Strona 17 z 50 [ Tematy: 2474 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 115 16 17 18 1950 Następna
Tematy
Autor
Odpowiedzi
Odsłony
Ostatni post
Ogłoszenia
Nie ma nieprzeczytanych postów

Mandaty z Niemiec

Odpowiedzi: 88, Odsłony: 199822, Ostatni post: 05 lis 2021, 18:38

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1 2 3 4 5 ]

88

199822

05 lis 2021, 18:38

driver18 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Certyfikat kompetencji zawodowych

Odpowiedzi: 303, Odsłony: 518544, Ostatni post: 30 lip 2025, 9:48

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 112 13 14 15 16 ]

303

518544

Nie ma nieprzeczytanych postów

Karta kierowcy

Odpowiedzi: 864, Odsłony: 847686, Ostatni post: 18 sie 2023, 16:36

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 140 41 42 43 44 ]

864

847686

18 sie 2023, 16:36

volta1re Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Wymagania wiekowe

Odpowiedzi: 502, Odsłony: 438623, Ostatni post: 03 sie 2015, 11:14

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 122 23 24 25 26 ]

502

438623

03 sie 2015, 11:14

marcinfh Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Czas pracy kierowców

Odpowiedzi: 3234, Odsłony: 1838986, Ostatni post: 27 lut 2024, 23:18

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1158 159 160 161 162 ]

3234

1838986

27 lut 2024, 23:18

Patryk93 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Pierwsze kroki w zawodzie kierowcy - formalności prawne

Odpowiedzi: 633, Odsłony: 542683, Ostatni post: 19 sty 2017, 12:50

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 128 29 30 31 32 ]

633

542683

19 sty 2017, 12:50

SIOJU Wyświetl najnowszy post

Tematy
Nie ma nieprzeczytanych postów

kurs na przewóz rzeczy termin

Odpowiedzi: 1, Odsłony: 2507, Ostatni post: 14 mar 2013, 15:54

1

2507

14 mar 2013, 15:54

użytkownik usunięty Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Czechy zakaz wjazdu

Odpowiedzi: 6, Odsłony: 6882, Ostatni post: 12 mar 2013, 14:18

6

6882

12 mar 2013, 14:18

Cyryl Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

prawo jazdy i nie wbity kurs pilne

Odpowiedzi: 7, Odsłony: 4545, Ostatni post: 10 mar 2013, 14:47

7

4545

10 mar 2013, 14:47

vand Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Ruszanie z placu , w soboty

Odpowiedzi: 11, Odsłony: 6398, Ostatni post: 08 mar 2013, 20:05

11

6398

08 mar 2013, 20:05

vand Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Znak 30 t w Jeleniej Górze

Odpowiedzi: 5, Odsłony: 3600, Ostatni post: 08 mar 2013, 0:18

5

3600

08 mar 2013, 0:18

Bajzel Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Pojazd specjalny a transport.

Odpowiedzi: 3, Odsłony: 6421, Ostatni post: 07 mar 2013, 21:36

3

6421

07 mar 2013, 21:36

zzx Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Podwójna obsada!

Odpowiedzi: 4, Odsłony: 3272, Ostatni post: 05 mar 2013, 22:17

4

3272

05 mar 2013, 22:17

adr Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Słowacja na potrzeby własne bez miedzynarodowej

Odpowiedzi: 3, Odsłony: 2698, Ostatni post: 05 mar 2013, 21:26

3

2698

05 mar 2013, 21:26

zzx Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Jednorazowy wyjazd na Niemcy Osobówka + Laweta pomocy!

Odpowiedzi: 7, Odsłony: 13975, Ostatni post: 05 mar 2013, 21:05

7

13975

05 mar 2013, 21:05

zzx Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Transport na potrzeby wlasne

Odpowiedzi: 10, Odsłony: 5898, Ostatni post: 04 mar 2013, 13:30

10

5898

04 mar 2013, 13:30

blomis Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Jakie uprawnienia na hakowiec?

Odpowiedzi: 4, Odsłony: 15527, Ostatni post: 03 mar 2013, 11:29

4

15527

03 mar 2013, 11:29

Tomuś Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Zezwolenie na ponadnormatywne kat III a max. długość ładunku

Odpowiedzi: 3, Odsłony: 3788, Ostatni post: 02 mar 2013, 9:39

3

3788

02 mar 2013, 9:39

5eba Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Sprzedany samochód OC

Odpowiedzi: 6, Odsłony: 3476, Ostatni post: 02 mar 2013, 8:38

6

3476

02 mar 2013, 8:38

any Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Jak uzyskać tarczki lub xsero tarczek od pracodawcy

Odpowiedzi: 3, Odsłony: 3060, Ostatni post: 01 mar 2013, 21:23

3

3060

01 mar 2013, 21:23

vand Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

firma jednoosobowa

Odpowiedzi: 15, Odsłony: 14860, Ostatni post: 28 lut 2013, 11:26

15

14860

Nie ma nieprzeczytanych postów

Kwalifikacja wstępna a unia europejska

Odpowiedzi: 0, Odsłony: 2424, Ostatni post: 28 lut 2013, 11:10

0

2424

Nie ma nieprzeczytanych postów

Terminowe PJ i Szkolenie Okresowe

Odpowiedzi: 1, Odsłony: 2278, Ostatni post: 25 lut 2013, 15:43

1

2278

25 lut 2013, 15:43

kadze Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Pytanie odnośnie odpoczynku dobowego

Odpowiedzi: 19, Odsłony: 8774, Ostatni post: 24 lut 2013, 18:24

19

8774

Nie ma nieprzeczytanych postów

Pauza na otwarty a dwie wykresowki .

Odpowiedzi: 18, Odsłony: 12129, Ostatni post: 24 lut 2013, 17:56

18

12129

24 lut 2013, 17:56

speed291 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Zaświadczenie o działalnosci-dni wolne

Odpowiedzi: 2, Odsłony: 2342, Ostatni post: 24 lut 2013, 13:07

2

2342

24 lut 2013, 13:07

Mano1232 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Witam, pytanie o zaświadczenia AETR

Odpowiedzi: 4, Odsłony: 2551, Ostatni post: 22 lut 2013, 17:45

4

2551

22 lut 2013, 17:45

Krzysztof Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Wysokość opłat w skali roku na MAN DMC 18T.

Odpowiedzi: 9, Odsłony: 8674, Ostatni post: 20 lut 2013, 21:07

9

8674

20 lut 2013, 21:07

Luka Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

ulga w spłacie mandatu od GITD

Odpowiedzi: 9, Odsłony: 5297, Ostatni post: 20 lut 2013, 20:14

9

5297

Nie ma nieprzeczytanych postów

czas pracy zaswiadczenia

Odpowiedzi: 27, Odsłony: 16881, Ostatni post: 20 lut 2013, 7:36

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1 2 ]

27

16881

Nie ma nieprzeczytanych postów

Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie do 3,5t ?

Odpowiedzi: 14, Odsłony: 7993, Ostatni post: 20 lut 2013, 0:23

14

7993

20 lut 2013, 0:23

Eryk Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[POMOCY] Umowa o Dzieło wykonana praca a pieniędzy brak . .

Odpowiedzi: 1, Odsłony: 2539, Ostatni post: 18 lut 2013, 15:12

1

2539

18 lut 2013, 15:12

barylkaq Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Przestawienie auta w czasie odpoczynku dobowego.

Odpowiedzi: 6, Odsłony: 4865, Ostatni post: 16 lut 2013, 18:22

6

4865

16 lut 2013, 18:22

igoR84 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

umowa zlecenie a wpisy manualne w KK

Odpowiedzi: 6, Odsłony: 4034, Ostatni post: 16 lut 2013, 3:08

6

4034

16 lut 2013, 3:08

Zoltus Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Cyfrowe Tacho - Jazda Bez karty

Odpowiedzi: 8, Odsłony: 6458, Ostatni post: 15 lut 2013, 20:10

8

6458

Nie ma nieprzeczytanych postów

Koniec przeglądu tech. pojazdu za granica

Odpowiedzi: 3, Odsłony: 3712, Ostatni post: 15 lut 2013, 0:02

3

3712

Nie ma nieprzeczytanych postów

CMR list przewozowy jak w takim przypadku poprawnie wypełnić

Odpowiedzi: 3, Odsłony: 3954, Ostatni post: 13 lut 2013, 18:05

3

3954

13 lut 2013, 18:05

igoR84 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Pomocy

Odpowiedzi: 2, Odsłony: 2485, Ostatni post: 11 lut 2013, 16:56

2

2485

11 lut 2013, 16:56

Luuki Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Jakie uprawnienia?

Odpowiedzi: 15, Odsłony: 8253, Ostatni post: 11 lut 2013, 15:31

15

8253

11 lut 2013, 15:31

pawlak73 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Czas pracy a pracodawca

Odpowiedzi: 31, Odsłony: 11597, Ostatni post: 10 lut 2013, 23:21

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1 2 ]

31

11597

10 lut 2013, 23:21

DraKoN Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Umowa Zlecenie

Odpowiedzi: 6, Odsłony: 5178, Ostatni post: 09 lut 2013, 19:40

6

5178

09 lut 2013, 19:40

zzx Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Polska karta kierowcy u zagranicznego przewoznika...

Odpowiedzi: 12, Odsłony: 21146, Ostatni post: 09 lut 2013, 12:32

12

21146

09 lut 2013, 12:32

Pazdz Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Brak kodu 95 w pj a posiadanie przy sobie zaświadczeń

Odpowiedzi: 9, Odsłony: 6367, Ostatni post: 09 lut 2013, 2:35

9

6367

Nie ma nieprzeczytanych postów

Mandat z Włoch

Odpowiedzi: 8, Odsłony: 7182, Ostatni post: 06 lut 2013, 21:22

8

7182

06 lut 2013, 21:22

rumun Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Zaświadczenie - kurs na przewóz rzeczy

Odpowiedzi: 6, Odsłony: 7383, Ostatni post: 06 lut 2013, 18:37

6

7383

Nie ma nieprzeczytanych postów

Karalność

Odpowiedzi: 7, Odsłony: 4591, Ostatni post: 05 lut 2013, 7:46

7

4591

05 lut 2013, 7:46

zzx Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Zaświadczenie o nie prowadzeniu pojazdu

Odpowiedzi: 2, Odsłony: 3648, Ostatni post: 04 lut 2013, 22:15

2

3648

04 lut 2013, 22:15

driver18 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Droga wewnętrzna / osiedlowa a wjazd samochodem pow 3.5t

Odpowiedzi: 22, Odsłony: 29954, Ostatni post: 03 lut 2013, 23:14

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1 2 ]

22

29954

03 lut 2013, 23:14

Kretek Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

BARDZO PROSZĘ O POMOC

Odpowiedzi: 17, Odsłony: 8257, Ostatni post: 03 lut 2013, 11:38

17

8257

03 lut 2013, 11:38

5eba Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

czy firmy transportowe muszą być ubezpieczone

Odpowiedzi: 8, Odsłony: 5575, Ostatni post: 02 lut 2013, 22:01

8

5575

02 lut 2013, 22:01

martin_ya Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Praca u Niemca - formalności

Odpowiedzi: 11, Odsłony: 16348, Ostatni post: 02 lut 2013, 19:49

11

16348

02 lut 2013, 19:49

Iron.Bull Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Oznaczenia informacyjne na samochodach ciężarowych

Odpowiedzi: 61, Odsłony: 203242, Ostatni post: 02 lut 2013, 12:50

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1 2 3 4 ]

61

203242

02 lut 2013, 12:50

bialy2005 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

czy mogę podczepić przyczepę do wywrotki 4 osiowej

Odpowiedzi: 7, Odsłony: 9575, Ostatni post: 02 lut 2013, 10:02

7

9575

02 lut 2013, 10:02

5eba Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Solówka z motylem i transport auta.

Odpowiedzi: 38, Odsłony: 23192, Ostatni post: 27 sty 2013, 17:21

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1 2 ]

38

23192

27 sty 2013, 17:21

orys Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

skład

Odpowiedzi: 4, Odsłony: 4245, Ostatni post: 26 sty 2013, 14:47

4

4245

26 sty 2013, 14:47

aliencl Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

Transport na potrzeby własne.

Odpowiedzi: 6, Odsłony: 5181, Ostatni post: 26 sty 2013, 12:48

6

5181

26 sty 2013, 12:48

DraKoN Wyświetl najnowszy post

Wyświetl tematy nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 17 z 50 [ Tematy: 2474 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 115 16 17 18 1950 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nieprzeczytane posty Nieprzeczytane posty
Nie ma nieprzeczytanych postów Nie ma nieprzeczytanych postów
Ogłoszenie Ogłoszenie
Nieprzeczytane posty [ Popularne ] Nieprzeczytane posty [ Popularne ]
Nie ma nieprzeczytanych postów [ Popularne ] Nie ma nieprzeczytanych postów [ Popularne ]
Przyklejony Przyklejony
Nieprzeczytane posty [ Zablokowane ] Nieprzeczytane posty [ Zablokowane ]
Nie ma nieprzeczytanych postów [ Zamknięte ] Nie ma nieprzeczytanych postów [ Zamknięte ]
Temat przeniesiony Temat przeniesiony
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: