Rejestracja:09 maja 2010, 9:23 Posty: 10
GG: 9900795
Samochód: brak
Witam!
jeżdżę nową SCANIĄ G420 od października , przejechałem 60tyś. km po tym przebiegu okazało się że poci się skrzynia biegów pojechałem na serwis z nią , okazało się że jest pęknięty korpus skrzyni biegów.
wczoraj szef mi dzwoni że serwis zarzuca mi złą eksploatację auta.
moje pytanie jest takie ; czy miał ktoś taką sytuację i co w tej sytuacji robić?
Rejestracja:03 gru 2008, 16:28 Posty: 74
Samochód: Duży
Lokalizacja: Kalisz
Na magnesie czasem nie jeździsz? Jak jeździsz na magnesie to skrzynia dostaje uderzenia przy zmianie biegów na górnej skrzyni. U nas w R420 z 6 biegową skrzynią obudowa pękła, była to pierwsza trasa tego samochodu. Poprzedni właściciel na magnesie latał.
_________________ W życiu piękne są tylko chwile...
automat może uszkodzić magnes nie manualną skrzynie, bez problemowo da sie to naprawić chałupniczo za koszty rozebrania skrzyni czyli 2 tyś zł.
_________________ TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!! Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!! tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456https://www.facebook.com/LKWSERWIS
Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 2 gości
Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów
Witaj. Na tej stronie używamy ciasteczek. Strona korzysta z plików
cookies w celu realizacji usług i zgodnie z §3
Polityki
prywatności. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na
ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki
przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.
Wyrażam zgodę