Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 cze 2007, 22:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 cze 2007, 22:02
Posty: 10
Lokalizacja: Z niedaleka

Witam wszystkich jestem tu nowy mam takie pytanko mam następujący prblem w osobóweczce zamontowałem cb radyjko i mam taki problem radio cb podłończyłem do kabli zasilajce gniazdko zapalniczki i mam problemik jak włończe radio samochodowe do muzyki :) i słycham płyty czy radia i gadam w tym samym czasie przez bc radyjko to mnie słychać w przednich głośnikach bardziej w prawym nie wiem co sie dzieje sprawdzałem przepiełem gdzie indziej zasilanie do skrzynki to samo i bezpośrednio do akumulatora też spróbowałem i to samo nadal mnie słychać w głośnikach ale jak wyłoncze radio do muzy to już normalnie nie wiem co sie dzieje z góry dziękuje za pomoc myśle że jest jakieś rozwiązanie bo nie wiem co robić


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 6:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

montując CB-radio i zwykłe radio w pojeździe powinno stosować się cewki odkłócające.
w dzisiejszych czasach gdy układ zapłonowy jest sterowany elektronicznie i nie ma iskrzenia w aparacie zapłonowym o tych cewkach zapomniano, jednak czasem zdarza się, że trzeba zastosować takie rozwiązanie w podobnym przypadku.
cewki odkłócające dostaniesz na każdej giełdzie elektronicznej lub w lepiej wyposażonym sklepie za 5-8 zł. instrukcja mówi jak podłączyć.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 15:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 cze 2007, 22:02
Posty: 10
Lokalizacja: Z niedaleka

Dziękuje bardzo podskocze i kupie to już nie powinno słychać jak gadam mnie w głośnikach tak to fajnie oby było już po problemie bo nie bede za każdym razem wyłańczał muzy żeby coś powiedzieć :)


Tytuł:
Post Wysłano: 29 cze 2007, 21:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 cze 2007, 21:16
Posty: 2
Lokalizacja: Wietrzno

Ja mam troszke inny problem z COBRA 19DX IV. Odbieram rozmowy ale ja jak cos mowie to nikt mnie nie szłyszy. probowałem juz z kolega gdy jechałem za nim i nic. jaki moze byc przyczyna tego? z gory dzieki pozdrawiam

_________________
"NIE WAżNE CZYM JEZDZISZ, WAżNE CO MASZ W SERCU"


Tytuł:
Post Wysłano: 29 cze 2007, 22:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 gru 2005, 11:11
Posty: 155
GG: 3235417
Lokalizacja: Legionowo

Robak, i jak podlaczyles; pomoglo?

SAKU proponuje sprawdzic podlaczyc Twoje CB pod inna antene jesli radio bedzie dzialalo prawidlowo winna bedzie Twoja antena.
Natomiast jesli po podlaczeniu innej anteny nadal nie bedzie Cie slychac sprawdz polaczenia wewnatrz mikrofonu, czy zaden przewodzik nie odczepil sie.

_________________
http://www.fan4truck.bo.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 30 cze 2007, 17:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 cze 2007, 21:16
Posty: 2
Lokalizacja: Wietrzno

FAFAL sproboje z ta antena. mikrofon raczej działa odpowiednio, jak naciskam przycisk zeby mowic to na wyswietlaczu mam potwierdzenie ze nadaje. Jesli antene mogly uszkodzic wlatujace w nią ptaki, to raczej ona jest winna.

_________________
"NIE WAżNE CZYM JEZDZISZ, WAżNE CO MASZ W SERCU"


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lip 2007, 9:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lip 2007, 15:30
Posty: 1
Lokalizacja: Jarosław

Wojsko Ben-Ladena szuka i dlatego są zakłocenia :lol: a tak na poważnie za ile moge znaleźć CB zwykłe ale dobre??

_________________
The Greatest Story Of Our Time Is Back For One Final Round


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lip 2007, 14:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 gru 2005, 11:11
Posty: 155
GG: 3235417
Lokalizacja: Legionowo

Magnum MX cena jakies 240zl.

_________________
http://www.fan4truck.bo.pl


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: