Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 lut 2008, 23:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Mariano dziękuję, a nie znasz dokładnego metrażu kabiny bo AS w Stralisie urósł chyba o 10 lub 15cm

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 08 lut 2008, 23:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2008, 19:51
Posty: 48
GG: 0
Lokalizacja: [PL]==[D]

Dokladnego nie znam :) .Coś około 15 cm w góre i chyba 10 cm dłuższa a szerokość ta sama :D. Dokładnych nie znam ale macie na http://www.stralis.iveco.com
Takie prezentacje nowego Stralisa bardzo ciekawi to wygląda z drużyną rugbystów Nowej Zelandi :D.


Post Wysłano: 09 lut 2008, 19:36

Cytuj:
Mariano
słuchaj to powiecmy jak mam jeździc z Krakowa do Francji oraz do Belgii na początek(czytaj)pewna robota na słowo to wyjdę na tym jak bym robił przebiegi z żędu 10,000-12,000km,wiem sporo o transporcie dzięki osobie P.Adam który mi dużo uświadomi po ja znałem wiedzę papierową a nie ta ze środowiska kierowców i wiem jedno cudów nie mam w tym środowisku Leasing wchodzi tylko jak dla mnie.Prucz Iveca myślę poważnie o MB ACTROS (1843) oraz o MAN(TGA 18-410;18-460),Scania(144/460)lub124L(420) i volvo(FH-12 420)z tym że te 3marki będą starsze a mercedes podejrzewam będzie młodszy rocznikowo głównie to szukam czegoś na E3 za autobany w Niemczech trzeba błacić jak sie jedzie :(


Post Wysłano: 09 lut 2008, 19:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Cytuj:
łuchaj to powiecmy jak mam jeździc z Krakowa do Francji oraz do Belgii na początek(czytaj)pewna robota na słowo to wyjdę na tym jak bym robił przebiegi z żędu 10,000-12,000km,wiem sporo o transporcie dzięki osobie P.Adam który mi dużo uświadomi po ja znałem wiedzę papierową a nie ta ze środowiska kierowców i wiem jedno cudów nie mam w tym środowisku Leasing wchodzi tylko jak dla mnie.Prucz Iveca myślę poważnie o MB ACTROS (1843) oraz o MAN(TGA 18-410;18-460),Scania(144/460)lub124L(420) i volvo(FH-12 420)z tym że te 3marki będą starsze a mercedes podejrzewam będzie młodszy rocznikowo głównie to szukam czegoś na E3 za autobany w Niemczech trzeba błacić jak sie jedzie
Wiesz co to inerpunkcja? Przecież tego nie da się czytać!

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 10 lut 2008, 10:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lip 2006, 12:17
Posty: 128
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
łuchaj to powiecmy jak mam jeździc z Krakowa do Francji oraz do Belgii na początek(czytaj)pewna robota na słowo to wyjdę na tym jak bym robił przebiegi z żędu 10,000-12,000km,wiem sporo o transporcie dzięki osobie P.Adam który mi dużo uświadomi po ja znałem wiedzę papierową a nie ta ze środowiska kierowców i wiem jedno cudów nie mam w tym środowisku Leasing wchodzi tylko jak dla mnie.Prucz Iveca myślę poważnie o MB ACTROS (1843) oraz o MAN(TGA 18-410;18-460),Scania(144/460)lub124L(420) i volvo(FH-12 420)z tym że te 3marki będą starsze a mercedes podejrzewam będzie młodszy rocznikowo głównie to szukam czegoś na E3 za autobany w Niemczech trzeba błacić jak sie jedzie
Wiesz co to inerpunkcja? Przecież tego nie da się czytać!
hehe o ortografii nie wspominajc.... :shock:


Post Wysłano: 10 lut 2008, 13:37

ty a ty taki uczony to powinieneś robić karierć w biznesie a nie udzielać sie na forum gdzie są zwykli ludzie prości :>


Ostatnio zmieniony 10 lut 2008, 13:46 przez eRKaZet, łącznie zmieniany 1 raz.
Nawet ludzie prości muszą się stosować do zasad ortografii, bo za pisanie z błędami dostanie się warna


Post Wysłano: 10 lut 2008, 14:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 lut 2007, 2:23
Posty: 80
Lokalizacja: Elbląg

Cytuj:
ty a ty taki uczony to powinieneś robić karierć w biznesie a nie udzielać sie na forum gdzie są zwykli ludzie prości :>
Zobaczymy z ciebie jaki biznesmen, jak zaczniesz jeździć.


Post Wysłano: 10 lut 2008, 15:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Cytuj:
ty a ty taki uczony to powinieneś robić karierć w biznesie a nie udzielać sie na forum gdzie są zwykli ludzie prości
Nie patrz na wszystkich swoimi kategoriami. Na forum jest wielu ludzi z dużą wiedzą i doświadczeniem od których można dowiedziec się wielu rzeczy. Niestety też zdarzają się takie wyjątki jak ty.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 10 lut 2008, 16:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2008, 19:51
Posty: 48
GG: 0
Lokalizacja: [PL]==[D]

Panowie prosze o spokoj to nie jest temat do klótni tylko do wymiany doswiadczen i wyrazenia swojej opini o stralisie a nie o ortografi i interpunkcji

Macie cos nowego do wprowadzenia w ten temat ? Szkoda czasu na takie zbedne klótnie (!) mozecie sobie pewnie pomoc !!


Post Wysłano: 11 lut 2008, 22:20

Witam chciałem wszystkich przeprosić za swoje zachowanie mianowicie interesuje mnie w dalszym ciągu sprawa STRALISA na transport międzynarodowy>Proszę was o te informację na ten temat oraz chciałem powiedzieć to iż nie każdy z nas jest alfą i omegą
pozdrawiam :oops:


Post Wysłano: 11 lut 2008, 23:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2008, 19:51
Posty: 48
GG: 0
Lokalizacja: [PL]==[D]

Jeżeli mógłbym prosić byś zadał konkretne pytanie w swojej wypowiedzi bo co dokładnie chcesz wiedzieć ? Jak by Ci się spisywał Stralis II na międzynarodówce ?


Post Wysłano: 12 lut 2008, 0:34

Dokładnie chodzi mi o model Stralis o mocy 430KM z lat 02-03r i rzecz najważniejsza mianowicie ile pali takie cudo z ładunkiem 23ton


Post Wysłano: 12 lut 2008, 1:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2008, 19:51
Posty: 48
GG: 0
Lokalizacja: [PL]==[D]

Nie chce Cię wprowadzac w błąd ale koło 30 łyknie :D. Za to masz dynamikę podczas jazdy i oczywiście nie straszna Tobie żadna górka :D.


Post Wysłano: 12 lut 2008, 14:49

Nawet lepiej niż 30.Jakbym w takim razie obstawił tak koło 33-35L/100km z 23 tonami to waszym zdaniem dobry wynik czy raczej pokusić się o MB Actrosa 1843??


Post Wysłano: 12 lut 2008, 16:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Takie szacunki są bez sensu. Zależy to od zbyt wielu czynników, żeby można było to konkretnie określić. Mówie tu o czynnikach takich jak: kierowca, prędkośc, ukształtowanie terenu, ładunki itp.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 12 lut 2008, 21:12

Leszek ale jeżeli przyjmuje wynik te 32-34L/100km to czy to przyjecie jest złe w założeniu iż auto będzie miało na plecach 23 tony,teren będzie zróżnicowany bo wiadome jest,że w górach to auto sporo spali niż na płaskim i z tąd moje założenie średniego spalania.Wiem,że kierowca i teren to podstawa.

Leszek a czy możesz zabrać głos i powiedzieć coś na temat MB Actros 1843.


Ostatnio zmieniony 12 lut 2008, 22:47 przez Mca, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie piszemy post pod postem,używaj opcji "zmień".Co do Actrosa to zapraszam do odpowiedniego działu.


Post Wysłano: 13 lut 2008, 18:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 paź 2007, 12:05
Posty: 49
GG: 4751903
Lokalizacja: Białystok

Koledzy co sądzicie o Iveco Stralis tym najnowszym w silniku 500 konnym ? Może ktoś jeździ lub jeździł takim i może się wypowiedzieć ?


Post Wysłano: 13 lut 2008, 23:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2008, 19:51
Posty: 48
GG: 0
Lokalizacja: [PL]==[D]

no widzisz szukales i znalazles jestem kierowca nowego iveco z silnikiem 500 :D
wrazenia z jazdy naprawde sa znakomite nie ma gory na ten silnik :D ahh w swarts waldzie (niemcy) zdazaja sie gory o bardzo duzym nachyleniu i iveco nawet czasami nie redukuje biegow (automat) a i czasami gdy tylko jest to mozliwe zjazd na lewy no i wyprzedza sie pod gore taki sznureczek samochodow :D co do samego silnika nie mam zadnych zastrzezen mam ten samochod od noweczki zorbilem nim 100 tys w zeszlym miesiacu i nawet nie wiem kiedy to minelo nie jest awaryjny nic mi nie wysiadlo przez caly okres uzytkowania go . Co do samego iveca wszytko to co bylo zle w Sralisie 1 zostalo poprawione w stralsie 2 :D i naprawde iveco doszedl do naprawde wspanialej technologi
samo iveco ma swoje minusy :) mala lodowka ale za extra kase masz np 2 i ta druga wieksza :D no i powiem szczeze ze 2-u metrowy kierowca mial by ciezko w tym samochodzie . Pod szyba jest malo miejsca ale idzie do wszytkiego sie przyzwyczaic :D jakies konkretniejsze pytania napisz na pw albo tutaj :)

Interpunkcja! /Leszek


Post Wysłano: 14 lut 2008, 18:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 paź 2007, 12:05
Posty: 49
GG: 4751903
Lokalizacja: Białystok

Własnie niedlugo moj tato ma dostac nowego stralisa z 500konnym silnikiem.Jakie jest spalanie może powiesz ?? Wiekszosc mowi od iveca to z daleka ale to chyba nie prawda ?? Iveco teraz zaczelo robic lepsze samochody niz wczesniej ? Moze w twoim ivecu jaakas lepsza wersja jest lub cos ?? Powiedz cos na ten temat.


Post Wysłano: 14 lut 2008, 19:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2008, 19:51
Posty: 48
GG: 0
Lokalizacja: [PL]==[D]

co do spalanie to nie mam określonej normy przez szefa nawet nie zwracam uwagi na spalanie ale wydaje mi sie ze nie pali tyle co man tga 460 . Co do wersji mojej full wypas tak zwany mam wszystko co potrzebne tylko boli mnie to ze nie mam kabiny z salonikiem :? a co do reszty naprawdę nie mam co nazekac powiedz tacie ze jezeli chodzi mu o kafort w kabinie ma to zapewnione na 100% iveco bardzo ładnie stylistycznie wygląda i swoja niecodzienna linia naprawdę potrafi zwracać na siebie uwagę a zwłaszcza jeżeli to wersja cube all blacks :)

jakieś pytanka ?

Komfort, narzekać || K92


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: