Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 kwie 2008, 0:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 kwie 2008, 18:25
Posty: 264
Samochód: Jelcz
Lokalizacja: Międzyzdroje

Firma z Goleniowa, aut jest 20 i kolejne w drodze. Auta to Mercedesy i Volvo. Obsługiwane kierunki to cała europa zachodnia, mojego kolegi ojciec tam jeździ i on tłucze prawie cały czas Włochy, ale zdarzała sie Hiszpania, GB, nawet Szwecja. Co do zjazdów do domu, można się dogadać, można zjechać na weekend, a jak ktoś chce więcej zarobić to nie zjeżdza. Firma ma także komis z autami i naczepami, baza jak i siedziba znajduje się w Goleniowie na ul. Maszewskiej.

Takie coś znalazłem w internecie, ale stronka nie aktualna.
http://www.fructus.com.pl/kontakt.php


i pare zdjęć mojego autorstwa
Obrazek

Obrazek


Obrazek

_________________
Tu 5 sekund, tam 10 sekund i masz godzinę

Poepen in de broek?


Post Wysłano: 28 gru 2009, 18:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 gru 2009, 18:12
Posty: 1
GG: 0
Samochód: SCANIA

Witam odświeżam temat.

Co do tej firmy jest nierzetelna. Szef nie płaci za urlopy, za delegacje wypisywane przez kierowców, za puste kilometry. Dla Szefa wszyscy kierowcy to złodzieje i kłamcy. Firmę najlepiej omijać szerokim łukiem. Co z tego że ma ładny tabor ale żadnej satysfakcji z pracy.

Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 30 gru 2009, 13:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2009, 13:06
Posty: 1
GG: 0

To za co brałeś co miesiąc ok 6 000 zł skoro szef za nic nie płaci ? Czy taka kasa nie przynosi satysfakcji ? Na ile się cenisz obłudniku ? Czy według Ciebie przebywanie na chorobowym w jednej firmie i jednocześnie praca w innej jest O.K.
Idź do Kagry , byłeś tam już dwa razy idź po raz trzeci , może w końcu coś zrozumiesz .


Post Wysłano: 16 wrz 2011, 15:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sie 2011, 21:07
Posty: 5
GG: 2672438
Samochód: mercedes actros mp3 1841

chce zlozyc do tej firmy papiery moze sie uda z tego wzgledu ze mam kobiete w goleniowie a ja jestem z koszalina moze nie bedzie tak zle jak to napisal kierman :mrgreen:


Post Wysłano: 16 wrz 2011, 16:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2010, 11:35
Posty: 127
GG: 0

Widze ze jakies osobiste porachunki Panowie macie ...
Nieraz juz sie spotykałem z opiniami natemat firm nie majace nic z rzeczywistoscia czyzby tym razem tez tak było?


Post Wysłano: 21 wrz 2011, 19:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2006, 16:31
Posty: 256
GG: 3902780
Samochód: FH Erło 5
Lokalizacja: Szczecin

Kolego klimek jak tam sytuacja w firmie? Są jakieś przyjęcia? Słyszałem, że strasznie tam tacho naginają w tym fructusie, tarczki, karty za okno i te sprawy - możesz coś rozwinąć? Bo widzę że fachowiec jesteś.

_________________
Dokładnie kolego, tak jak mówisz!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: