Strona 1 z 1 [ Posty: 13 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 cze 2009, 19:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 cze 2009, 19:36
Posty: 5
GG: 196821
Samochód: Astra f

Witam.Jestem tutaj nowym użytkownikiem.Miałbym pytanie odnośnie Egzaminu na kategorię C.Chciałbym was zapytać jak teraz wygląda egzamin?Jak sobie poradzić na łuku,cofając by dobrze auto ustawić.Czy są jakieś punkty odniesienia by dobrze zatrzymać auto?Może jest tutaj ktoś z OPOLA kto zdawał nie dawno?Słyszałem że jest teraz losowanie i że kurs trwa 25mi nut.Proszę mi pomóc.Z góry wam dziękuje.PS.Jak się wyjeżdża z WORD-u w Opolu?Mam egzamin 30czerwca o 11-30 i mam duży stres myśląc o tym jak tak teraz jest.Pozdrawiam


Post Wysłano: 29 cze 2009, 9:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 maja 2009, 11:37
Posty: 293
GG: 4029913
Samochód: Mietek Aszrot
Lokalizacja: Białystok

Cytuj:
Witam.Jestem tutaj nowym użytkownikiem.Miałbym pytanie odnośnie Egzaminu na kategorię C.Chciałbym was zapytać jak teraz wygląda egzamin?Jak sobie poradzić na łuku,cofając by dobrze auto ustawić.Czy są jakieś punkty odniesienia by dobrze zatrzymać auto?Może jest tutaj ktoś z OPOLA kto zdawał nie dawno?Słyszałem że jest teraz losowanie i że kurs trwa 25mi nut.Proszę mi pomóc.Z góry wam dziękuje.PS.Jak się wyjeżdża z WORD-u w Opolu?Mam egzamin 30czerwca o 11-30 i mam duży stres myśląc o tym jak tak teraz jest.Pozdrawiam
na twoje pytania odpowiedzi powinien udzielic Ci instruktor z kursu....

łuk... możesz raz wysiąśc z samochodu przy cofaniu i upewnic się ile jeszcze Ci zostało odległości.. pozatym chyba na kursie miałeś wystarczająco dużo czasu by nauczyc się wszystkich manewrów

kurs 25 minut.... jeśli wykonasz wszystko co jest przewidziane na egzaminie to może skonczyc się wcześniej czyli po tych 25 minutach ale w dużym mieście to raczej nie realne, chyba że popełnisz błąd jakiś to faktycznie wrócisz po 25 minutach

no i nie opisujesz teraz całego auta tylko losujesz 1 światła i 1 płyn...


Post Wysłano: 29 cze 2009, 14:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 paź 2008, 13:50
Posty: 45
GG: 0

Cytuj:
łuk... możesz raz wysiąśc z samochodu przy cofaniu i upewnic się ile jeszcze Ci zostało odległości..
Nie wprowadzaj go w błąd :!: według nowych przepisów podczas jazdy na łuku można raz wysiąść z pojazdu jeśli zdajemy na kat. T,B+E,C+E,C1+E,D,D+E i D1+E a nie na C

barney79 powodzenia na egzaminie, ja zdawałem na C+E w czwartek i się trochę napociłem :D

_________________
Ciągła linia to drobiazg,
Ale prawa fizyki to nie ciągła linia..


Post Wysłano: 30 cze 2009, 9:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 maja 2009, 11:37
Posty: 293
GG: 4029913
Samochód: Mietek Aszrot
Lokalizacja: Białystok

no fakt upewniłem się i nie można sory, jestem aktualnie w trakcie kursu i instruktor mówił mi, że można :shock:


Post Wysłano: 30 cze 2009, 12:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 paź 2008, 13:50
Posty: 45
GG: 0

to dobrego masz instruktora :)

_________________
Ciągła linia to drobiazg,
Ale prawa fizyki to nie ciągła linia..


Post Wysłano: 30 cze 2009, 14:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 maja 2009, 11:37
Posty: 293
GG: 4029913
Samochód: Mietek Aszrot
Lokalizacja: Białystok

był zmiany także może coś źle doczytał.... a instruktorem jest raczej dobrym bo zdawalnośc od niego jest naprawde imponująca ;p


Post Wysłano: 30 cze 2009, 18:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

Dobrze trafiłes kolego:):) jezeli bedziesz jezdzil MAnem badz staromanem to polowa drugiego okna za brama i wtedy stajesz:):) bedziesz widzial brame i zaraz za nia beda okienka:) i na 1/5 drugiego okna oknie stajesz jak za wczesniej to zrobisz to druga proba juz napewno wyjdzie pozdrawiam:)

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 30 cze 2009, 19:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 cze 2009, 15:41
Posty: 2
GG: 0
Samochód: nie mam ;d

Witam... egzamin w opolu... tak wiec... zdawałem tam C i C+E i obie kategorie zdałem za 2 razem. Na egzaminach miałem przyjemność jeździć tylko Manami wiec na temat Stara i Staromana ci nic nie powiem... A wiec tak...
Kat. C ... plac... ciezarowka jest niezwykle zwrotna wiec spokojnie... na łuku jedz śmiało według linii w prawym lusterku... instruktorzy cie uczyli pewnie według pachołków ale niepotrzebnie , śmiało jedz według prawego lusterka i bedzie gitara... przy dojerzdzaniu do linii przy cofaniu otwórz sobie szybę i tam jest namalowana liniia z lewej strony gdzie sie zatrzymać a jak nie to patrz na połowę 2 szyby w warsztacie :) ... zatoczkę i inne manewry musisz wytrenować na kursie, na to nie ma mocnych... jak już wyjedziesz na miasto to masz 75% sukcesu...

kat.CE... plac ... na łuku uważaj bo linie ci sie mogą pomylić bo ich jest tam kilka ;p , i jak wylosujesz górkę to startuj z biegu " C " i bedzie gitara, aha i nie zmieniaj biegu w trakcie manewru bo podczas zmiany z C inne biegi ciężko wchodzą i ci zgaśnie!! a tak to sobie dasz rade... na mieście uważaj bo przyczepa mocno zachodzi... jak coś to pisz... pozdrawiam

i życzę ci zebyś trafił na egzaminatora Borysa albo Jacka... naprawde spoko ludzie...


Post Wysłano: 07 lip 2009, 11:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 cze 2009, 19:36
Posty: 5
GG: 196821
Samochód: Astra f

Witam panowie.Egzamin zdałem i to za 1 razem.Egzaminator trzymal mnie az 70minut łącznie z placem.Ale sie udalo.Wszystkie papiery juz mam wyrobione poza prawem jazdy gdyż nie wiedzialem ze trzeba z gory zaplacic za nie,no i czekam jeszcze tydzien dłużej .Pozdrawiam


Post Wysłano: 07 lip 2009, 14:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

No to gratulacje. Myślę sobie, że bez tego forum to ciężko by w życiu było, przynajmniej niektórym (w tym mnie) :mrgreen:


Post Wysłano: 08 lip 2009, 11:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 maja 2008, 13:21
Posty: 67
GG: 8745401
Lokalizacja: kadzidło

Cytuj:
No to gratulacje. Myślę sobie, że bez tego forum to ciężko by w życiu było, przynajmniej niektórym (w tym mnie) :mrgreen:
dokładnie... +1 :D

_________________
B-Jest
C-Jest
C+E-Jest
Kurs na Przewóz Rzeczy-Jest
Karta Kierowcy - Jest


Post Wysłano: 14 lip 2009, 18:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 cze 2009, 19:36
Posty: 5
GG: 196821
Samochód: Astra f

Witam panowie.Jakie powinien posiadac przy sobie kierowca dokumenty podczas jazdy-przy kontroli ktore sa wymagane poza prawem jazdy???


Post Wysłano: 14 lip 2009, 23:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 paź 2008, 13:50
Posty: 45
GG: 0

Cytuj:
Witam panowie.Jakie powinien posiadac przy sobie kierowca dokumenty podczas jazdy-przy kontroli ktore sa wymagane poza prawem jazdy???
że posiada mózg! jeden temat nie wystarczył do zadania tego pytania ?

_________________
Ciągła linia to drobiazg,
Ale prawa fizyki to nie ciągła linia..


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 13 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: