Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 maja 2009, 17:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 maja 2009, 17:17
Posty: 1
GG: 11829660

Czesc wszystkim mam pytanko donosnie egzaminu na kategorie C .Poniewaz jak dobrze cofnac po luku w tarnobrzegu zeby stanac w dobrej odleglosci od supkow prosze o pomoc bo juz za 2 dni zdaje .
Z gory dziekuje :D


Tytuł: Re: RR
Post Wysłano: 19 maja 2009, 18:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Będąc w WORD parę razy powinieneś przypatrzeć się jak auto stoi przed startem i potem jak cofasz odstawić go w dokładnie tym samym miejscu i będzie dobrze :)

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Tytuł: Re: RR
Post Wysłano: 19 maja 2009, 20:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2008, 0:57
Posty: 78
GG: 0
Lokalizacja: TOP PL

przy łuku blżej budynku jest poprzeczne pęknięcie w asfalcie. idealnie jest, gdy tylne koła miną je o 20-30 cm ;)
przy łuku dalej od budynku "pod płotem" trzeba zapamiętać na wysokości którego drzewka stoi auto gdy zaczynamy łuk. cofając należy stanąć w tym samym miejscu B)

_________________
B - 2000 === C - 2008 === C+E - może kiedyś...


Tytuł: Re: RR
Post Wysłano: 19 maja 2009, 21:31

Cytuj:
przy łuku blżej budynku jest poprzeczne pęknięcie w asfalcie. idealnie jest, gdy tylne koła miną je o 20-30 cm ;)
A dokładniej jak zatrzymasz się na tym pęknięci, to będzie wtedy idealnie (ja tak zrobiłem :>). Co do czepiania się egzaminatorów czy coś tam... Jeżeli potrafisz płynnie przejechać i nie zrobisz jakiegoś głupstwa, to zdasz. Na egzaminatora nie ma siły. Ja pierwszy raz oblałem pomimo, że nie powinienem, ale co zrobisz...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: