Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 kwie 2009, 17:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Witam wszystkich. Ten temat chcę poświęcić trasie, póki co jednej, która odbyła się wczoraj (8.04.2009 rok) z Ramzesem (Radkiem). :wink:

Obrazek

Ogólnie trasa wyglądała tak: Stalowa Wola/Tarnobrzeg - Katowice - Racibórz - Tarnobrzeg/Stalowa Wola.

We wtorek Radek napisał do mnie czy byłbym chętny na trasę do Raciborza, zahaczając o Katowice. Odpowiedź jaka była, każdy wie. Czekałem na środę.

Wstał nowy dzień, środa. Radek miał być w Tarnobrzegu między 10 a 11, jednak tak się nie stało. Ogółem to mieliśmy jechać jego poczciwym Daily, jednak tutaj też była pewna niespodzianka, o której dowiedziałem się od Radka, przed jego odjazdem z bazy. Opóźnienie było spowodowane niedostarczeniem papierów na czas, i 5 minut przed 12 ujrzałem niespodziankę, a był nią nowy Renault Master. Pogadaliśmy z początku tankując auto, a potem wskoczyłem do auta. Ruszyliśmy ...

Droga mijała oczywiście na pogawędkach, rozmowach o forum, ogólnie o życiu i przemijaniu, o wszystkim i o niczym, jednak było bardzo wesoło. Jechaliśmy, i jechaliśmy tą DK79, aż do samego Krakowa. Droga nie powalała jakością, a już na 'Welcome Kraków' zaczęła się masakra (korki i te ‘piękne’ drogi). Poniżej trochę zdjęć z odcinka Tarnobrzeg - Kraków.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek

Po krakowskiej masakrze drogowej kierowaliśmy się na A4. My oczywiście jedziemy prosto do celu, czyli do Katowic. Za bramkami stanęliśmy na 5 minutową pauzę, w sumie tylko na wc. Po załatwieniu potrzeb wjeżdżamy dalej na drogę i jedziemy. Po pewnym czasie wpadliśmy w oko dwóm gościom ze Sprintera (w sensie nasz Master wpadł im w oko :mrgreen:). Pozdrawiam ich z tego miejsca. Poniżej kilka zdjęć z autostrady.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek


Po dotarciu do Katowic kierowaliśmy się do firmy, w której mieliśmy się "doładować", gdyż wcześniej jechaliśmy z symbolicznym ładunkiem. Dodam, że mieliśmy być tam najpóźniej o 15.30, tak więc zestresowani, z myślą, że będziemy musieli kimać w Masterze we dwóch, zajeżdżamy pod bramę o godzinie 15.40. Szczęśliwa informacja dociera do nas - możemy wjeżdżać na zakład. Kilka zdjęć z załadunku, i tym podobne.

Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek

Po załadunku, który odbył się w Katowicach obraliśmy kierunek Racibórz. Tam nie mieliśmy określonego czasu, więc byliśmy już na luzie. Jazda mijała spokojnie, ze dwa razy zwalniając przed misiaczkami. Ogółem czas umilały nam rozmowy i muzyka. Naturalnie, zdjęcia.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek

Po rozładunku mieliśmy jechać do domu na pusto. Obraliśmy kierunek taki jak wcześniej, chcieliśmy wrócić do domu tą samą trasą, tak więc dojechaliśmy i "wskoczyliśmy" na A4. Po chwili na CB zaczęły krążyć informacje o tym, że jest straszny korek i godzinka spędzona w korku będzie murowana, tak więc dłuższa chwila namysłu i zmieniamy kurs. Zjeżdżamy z autostrady. Gdzie my to zjechaliśmy to w sumie nie pamiętam, jednak potem jechaliśmy już DK78 (Zawiercie, Szczekociny, itp.). W miejscowości Nagłowice stanęliśmy coś zjeść, oglądnęliśmy chwilę mecz ligi mistrzów i po 30 minutowej przerwie ruszyliśmy dalej. Kierunek Jędrzejów, Chmielnik, Staszów, Osiek … i takim oto sposobem znaleźliśmy się w Tarnobrzegu. Radek miał jeszcze przed sobą niecałe 30km do domu, więc myślę, że to dla niego pestka, choć obaj byliśmy lekko zmęczeni. Oto reszta zdjęć, w nocy nie robiłem zbyt wiele, gdyż jakość wykonywanych fotek jest wtedy niezadowalająca.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek


Trasa pozostanie mi niezapomniana, za co serdecznie dziękuję Radkowi, było naprawdę super, we dwóch "pozwiedzać". Myślę, że nie była to ostatnia nasza wspólna trasa, Radek. Dzięki jeszcze raz, czekam na kolejny cynk w sprawie wspólnej jazdy. :)

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 09 kwie 2009, 17:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

No, byli na Śląsku i kolegów nie poinformowali..

Adrian, trasa opisana jest bardzo dobrze i rzeczowo.
W opisie zawarłeś kilka najważniejszych informacji, i więcej nie potrzeba. :wink:

Każdy w pewien sposób jest sobie w stanie wyobrazić tą trasę, a zdjęcia z pewnością w tym pomogą.

Myślę, że następnym razem uda nam się na chwilę spotkać i porozmawiać.

