Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2005, 18:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
W sumie to wtedy to chyba nawet miałem kagańca bo bylem świeżo po legalizacji tacho - BAG mi zrobiło w Niemczech SmileSmile
Bo sie im tarczki nie podobały Wink
Hehe, a buliłeś coś...:?: A co do rysowania, to wiesz że nawet niewiem, ale rysowało mu chyba tak jak jechał, z Francuzami to pewnie było tak jak mówi Ksz, ale tak se myśle że gorzej z Niemcami...:wink:


Ostatnio zmieniony 03 maja 2006, 17:26 przez lukaszml, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2005, 18:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

A wogóle to ja słyszałem że są gorsi od Niemców, a mianowicie Austriacy, Ksz niewiesz jak to z Kasztanami jest...:?:


Ostatnio zmieniony 03 maja 2006, 17:29 przez lukaszml, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2005, 19:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2005, 9:17
Posty: 399
GG: 0

Cytuj:
a mianowicie Austriacy, Ksz niewiesz jak to z Kasztanami jest..
Austriacy jak niemcy.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2005, 19:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Austriacy jak niemcy.
Ja tam słyszałem że są gorsi niż Niemcy...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2005, 19:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2005, 9:17
Posty: 399
GG: 0

Cytuj:
Ja tam słyszałem że są gorsi niż Niemcy...
Być moze my rzadko tak jeździmy więc niemogę powiedziec że sa gorsi od niemców ale że tacy jak niemcy to z pewnością.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2005, 19:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Ja tam Austrie pamiętam, tak, wyjeżdżasz z Włoch jest granica, Villach, w międzyczasie tunele, na 180 KM łapanka, myśle że Ksz dobrze zna tamtą łapanke teraz niewiem jaki to numer autostrady, ale wiem że 180 Km bodajże, no chyba że 280...:D Dalej już potem Graz, Wiedeń i po Austrii...:wink: Jak my jechaliśmy to akurat niełapali, ale tata mi mówił że tam jak łapią to wszystko ci przeczepią, łącznie z wysokością, bo już przy wjeździe staje się na wage, a waga jest pod dachem to tam jest wyskość 4.10, więc jak masz za wysoko no to już od tego się zaczyna...:wink:


Ostatnio zmieniony 03 maja 2006, 17:28 przez lukaszml, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2005, 22:19

Cytuj:
Nie pisałem nigdzie kiedy mi ściągają bo nie wiem sam tak naprawde. Zwolnienie L4 mam do 10.XI. ale potem ide go przedłużyć jeszcze min. 1tydz., może 2tyg. :) i potem dopiero do chirurga ściągać gips i napewno jeszcze min 1 tydz. wolnego bo zaraz po ściągnięciu nie można stawać na tę noge... :/
Jeszcze gdzieś 3 tyg. ale juz mnie nerwica bierze :)
A na "Italsku" to sie chyba spotkamy - no chyba ze twoj Tata tak smiga ze go nawet nie zobacze - bo ja za wolno to też nie jeżdże :) (ptrz foto) hehehe. Minimum tyle :
Obrazek
Pełny leciałes czy pusty? Bo nam w Magnumce jak kaganiec odcina przy 92km/h to oboty mamy tak do 1400 no moze ciupke wiecej, ale nie 16 :D

I widze ze termometr tez cos niedziała??


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2005, 23:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2005, 1:01
Posty: 185
GG: 0
Samochód: (avatar) /|\
Lokalizacja: Śląsk

Cytuj:
Hehe, a buliłeś coś...
Tak, ale nie za tacho tylko za brak plomby na skrzyni biegów (350euro) oczywiście karta DKV. Miałem pica bo 2 tyg. robił mi autoryzowany serwis ze skrzynią i nie założyli i musieli mandat pokryć ;)
Cytuj:
Niemiec by zaraz się tego doczepił
Za te prędkość by cie helmut zamknął !! ;)

Cytuj:
Ksz niewiesz jak to z Kasztanami jest...
Kasztany (austria) to bracia z gebelsami - fakt. Ale swoje zasady mają bo gebelsa uprosisz a kasztana nie!! On ma ku*** kamienną twarz i koniec. Jak mówi 35 euro to 35 !! Jak 235 to 235 i nie ma dyskusji. Nie jest wesoło z nimi... nie lubie ich... szczególnie na łapankach ;)


Cytuj:
wyjeżdżasz z Włoch jest granica,Villach
Nawet mam fotke ;) Obrazek

Cytuj:
na 180 Km łapanka
na 280 km bodajże bo żadko tamtędy jeżdże bo my walimy skrótem lecimy na tzw. "SEMMERING" (firma oszczędza:) ). A na Graz leci A2.

Ale tak jak opisałeś. Dokładnie wszystko ci sprawdzą gorzej niż BAG Techn. :/
Ja za tunelami spadam na KLAGENFURT NORD potem ST.VEIT i zapieprzam "landówkami" (patrz foto)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Cytuj:
Pełny leciałes czy pusty? Bo nam w Magnumce jak kaganiec odcina przy 92km/h to oboty mamy tak do 1400 no moze ciupke wiecej, ale nie 16

I widze ze termometr tez cos niedziała??
Bo ja tam mam kombinacje alpejskie, wiesz ;)
Po 1. To jest premiumka,
Po 2. Obroty mam takie temu że motor mam 340 a pompe mam z 400 :) bo ponoć nie chciała jechać po górki za to teraz wszystkie lory zostają z tyłu a ja śmiagam no ale wir w baku jest ale to mnie akurat zwisa koło ... ;)
Po 3. Termomter działa tylko na tej fotce akurat żarówka była padnięta chyba :)
Po 4. Jak wrzuce na wyższy bieg to mam co powyżej 1400 obr !!
Jak juz pisałem - tzw. kombinacje alpejskie :)

Ale się rozpisałem ;)

_________________
-=Pozdrawiam wszystkich truckerów i nie tylko =-

..::--{{ BajOoo }}--::..


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lis 2005, 15:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
na 280 km bodajże bo żadko tamtędy jeżdże bo my walimy skrótem lecimy na tzw. "SEMMERING" (firma oszczędza:) ). A na Graz leci A2.

Ale tak jak opisałeś. Dokładnie wszystko ci sprawdzą gorzej niż BAG Techn. :/
Ja za tunelami spadam na KLAGENFURT NORD potem ST.VEIT i zapieprzam "landówkami" (patrz foto)
No ja właśnie wiedziałem że albo 180, albo 280 niebyłem pewny, no ale już wiem...:wink: A z landami to masz przesrane nieźle, raz wracając z Włoch gdy kochane kasztanki zamknęli autostrade, bo gdzieś robili jakiś tunel czy coś takiego i nas na land odesłali to landem odcinek który na austostradzie przejedziesz niewiem pewnie z 30 minut, może mniej na tym cholernym landzie trwał 2 i pól godziny, tata mi gadał że jak jechał tamtędy wcześniej jak zamknęli, to 3 godziny się tłukł tym landem, a tam wogóle leci się ciągle przez jakieś wiochy, ale najgrzsze jest to że tam jest cholernie wąsko jak pokazane np. na 1 foto, gdzie niegdzie jak są większe łuki to jeden truck musi stawać i przepuszczać drugiego żeby przeszedł, tam to dopiero jest nauka jazdy...:wink: No i ciągle albo z górki albo pod górke, ja osobiście wole pod góre niż zjeżdżać z góry 7 % naprzykład...:D


Ostatnio zmieniony 03 maja 2006, 17:30 przez lukaszml, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 09 lis 2005, 17:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2005, 1:01
Posty: 185
GG: 0
Samochód: (avatar) /|\
Lokalizacja: Śląsk

No w sumie ja lubie jeździć tymi landówkami bo zyskuje na czasie - ok. 30 lub więcej minut no i nie mam tm łapanek ale są za to "fotografy" ale to, to sie zna juz na pamieć.

A osoboiscie to tez wole wjeżdżać pod góre niż na dół zjeżdżać 90km/h, stojąc na Hamulcu a zestaw nic a nic nie hamuje a jeszcze mało tego to leci sobie trzema pasami lub więcej :) hehe

_________________
-=Pozdrawiam wszystkich truckerów i nie tylko =-

..::--{{ BajOoo }}--::..


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lis 2005, 21:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
A osoboiscie to tez wole wjeżdżać pod góre niż na dół zjeżdżać 90km/h, stojąc na Hamulcu a zestaw nic a nic nie hamuje a jeszcze mało tego to leci sobie trzema pasami lub więcej Smile hehe
No dokładnie, pod górke jak ci auto siądzie to się zatrzymasz i na jakimś biegu tam jeszcze wjedziesz, a z górki jak popalisz hamulce to zapomnij...:roll: Pozdrawiam...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lis 2005, 1:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2005, 1:01
Posty: 185
GG: 0
Samochód: (avatar) /|\
Lokalizacja: Śląsk

Tak sobie przeglądam tę stronke gae.tra
Twój TATA jest zatrudniony w Gliwicach, a nie zapytałbyś czy nie planują jakichś naborów zrobić albo coś w tym stylu ?? ;)
Bo jak mi jedno nie wypali to trzeba mieć coś na oku drugiego ;)

_________________
-=Pozdrawiam wszystkich truckerów i nie tylko =-

..::--{{ BajOoo }}--::..


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lis 2005, 15:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Twój TATA jest zatrudniony w Gliwicach, a nie zapytałbyś czy nie planują jakichś naborów zrobić albo coś w tym stylu ?? Wink
Bo jak mi jedno nie wypali to trzeba mieć coś na oku drugiego Wink
Tak mój tata jest zatrudniony w Gliwicach, z tego co wiem to we Włoszech zatrudniają dopiero chyba po roku czy coś takiego, a co do naborów to o ile dobrze się orientuje są cały czas, tam ciągle ktoś się przyjmuje albo odchodzi...:P :wink: Pozdrawiam...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lis 2005, 16:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2005, 1:01
Posty: 185
GG: 0
Samochód: (avatar) /|\
Lokalizacja: Śląsk

Dzięki za info ;)
Jak ściągną mi gips to sie tam przejade. Może akurat ;)
Jaki ma Twój tata ten nr boczny 17... ? :D

_________________
-=Pozdrawiam wszystkich truckerów i nie tylko =-

..::--{{ BajOoo }}--::..


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lis 2005, 16:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Dzięki za info Wink
Jak ściągną mi gips to sie tam przejade. Może akurat Wink
Jaki ma Twój tata ten nr boczny 17... ? Very Happy
Mój tata jeździł CF-em 172, ale w sobote chyba się przesiadł na 2 letniego Xf-a, nr 158 lata on nim tylko po Italii z castą...:wink: Co do Gae.Try to podał bym ci numer, ale akurat w domu mieli moi rodzice do jakiejś sekretarki czy kogoś kto tam w biurze robi, ale ta osoba chyba już tam niepracuje, wogóle numery są na stronie Gae.Try tak mi się zdaje...:wink: A z tego co wiem to jeżeli są przyjęcia nadal to było tak że dawało się papiery i w droge...:wink: Oczywiście najpierw było 3 miesiące okresu próbnego, mój tata załatwił wszystkie papiery i pojechał w trase :P znaczy dokładnie to było chyba tak że przyjechał w poniedziałek rano na baze, i stał tylko CF 173 więc mu go dali, niemiał innego wyboru, pojechał nim się rozładować z jakąś naczepą, potem jeszcze z inną załadować, i na drugi dzień bodajże poleciał do Włoch...:wink: Pozdrawiam...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lis 2005, 17:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2005, 18:22
Posty: 304
Lokalizacja: się biorą dzieci??

Cytuj:
ogóle numery są na stronie Gae.Try tak mi się zdaje..
A iMajluk możesz podać tą ich stronke sobie z chęcią poprzeglądam. :wink:

_________________
4 8 15 16 23 42 EXECUTE


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lis 2005, 19:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
A iMajluk możesz podać tą ich stronke sobie z chęcią poprzeglądam. Wink
http://www.gaetra.it zdjęcia są niestety małe, no i stronka jest po Włosku bynajmniej była, bo język Polski, Angielski ani ten 3 niewiem jaki był niedziałał...:wink: Wogóle to link jest w moim podpisie, naciśniesz na Gae.Tra i się strona ukaże...:wink: Pozdrawiam...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lis 2005, 22:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2005, 1:01
Posty: 185
GG: 0
Samochód: (avatar) /|\
Lokalizacja: Śląsk

iMajluk#015 dzęki za przydatne info. Powoli bede zaczynał działać. Być może w przyszłym tygodni bede dzownił do nich. Dzięki :D

_________________
-=Pozdrawiam wszystkich truckerów i nie tylko =-

..::--{{ BajOoo }}--::..


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lis 2005, 23:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
iMajluk#015 dzęki za przydatne info. Powoli bede zaczynał działać. Być może w przyszłym tygodni bede dzownił do nich. Dzięki Very Happy
No spoko niema za co, jak będe umiał to zawsze pomoge...:wink: Tu masz te numery telefonów jakbyś nieznalazł w co wątpie, no ale masz...:D http://www.gaetra.it//telefono.html Pozdrawiam...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2005, 23:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 paź 2005, 18:18
Posty: 3
Lokalizacja: Okolice Wałbrzycha

Chciałbym wrócić do postu Kaczor'a, nie mozesz byc kierowca bo masz wade wzroku mowisz?, ja slyszalem niedawno ze mozna zostac zawodowym kierowca nawet jesli sie ja ma, tylko poprostu trzeba miec okulary jakies 'specjalne' anty refleksyjne czy jakos tak. Swoją drogą ja tez raczej mam wade wzroku, mam nadzieje ze za kilka lat kiedy bede robil sobie prawko c+e wada ta jakos minie!. Bo nie wyobrazam sobie tego abym nie mogl jezdzic!, nie moge robic czegos innego prucz kierowania zestawem zawodowo :(!!!!!.

Pozdrawiam ;).

_________________
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Nie da Ci młoda, nie da Ci zgretka, tego co moze dać Ci mzetka ;-)


Gadu Gadu: 6170052
Tlen: ruges@tlen.pl
E-mail: krystian@bajery.pl


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: