Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.
Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:
„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.
Rejestracja:01 sty 2006, 16:10 Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie
SKIRA TRANS jest firmą świadczącą usługi transportowe. Zaliczają się do nich przeprowadzki prywatne, przeprowadzki przedsiębiorstw oraz obsługa logistyczna firm i instytucji.
ja powiem tylko tyle ze raz nasza firma korzystała z usług skiry i jechałem z ich kierowcą Renault Midlum ,kierowca mówił ze na terenie kraju mają 130 samochodów głównie same maluchy i od niedawna kilka sztuk ciągników siodłowych
Rejestracja:18 sty 2007, 22:14 Posty: 78
Lokalizacja: Radom
A orientuje sie ktos jak wyglada u nich praca na busach? Ukazalo sie ogloszenie ze szukaja z kat. B ale z ich strony wyczytalem ze zajmuja sie przeprowadzkami a na dzwiganie szaf juz jestem za stary
Skira nie zajmuje się tylko przeprowadzkami. Mają dywizje transportu międzynarodowego, krajowego, przeprowadzkową i serwis. Do tego wstawiają auta do kurierki, jako połączenia liniowe tj. Demotrans, czy zwykła kurierka lokalna.
Po prostu, zadzwoń lub podjedź i się spytaj.
Ale z tego co o nich wiem to z biura przez telefon nic się nie dowiesz konkretnego.
_________________ Życie jest piękne ! - powiedział Prosiaczek ... i rzucił się w przepaść.
co do zarobków na miedzynarodówce to tak 4tyg jazdy ale bywa że i 6-7tyg i tydzień wolnego średnio miesięczny zarobek to 3200zł na ręke ale bywa i 2900zł albo od czego to zalezy jeden Skirawski to wie. wypłata na 2 raty 10tego najniższa podstawa około 15tego reszta księgowana na koncie jako zwrot kosztłów albo zaliczka(taka bzdura) ogólnie nie polecam
Witam.
Co do pracy w tej firmie to jest szaro lub wręcz czarno.
Miałem w Skirze praktyki z uczelni.
Na małe auta do 3,5t. DMC najczęściej zatrudniają ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności. Natomiast sam proces rekrutacji wygląda tak samo. Najpierw przesyłasz CV. Jeżeli nie zadzwonisz twoje CV jest z poczty usuwane. Jest dużo kandydatów. A jeżeli już cię zaproszą na rozmowe. Jest licytacja. Kto będzie pracować za mniejsze pieniądze.
Wyższe kategorie. Tutaj też nie jest różowo. Miałem staż kiedy Skira miała jeszcze czteroosiowe wywrotki. Na samym początku odnosiła sukcesy, tzn. dawała niskie ceny na usługi. Z czasem cena na auto poszła do góry to i praca staneła. Wiem o tym że były pomysły aby jednak z wywrotek zrezygnować. Ale jaka decyzja została podjęta to nie wiem.
Kiedyś się reklamowali iż mają oddział w Londynie. To też małe przekłamanie. Ponieważ z tego co mi mówiono jeździli tylko podwykonawcy w barwach firmy.
Jest jeszcze serwis, przewóz osób itp.
Ogólnie za wiele rzeczy się chwytają. Ale średnio im to wychodzi.
Wszystko według mnie jest winą tego iż najpierw kupują auta a dopiero w następstwie tego szukają na nie pracy. Dlatego ich zestawy można non stop spotkać na dzikim klepowisku naprzeciwko Coca - Coli we Wrocławiu.
Co do samych zarobków się nie wypowiem. Ponieważ było to jakiś czas temu. Kiedy ładunków było dla każdej firmy pod dostatkiem.
Pozdrawiam
_________________ Gumisie, Lubisie ... lubie wszystkie misie
Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 6 gości
Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów
Witaj. Na tej stronie używamy ciasteczek. Strona korzysta z plików
cookies w celu realizacji usług i zgodnie z §3
Polityki
prywatności. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na
ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki
przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.
Wyrażam zgodę