Hah, podoba mi się ten Masterek, Radku. :mrgreen:

Swoją drogą, to sfociłeś zestaw Grzesia [szofer:)))] (http://www.picturepush.com/public/1574061) - czerwona Scania. 8)


Post Wysłano: 09 kwie 2009, 17:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Ty no fajnie opisane :mrgreen: W końcu sie doczekałeś trasy. Zdjęcia ładne, pomogą Ci na pewno przypomnieć sobie niektóre chwile, ale w głowie i tak na pewno więcej zostało. Pozdro dla Ciebie jak i dla Radka ;)

Ma Radek jakieś zdjęcia? :D


Post Wysłano: 09 kwie 2009, 18:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

Cytuj:
Swoją drogą, to sfociłeś zestaw Grzesia [szofer:)))] (http://www.picturepush.com/public/1574061) - czerwona Scania. 8)
Jak to przeczytałem to od razu pomyślałem o pewnym temacie i wyobraziłem sobie czerwoną scanię blokującą lewy pas :lol: No i masz.... w dziesiątkę :U

_________________
Czerwone i bure


Post Wysłano: 09 kwie 2009, 19:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lip 2008, 23:15
Posty: 17
GG: 2007748
Samochód: Opel Corsa D

Ladna recenzyja :D
Fajne foty
Pozdro

_________________
GG : 2007748


Post Wysłano: 09 kwie 2009, 19:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 mar 2008, 21:33
Posty: 19

Ciekawa traska, spoko opisana. Bardzo fajnie się czytało. :D


Post Wysłano: 09 kwie 2009, 22:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lip 2008, 14:09
Posty: 144
GG: 7250824
Samochód: Mercedes 814D

Cytuj:
No, byli na Śląsku i kolegów nie poinformowali..
Byli w moim mieście i kolegi nie poinformowali :P :P
Fajny opis, miło się czytało i zdjęcia różwnież niczego sobie :)

_________________
Nie, nie mam 13 lat...


Post Wysłano: 11 kwie 2009, 13:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2008, 0:57
Posty: 78
GG: 0
Lokalizacja: TOP PL

4. zdjęcie to most w Nagnajowie?

_________________
B - 2000 === C - 2008 === C+E - może kiedyś...


Post Wysłano: 11 kwie 2009, 14:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Cytuj:
4. zdjęcie to most w Nagnajowie?
Dokładnie. :wink:
Cytuj:
Ma Radek jakieś zdjęcia?
Nie, nie ma. Zresztą prowadził.

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 11 kwie 2009, 17:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2006, 11:06
Posty: 380
GG: 0
Samochód: Opel Zafira 2.0 DTi
Lokalizacja: Kraków

od jazdy po krakowie mi sie odwal xdd


seksi foto bym rzekł i opis również :)

_________________
ze mnie to tiroweic żaden :(!


Post Wysłano: 12 kwie 2009, 23:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2008, 11:08
Posty: 13
GG: 9469698
Samochód: Boxer 3.0HDi
Lokalizacja: TG.

Bardzo fajnie opisana trasa, zdjęcia też git :mrgreen:.

Renata ładna (toż to 150dCi :twisted:) , załóż temat o niej w dziale 'garaż', bo jestem ciekaw jak sprawuje się ten silniczek.

Jeżeli znasz i mógłbyś, to napisz jakieś dane odnośnie trasy (całkowity dystans, waga towaru/ów, średnie spalanie itp.)


Pozdrawiam !
PS. Liczę na kolejne Twoje relacje :P


Post Wysłano: 14 kwie 2009, 16:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Cytuj:
załóż temat o niej w dziale 'garaż', bo jestem ciekaw jak sprawuje się ten silniczek.
Nie potrzebnie, gdyż Radek tym autem nie jeździ, póki co.
Cytuj:
Jeżeli znasz i mógłbyś, to napisz jakieś dane odnośnie trasy (całkowity dystans, waga towaru/ów, średnie spalanie itp.)
Stalowa Wola - Katowice - Racibórz (wg. mapy google) ~ 340km. Potem trasa przez Zawiercie/Jędrzejów/Chmielnik/Staszów, aż do Stalowej Woli, a dokładnie do miejscowości Turbia. Ładunek, do Katowic bodajże 85kg, w Katowicach załadunek, towar o masie ~ 600kg + ładunek jadący wcześniej. Rozładunek w Raciborzu, do domu lecieliśmy na pusto. Co do średniego spalania to ciężko określić, Radek był zadowolony bo zszedł z normy prawie litr. :mrgreen: Ogółem na komputerze widniała liczba przeważnie 12,5.

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 14 kwie 2009, 19:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Trasa dobrze opisana autko super sam chcialbym zlapac jakas robote na kraju czyms takim ale ciezko

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 19 kwie 2009, 18:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 wrz 2008, 19:23
Posty: 262
GG: 4086883
Samochód: Ducato
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

ciucma

nie tylko Ty :twisted:

_________________
B C D


Post Wysłano: 25 kwie 2009, 9:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Dzięki Panowie za komentarze. Ogółem to nie była pierwsza już moja podróż z Radkiem. Dnia 17 kwietnia odbyłem kolejną trasę, a dokładnie do miejscowości Złotoryja, a także do Legnicy i Ostrowa Wlkp. Wyszło trochę kilometrów, atmosfera nie zapomniana. Chciałbym stworzyć jakiś film, dodać także kilka zdjęć, jednak póki co brak czasu. Może niedługo aktualizacja z tamtej trasy się pojawi. Zresztą, zapowiada mi się znaczna część dni wolnych, to kto wie jak będzie. :)

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 26 kwie 2009, 20:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

W szkole się nie było mistrzuniu? :mrgreen: Master jak Master - ładny bo podobny do Longowego :lol:
Czy teraz Ramzes będzie go "na stałe" dosiadał?
Opiszcie Renie króciutko. :wink:

Pozdrawiam i Szerokości!

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 27 kwie 2009, 15:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Nie ma sensu opisywać Reni bo stoi, a autem Radka na co dzień jest Iveco Daily.

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: