Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 24 lip 2007, 17:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Co do Master Truck to impreza nabiera coraz większego tępa rozwoju.Zdenerwowało mnie to,że o 9:40 nie chcieli otwożyć bramy a ochrona i te k**wy siedziały przy kasie,dopiero o 10:00 :/ Oczywiście za wejście trzeba zapłacić 4 złote :> Pojazdy były bardzo ciekawe ale obcokrajowców(przedewszystkim Szwedów)nie przybyło od 2006 roku.Jestem ciekawy jak będzie za rok ponieważ w tym roku było dość ciasno :] Ogólnie bardzo fajnie lecz szkoda,że nie widziałam żadnej koszulki z WC(chyba nikt się nie przyznaje) :wink:
Jedna fotka została więc trzeba pokazać :lol:
Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lip 2007, 22:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

z WC byłem Ja, Tiruś, Denis, Daniel, Mariusz, Hefe, Jacek, Kasia i Majluk dojechali w niedziele o 5 rano, reszty nie miałem okazji spotkac.

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lip 2007, 22:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2005, 9:17
Posty: 399
GG: 0

Cytuj:
z WC byłem Ja, Tiruś, Denis, Daniel, Mariusz, Hefe, Jacek, Kasia i Majluk
TRC, Ibanez i Harnaś gdzieś tam miał być .


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lip 2007, 14:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Witam.
Ja również byłem na zlocie, ale niestety nikogo z WC nie widziałem. Byłem w niedzielę około godziny 15:00. Oto zdjęcia, które zrobiłem:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lip 2007, 16:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Dzieki za Volvo od Lipińskiego. :D

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lip 2007, 16:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

O właśnie, apropo beczki Solidaris. Kiedy ją rozłożyliśmy, to od razu zaczął na nią wchodzic tłum (mimo, że podest był rozkladany dla mnie). Ok, niech wchodza, ale do cholery wszyscy chodzili po beczce, rysowac ją, bo mało kto tak naprawdę chodził po podeście. Jak zobaczyliśmy, że wchodzą rodzice z małymi dziecmi powiedzieliśmy koniec, złożyliśmy ochronne orurowanie... nie minęło 5 minut jak patrzymy, że zajebiście nieodpowiedzialni rodzice wchodzą na beczkę niezabezpieczoną przed upadkiem. Ręce nam opadły.

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lip 2007, 16:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2007, 15:59
Posty: 1
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:

Moim zdaniem najlepsze wnętrze na całym zlocie. Proste, miłe dla oka, nie przeładowane zbędnymi bajerami.

Obrazek [URL=http://zapodaj.net/viewer.php?id=20404389.jpg][img]
Bardzo dziękuję jako współtwórca owego wnętrza (i nie tylko);)
Czytając temat i oglądając fotorelacje, czuję się jakbym tam była jedną nogą;) Niesamowita ilość wspaniałych ciężarówek! Tłumy ludzi...widać Opole rozkręca się na dobre :D To wspaniale.
Mam nadzieję,że północna Polska,czyli na razie tylko Bydgoszcz (no i Gdańsk,ale to dotyczy chyba tylko Scanii(?)),także się z czasem rozkręci.
Wojtek,przejrzałam część Twojej galerii.....byłoby nam miło móc wstawić zdjęcie którejś z naszych prac,Twojego autorstwa, do galerii na naszej stronie internetowej.Nie zawsze mamy możliwość robienia sesji foto.(Tak szybko wyjeżdżają,zawsze im śpieszno :roll: ).Oczywiście ,koniecznie z Twoim nazwiskiem. :D

_________________
Pozdrawiam Magda.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lip 2007, 14:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2007, 18:37
Posty: 139
GG: 1
Samochód: Daf Euro 6 SSC
Lokalizacja: Oława/okolice

Cytuj:
O właśnie, apropo beczki Solidaris. Kiedy ją rozłożyliśmy, to od razu zaczął na nią wchodzic tłum (mimo, że podest był rozkladany dla mnie). Ok, niech wchodza, ale do cholery wszyscy chodzili po beczce, rysowac ją, bo mało kto tak naprawdę chodził po podeście. Jak zobaczyliśmy, że wchodzą rodzice z małymi dziecmi powiedzieliśmy koniec, złożyliśmy ochronne orurowanie... nie minęło 5 minut jak patrzymy, że zajebiście nieodpowiedzialni rodzice wchodzą na beczkę niezabezpieczoną przed upadkiem. Ręce nam opadły.
Też chcialem tam pójść ale dobrze że sie powstrzymałem bo Kolega Fox by mnie za j... powiesił :mrgreen: a powiedz mi jeszcze czy w niedziele na rozdaniu nagród siedzieliście pod namiotem po prawej stronie sceny :?: tak pod koniec namiotu z Kolegami Michalcami :?: i jedną dziewczyną oraz z Żubrem w dłoni :?: :shock: :D


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lip 2007, 16:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Ja się musiałem zmyc coś lekko po 17, potem nie miałbym transportu, więc na rozdaniu nagród mnie nie było. Wie ktoś może kto dostał klimatyzator Bepo ufundowany przez firmę Solidaris? :mrgreen:

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lip 2007, 20:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2005, 17:53
Posty: 80

Chyba Bródka...


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lip 2007, 19:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2005, 11:48
Posty: 201

Scania R Longline 8)



ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lip 2007, 19:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2005, 18:36
Posty: 181
Lokalizacja: SLU- Lubliniec

Kolejna porcja fotek to zdjęcia dwóch pięknych Scań z nosem pochodzących ze stajni Zdenka Vapenika. Na zlot przyjechał kierowca Charli (który świetnie mówił po polsku) oraz córka Zdenka, Marketa (jej zdjęcie ze Svempą na wcześniejszej stronie)

Scania T 164 580 & T 144 530

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

_________________
Don't underestimate the power of ours Scania \8/
JANIK POMOC DROGOWA & TRANSPORT PONADNORMATYWNY
http://www.janik-pomoc-drogowa.go.pl
http://www.janik-gabaryt.go.pl

http://aleks.picturepush.com


Tytuł:
Post Wysłano: 06 sie 2007, 15:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2007, 22:16
Posty: 31
GG: 2936858
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Kto zajoł pierwsze miejsce a jak wypadły scanie migrex

zajął/Daniel

_________________
krzyszek


Tytuł:
Post Wysłano: 06 sie 2007, 15:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sie 2006, 12:14
Posty: 110
GG: 3620097
Samochód: Astra GSi 16v
Lokalizacja: Legionowo

Wyniki wszystkich kategorii masz w Polskim Trakerze w ostatnim numerze. Wystarczy skoczyc do kiosku i sprawdzic :)

_________________
FRIC - transport i logistyka[/size]

Big wheels keep on turning...


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sie 2007, 15:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 mar 2005, 19:03
Posty: 33
Lokalizacja: Jutrosin

witam po dlugiej przerwie powracam na forum (niestety niemialem dlugi czas dostepu do internetu)
ja tez bylem w opolu napewno mnie widzieliscie stalem moim mercedesem809
jest nawet fotka w zdjeciach dodanych przez mateusza383

_________________
TRUCKMAN


Tytuł:
Post Wysłano: 16 sie 2007, 11:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2007, 15:03
Posty: 39
GG: 5325982
Lokalizacja: Legnica

Koledzy macie moze fotke tej starej SCANI EKO to dajcie na forum bo moj tato w tej firmi jezdzi i nie wiedzialem ze ktos od nas pojechal do Opola byl bym bardzo wdzieczny :D


Tytuł:
Post Wysłano: 21 sie 2007, 12:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Panowie dzięki Wam wiem jakie autka były na spotkaniu.Co do samych samochodów najbardziej podobają mi się:
Scania R500 Elltrans
Scania 144L 460 Marpol
Volvo FH12 Trans Truck Service(jak dla mnie najlepsze fura na zlocie)
Volvo FH440 WAKTRANS
Scania R??? Mentel Transport(dla mnie najpiękniejsza polska "erka" prezentowana na zlocie)
klasa sama w sobie auta Svempy
nie podoba mi się:
Scania T z Migrexu(nie wiem czemu, ale mi się nie podoba)
Scania R (chyba jest to 580)z Migrexu jak wyżej

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 21 sie 2007, 16:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Scania R??? Mentel Transport(dla mnie najpiękniejsza polska "erka" prezentowana na zlocie)
R470.

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 06 wrz 2007, 20:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 mar 2005, 12:57
Posty: 40
Lokalizacja: Trzebinia-MaŁoPoLsKa

FOX ja tez byŁem z WC na MASTER TRUCK :) no a ogulnie wypasior był.... furki boskie... Pozdrowionka dla Wszytskich... :)

_________________
...::: ARI TRANS :::...
...::: MOBIL TRZEBINIA:::...
...::: UWAGA NA DRODZE BO NADCHODZE:::...


Post Wysłano: 21 sty 2008, 19:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2007, 22:16
Posty: 31
GG: 2936858
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

A w tym roku kiedy ma się odbyć zlot i gdzie?

_________________
krzyszek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: