Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: HotSpot!
Post Wysłano: 09 lip 2007, 14:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lip 2007, 13:30
Posty: 10
Lokalizacja: Chełm

Jak jest z dostępem do internetu poprzez WiFi na parkingach w Europie i w Polsce.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lip 2007, 14:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

http://hot.spots.pl/ Wpisz miasto , zaznacz bezpłatny jeżeli chcesz za darmochę i szukaj. To dotyczy HotSpotów w Polsce. Co do HS za granicą to nie znam strony.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lip 2007, 15:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 cze 2007, 15:03
Posty: 20
Lokalizacja: Poznań

Tu http://www.free-hotspot.com/find_home.htm znajdziesz wyszukiwarkę darmowych hot-spotów w Europie. Ale jak to wygląda w kwestii parkingów, to nie wnikałem.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lip 2007, 17:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lip 2007, 13:30
Posty: 10
Lokalizacja: Chełm

W miastach wiem że nie ma problemu ze znalezieniam HotSpota, ale mnie bardziej interesuje czy stojąc na tygodniowym gdzieś we Francji na jakimś parkingu przy HiWay'u mogę sobie poklikac? Wiem że przynajmniej na kilku stacjach benzynowych na Węgrzech są takie miejsca dostępowe, sam sprawdzałem.

Ale nie wiem jak to jest w innych miejscach Europy.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 lip 2007, 14:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lip 2007, 11:45
Posty: 53
Lokalizacja: Łódź / Stróża

Cytuj:
W miastach wiem że nie ma problemu ze znalezieniam HotSpota, ale mnie bardziej interesuje czy stojąc na tygodniowym gdzieś we Francji na jakimś parkingu przy HiWay'u mogę sobie poklikac? Wiem że przynajmniej na kilku stacjach benzynowych na Węgrzech są takie miejsca dostępowe, sam sprawdzałem.

Ale nie wiem jak to jest w innych miejscach Europy.
W Niemczech można bez problemu na większej stacji, np. Shell. Sam sprawdziłem, np. na zjeździe na Hamburg jest Shell sprawdźcie.

Cytuj:
http://hot.spots.pl/ Wpisz miasto , zaznacz bezpłatny jeżeli chcesz za darmochę i szukaj. To dotyczy HotSpotów w Polsce. Co do HS za granicą to nie znam strony.
Mieszkam za Łodzią. Daje wyszukaj wpisuję Łódź i co dalej. Prosze o odp.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 lip 2007, 17:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lip 2006, 17:26
Posty: 175

HS - 74 Górno-Parcele BP xD

_________________
.
.

.
.

:arrow: Nowa strona firmy MAGTRANS
:arrow: FanPage na Facebooku firmy MAGTRANS.


Tytuł:
Post Wysłano: 07 sie 2007, 2:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Cytuj:
W miastach wiem że nie ma problemu ze znalezieniam HotSpota, ale mnie bardziej interesuje czy stojąc na tygodniowym gdzieś we Francji na jakimś parkingu przy HiWay'u mogę sobie poklikac? Wiem że przynajmniej na kilku stacjach benzynowych na Węgrzech są takie miejsca dostępowe, sam sprawdzałem.

Ale nie wiem jak to jest w innych miejscach Europy.
W Niemczech można bez problemu na większej stacji, np. Shell. Sam sprawdziłem, np. na zjeździe na Hamburg jest Shell sprawdźcie.


:idea: tak koledzy problemu nie ma nigdzie tyko jest małe ale,trzeba płacić,w niemczech jest na każdej stacji paliw ale 18e za 24h,holandia daje dostęp za 20e na miesiąc,belgia jest super zasilona za free ale na strefach przemysłowych,na stacjach też jest odpłatnie,francja jak i w belgi,dania ma tylko na strefach,szwecja wszędzie gdzie staniesz masz za free,południa czyli hiszpani i itali nie sprawdzałem,a anglia-też bez problemu korzystamy na serwisach jak i strefach,a jeżeli ktoś zna choć jedno miejsce w niemczech gdzie jest za free i można tam dojecha truckiem to podajcie kolegom namiary-ja drąże temat dość długo i nie trafiłem takiego punktu,owszem są ale w samych centrach miast gdzie nie ma możliwości dojazdu ani postoju,także w niemczech nie skorzystamy z netu :idea:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sie 2007, 13:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Dokładnie potwierdzam , mi udało się pare razy we Francji złapać a w Niemczech trzeba becalować.

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: