Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 lip 2007, 16:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lip 2007, 15:43
Posty: 26

Witam.
Powiedzcie prosze jak wyglada w Polsce praca kierowcy- takiego co codziennie jest w domu? Da sie cos zarobic w ten sposob?
Wogole nie widze takich ogloszen o prace- 90% to transport miedzynarodowy. A moze lepiej kupic wlasny samochod niz zatrudniac sie u kogos? Ponoc 1000-1500zl to max co mozna zarobic w takiej pracy...


pozdr.


Post Wysłano: 26 lip 2007, 17:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2006, 20:23
Posty: 51
Lokalizacja: Zielona Góra

Cytuj:
Witam.
Powiedzcie prosze jak wyglada w Polsce praca kierowcy- takiego co codziennie jest w domu? Da sie cos zarobic w ten sposob?
Wogole nie widze takich ogloszen o prace- 90% to transport miedzynarodowy. A moze lepiej kupic wlasny samochod niz zatrudniac sie u kogos? Ponoc 1000-1500zl to max co mozna zarobic w takiej pracy...


pozdr.
Widzę że jesteś nowy ale to nie zwalnia ciebie z używania obcji szukaj. Wiele już było na temat życia kierowców.
Temat uważam że powinien zostać zamknięty.

_________________
Super Strona


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lip 2007, 17:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lip 2007, 15:43
Posty: 26

nie pytam jak wyglada zycie kierowcy - to wiem z autopsji
pytam o rynek pracy w Polsce
" obcje szukaj" - znam...


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lip 2007, 20:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Cytuj:
Powiedzcie prosze jak wyglada w Polsce praca kierowcy- takiego co codziennie jest w domu? Da sie cos zarobic w ten sposob?
Ja coś mogę na ten temat powiedzieć. Mój tata jeździ "wokoło komina", czyli okolice Olsztyna, Olsztyn, Myszyniec, Grudziądz. Codziennie w domu, pracę kończy najczęściej o 15, czasami sie przedłuży, w okresie letnim soboty wolne. Wozi złom do skupu, solówką, często z przyczepą. Zarobki to około 2700-3500zł. Jeśli masz jakieś pytania to pisz, chętnie odpowiem.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lip 2007, 20:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lip 2007, 15:43
Posty: 26

Cos takiego bardzo by mi spasowalo... nawet jesli raz na jakis czas byly by to 2 -3 dni w trasie to jest OK
widze ze zarobek tez calkiem niezly
A czy Twoj tata jezdzi wlasnym samochodem czy sluzbowym?


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lip 2007, 20:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Cytuj:
A czy Twoj tata jezdzi wlasnym samochodem czy sluzbowym?
Służbowym 3 letnim DAFem CF 85.380 w niskiej kabinie z łóżkiem, ale w prawie maksymalnej wersji wyposażenia, do tego przyczepa. Drugi samochód to nowy MAN TGA 26.360 w najmniejszej kabinie bez łóżka, z nową przyczepą, też prawie maksymalne wyposażenie.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lip 2007, 10:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2006, 14:03
Posty: 104
GG: 1522591
Samochód: VW
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Mój ojciec przeważnie też jeździ tylko po Polsce. Głównie jeździ po śląsku, do pracy chodzi na tą godzien aby rano zdążyć na ustaloną godzine na załadunek, wraca różnie jak nie ma dużo pracy to czasem jest juz ok 13, a jak jest jazda to do 19 (potem kończy mu sie czas jazdy), jeśli czasem nie zdąży z czasem lub powiedzą ze załadunek/rozładunek będzię rano wtedy nie ma go na noc. Parę razy na miesiąc zdarzają się trasy 2 -3 dniowe po całej Polsce. :)

_________________
NIEBIESKI... :P


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lip 2007, 10:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 23:19
Posty: 67
Lokalizacja: BIŁGORAJ

W mojej miejscowości jest dużo samochodów, które jeżdżą "wokoło komina" na przezutach. Co noc są w domu, no zdarza sie że czasem trzeba poczekac na załadunek do rana.
Jeden mój znajomy jednego dnia "wokoło komina" zrobił ok. 700 km na przezutach ;)

_________________
Zawsze i wszędzie SCANIA V8 najlepsza będzie


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lip 2007, 14:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lip 2007, 15:43
Posty: 26

zastanawia mnie jak to jest ze prawie wogole nie ma ogloszen o taka prace...
zdecydowana wiekszosc ogloszen to trasy miedzynarodowe
nie jest czasem tek ze wiekszosc tej pracy zaltwia sie po znajomosci?

znam kilka firm do ktorych nie mozna dostac sie z ulicy. nie oglaszaja ofert pracy i przyjmuja wylacznie osoby polecone - za to maja swietne warunki placowe..


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lip 2007, 20:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2006, 18:49
Posty: 25

Mój tata też jeździ przeważnie po Polsce ewentualnie Słowacja i Czechy się zdarzają najdłużej to 3 dni w trasie , ale nigdy się nie zdarzyło żeby na weekend tata był w trasie


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lip 2007, 14:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 maja 2006, 15:09
Posty: 57
Lokalizacja: Kontenery Gdynia

My mieliśmy kiedyś jeden samochód postawiony pod fabrykę mebli w naszym mieście. Płacili nam od godziny ... 8 godzin dziennie. Na dzień trafiały nam się jakieś 3-4 kursy ( z jednego magazynu do drugiego na drugim końcu miasta ). Pieniądze z tego zostawały porządne bo samochód praktycznie cały czas stał, paliwo nie schodziło więc praktycznie czysty zysk. Ale firma przestała płacić zadłużyła się u nas i zabraliśmy od nich samochód. :) Tak więc ja mile wspominam jazdę "w koło komina" zwłaszcza że tata był w domu codziennie.

_________________
A,B,C,C+E + KW.


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lip 2007, 15:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lip 2007, 15:43
Posty: 26

Cytuj:
Tak więc ja mile wspominam jazdę "w koło komina" zwłaszcza że tata był w domu codziennie.
no niestety przebywanie poza domem to jest najgorsze z czym kierowca musi sobie radzic- no i jego rodzina...


Tytuł:
Post Wysłano: 29 lip 2007, 17:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2006, 15:16
Posty: 372
Lokalizacja: z nienacka!!!

Zatrudnieni u nas kierowcy w nie malże codziennie są w domu, najdłuższy wyjazd to góra 3dni. Ale ja nie pamięam kiedy ostatnio taki był.
Niektórzy kierowcy jeżdżą na wahadle, zrobia 3 kursy(w sumie 410km), zjeżdzają na baze i do domu. W sumie jazdy wychodzi ok 6-7godz jazdy do 8 w zime, przy czasie pracy 10,5 do 12,5godz pracy. Płace od 1800zł w zime kiedy się mało jeździ do 3800zł w lato. Czasami jeździ się na 2 zmiany.
Ciężko jest się dostać na taką robotę to takiej roboty się kierowcy trzymają. I u nas nie było zmiany tych kierowców od początku wykonywania usług dla tego zleceniodawcy. Własciwie to pracownicy firmy zlecającej mogli wybrać kierowców, wybrali tych z którymi najlepiej im się pracuje, którzy rozumieją jak funkcjonuje zakład i myślą przy wyladunku i sa cierpliwi.
Jedyny minus to taka niepisana umowa, że urlopy wypoczynkowe są tylko w czasie kiedy zakład nie pracuje, czyli praktycznie w okolicach świąt Bożego Narodzenia.

_________________
ASS, GAS OR GRASS !!!
NOBODY RIDES 4 FREE !!!
Kat: A,B,C,E i reszta papierów, teraz tylko jazda.
Kanio najlebszo!


Tytuł:
Post Wysłano: 29 lip 2007, 18:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lip 2007, 15:43
Posty: 26

Cytuj:
Jedyny minus to taka niepisana umowa, że urlopy wypoczynkowe są tylko w czasie kiedy zakład nie pracuje, czyli praktycznie w okolicach świąt Bożego Narodzenia.

czyli urlop tylko raz w roku...
a ile tego urlopu na kazdy rok przypada?

w mojej obecnej pracy jest dosc fajny uklad
mam 4 tygodnie urlopu na rok do wybrania kiedy tylko sobie zycze z tym ze w tym samym czasie nie moze byc na urlopie wiecej niz 2 kierowcow


Tytuł:
Post Wysłano: 29 lip 2007, 18:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2007, 10:21
Posty: 15
Lokalizacja: Yaklicyzn

Moj tata jezdzi z patelnia Renault premium. Ma od kursa, zalezy co wiezie czy kamien czy piasek. Dobra robota codziennie w domu. Na dwie zmiany. W sobote jakies smarowanie aut i tyle. :wink: I kasa tez dobra :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 29 lip 2007, 19:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2006, 15:16
Posty: 372
Lokalizacja: z nienacka!!!

Cytuj:
czyli urlop tylko raz w roku...
a ile tego urlopu na kazdy rok przypada?
Ok 2 tygodni, zależy od stażu pracy w firmie.

_________________
ASS, GAS OR GRASS !!!
NOBODY RIDES 4 FREE !!!
Kat: A,B,C,E i reszta papierów, teraz tylko jazda.
Kanio najlebszo!


Tytuł:
Post Wysłano: 29 lip 2007, 19:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lip 2007, 15:43
Posty: 26

:) no niezle... moja zonka ma nawet 5 tygodni w roku :))
i jak sie tutaj pogodzic z takim urlopikilem... :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 30 lip 2007, 11:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2006, 23:05
Posty: 170
GG: 7828199
Lokalizacja: Szczecin

Chlopie jak bys mial wlasny samochod i od razu klientow to nie mogl bys sie od roboty odgonic, moj ojciec ma wlasny samochod skrzyniowy z HDSem i roboty jest, i to tyle ze odmawia, dziennie robi po 4-5 kursow, kazdy po okolo 200 zl,a najwiecej km ile zroil to chyba cos okolo 300 jezdzac tylko wokolo komina, odliczajac paliwo, ewnetualne naprawy, przeglady i wydatki wychodzi mu calkiem niezla kasa, tlye ze w auto z HDSem musial kupe kasy zainwestowac. Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 30 lip 2007, 12:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lip 2007, 15:43
Posty: 26

rozumie ze to praca typu transport budowlanki itp
w sumie to moglbym w cos takiego zainwestowac...
moj znajomy mial swojego czasu auto z hds ale go sprzedal bo okazalo sie praca byla ale sezonowa i nie oplacalo mu sie trzymac dzialalnosci i samochodu przez zime.

no ale temat wart uwagi...


Ostatnio zmieniony 31 lip 2007, 18:52 przez majki, łącznie zmieniany 2 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 31 lip 2007, 17:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lip 2007, 16:52
Posty: 14
Lokalizacja: Krynica Zdroj

Pod rozlewnią wód "Muszynianka" jeżdżą goście tylko mają swoje auta :/ mój brat jeździ na międzynarodowym i ma taki układ że 2 tyg. robi 2 siedzi w domu

_________________
Lech Craxa Arka miłość wiara walka


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: