to i tak nic nie zmienia. Polecam lekturę wątków dotyczących kwalifikacji wstępnej na tym forum.


Post Wysłano: 19 sie 2009, 15:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2009, 21:25
Posty: 78
GG: 0
Samochód: mitsubishi

Dzięki Panowie za wszystkie dobre rady... Wczoraj zapisałem się na egzamin i zdaje w piątek w Łomży o 12 teoretyczno praktyczny, mam nadzieje,że się uda i zdać i wyrobić w terminie...:D

_________________
Kat. B --> 04.05.05 (zdane za pierwszym razem)
Kat. C --> 02.09.09 (zdane za pierwszym razem)
Kat. CE --> 21.04.10 (zdane za pierwszym razem)
Psychotechnika, Kurs na przewóz rzeczy, Badania lekarskie, Karta kierowcy --> do 2014r.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: