Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 maja 2008, 18:42

Z firm, które znam do których można "wstawić" swój ciągnik to Schenker i TransCargo. Ale jak tam sytuacja wygląda to nie mam pojęcia.


Post Wysłano: 31 maja 2008, 10:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 mar 2008, 17:24
Posty: 104
GG: 4436071
Lokalizacja: Poznań>>Gądki>>Eu

fresh logistic w Gądkach to jest jedno wielkie nieporozumienie przede wszystkim kierowcy rabena i fresh logostic nie czują do siebie sympatii (mój wuja myka w rabenie a kuzyn w freshu ...) więc za miło tam nie jest bo widziałem co się potrafi dziać na bazie albo na autobanie a drugie to że jak się podjedzie bliżej pod magazyn fresha to śmierdzi (innego określenia się nie da użyć) niesamowicie słodyczami i ogólnie spożywką ... jak z płatnościami jest to nie wiem nigdy się tym nie interesowałem ale z opowiadań wiem że ponad 4 koła można wycisnąć na miesiąc :wink: jeżeli chodzi o normatywny czas pracy to trzeba pracować minimum 2 lata żeby mieć już jakiś luz (mój wuja pracuje ponad 12 lat w rabenie i zna dyspo świetnie więc problemów żeby odpocząć niema 8) ) i to chyba tyle :lol: dużych różnic miedzy tymi firmami niema więc ze spokojem można powiedzieć że jest to jedna firma a nie spółka :)


pozdrawiam

@edit Duck niestety nie słyszałem ale w to lato postaram się zabrać albo z kuzynem albo z wujem i jak się do jakich "rabusiów" doczepimy to na pauzie z nimi pogadam może też znają jakieś fajne historie ;) jak narazie to mój wuja robi wahadła bo przez czas kiedy panowało ricoe nie było dobrej roboty ale dostaje przecieki że wuja ma jeździć na holandie to się wtedy zobaczy :)

pozdor szerokości ;)


Ostatnio zmieniony 31 maja 2008, 19:25 przez leonid pakas, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 31 maja 2008, 14:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

A słyszałeś o tym, jak na oddziale w Gliwicach w kiblu ktoś urwał deskę klozetową i podpisał "szyberdach dla kierowcy fresha"? ';]


Post Wysłano: 27 maja 2009, 20:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2007, 13:12
Posty: 135
GG: 0
Samochód: Volvo FH 460
Lokalizacja: Tczew

Jeździł ktoś we Freshu w Straszynie? Dostałem propozycję pracy w tej firmie i się zastanawiam, na forum nie ma o niej zbyt wiele, więcej jest o Rabenie (ale to niby nie to samo i większość to stare rzeczy) i raczej nie są to pozytywne opinie. Ma ktoś wiarygodne info jak wygląda praca, płaca itd we Fresh Logistics?


Post Wysłano: 01 wrz 2009, 21:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2008, 16:00
Posty: 448

Panowie wie ktos ile magnumek 08 ma fresh?

_________________
MM Models - Modele w skali 1/87


Post Wysłano: 03 wrz 2009, 18:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 kwie 2008, 2:21
Posty: 76
GG: 4542692
Samochód: MAN
Lokalizacja: SBI

Chłopaki z Fresha mają chyba cofanie opanowane do perfekcji bo wożą po marketach po 2-3 palety... dystrybucja zestawem to trochę nieporozumienie jak dla mnie..
Kolego michuXCZ co to jest magnumka 08 ? jakiś rodzaj broni ? Jakbyś przeczytał temat to byś wiedział że Fresh nie ma swoich ciągników...


Post Wysłano: 15 paź 2009, 12:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2008, 15:08
Posty: 96

Koledzy,szukam przewoznika z Konina.Lata za miedze pod freschem ma na imie Przemek i ma noewe dafy. moze ktos kojazy bo bardzo mi zalezy na kontakcie z nim


Post Wysłano: 15 paź 2009, 15:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 cze 2009, 12:22
Posty: 19
GG: 8842834
Lokalizacja: Konin

Cytuj:
Koledzy,szukam przewoznika z Konina.Lata za miedze pod freschem ma na imie Przemek i ma noewe dafy. moze ktos kojazy bo bardzo mi zalezy na kontakcie z nim
kolego wpisz ckt konin to oni


Post Wysłano: 15 paź 2009, 16:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2008, 15:08
Posty: 96

Cytuj:
Cytuj:
Koledzy,szukam przewoznika z Konina.Lata za miedze pod freschem ma na imie Przemek i ma noewe dafy. moze ktos kojazy bo bardzo mi zalezy na kontakcie z nim
kolego wpisz ckt konin to oni
nie kolego napewno to nie ta firma,przemo ma kilka aut z ojcem i chlodnie fresha ciaga


Post Wysłano: 15 paź 2009, 23:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lip 2008, 14:14
Posty: 223
GG: 10803142
Samochód: FH500
Lokalizacja: Pułtusk

Jedna fotka dosyć ładnego auta z Fresha
Obrazek

_________________
Wywrotkowe Volvo


Post Wysłano: 22 paź 2009, 20:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 mar 2008, 17:24
Posty: 104
GG: 4436071
Lokalizacja: Poznań>>Gądki>>Eu

Cytuj:
Jedna fotka dosyć ładnego auta z Fresha
Obrazek

To niestety prywaciarz ;/ . Ale gdzieś w tym temacie jest jeszcze fotka chyba tego samego iveco ale z początków jego pracy D:


Post Wysłano: 22 paź 2009, 21:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2008, 15:08
Posty: 96

Cytuj:
Cytuj:
Jedna fotka dosyć ładnego auta z Fresha
Obrazek

To niestety prywaciarz ;/ . Ale gdzieś w tym temacie jest jeszcze fotka chyba tego samego iveco ale z początków jego pracy D:
A widziales na freschu kogos innego jak prywaciarza?????Fresch niema wlasnego transportu.


Post Wysłano: 26 paź 2009, 18:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 mar 2008, 17:24
Posty: 104
GG: 4436071
Lokalizacja: Poznań>>Gądki>>Eu

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Jedna fotka dosyć ładnego auta z Fresha
Obrazek

To niestety prywaciarz ;/ . Ale gdzieś w tym temacie jest jeszcze fotka chyba tego samego iveco ale z początków jego pracy D:
...Fresch niema wlasnego transportu.
Tak widziałem ich własne auta ... I dla twojej świadomości fresh ma własne auta ale latają one w większości po zachodniej EU i dość często można je zobaczyć na magazynie fresha w Gądkach ...


Post Wysłano: 26 paź 2009, 20:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2008, 15:08
Posty: 96

Tak????? A to ciekawe,to powiedz po czym to wnioskujesz?Podaj choc jeden argument ze to sa oryginaly z Frescha bo na zachod lata moj kolega i jest prywaciarzem.A ja pracuje w Raben Transport i wiem ze fresch niema wlasnego transporu


Post Wysłano: 26 paź 2009, 22:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 mar 2008, 17:24
Posty: 104
GG: 4436071
Lokalizacja: Poznań>>Gądki>>Eu

Cytuj:
Tak????? A to ciekawe,to powiedz po czym to wnioskujesz?Podaj choc jeden argument ze to sa oryginaly z Frescha bo na zachod lata moj kolega i jest prywaciarzem.A ja pracuje w Raben Transport i wiem ze fresch niema wlasnego transporu
Bo to jest oczywiste ,że mają własne auta jeżeli po różnych gazetach jest oferta przyjęcia po za tym już się tak nie chwal ,że jeździsz w rabenie bo odemnie z rodziny też tam śmigają i co z tego ? Weź mi jeszcze powiedz z której ty bazy jesteś rabena ? ...


Post Wysłano: 27 paź 2009, 20:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Cytuj:
Bo to jest oczywiste ,że mają własne auta jeżeli po różnych gazetach jest oferta przyjęcia
Co z tego, że są oferty przyjęć, jak na dole ogłoszenia może pisać, że trzeba mieć swój własny wóz.
Cytuj:
po za tym już się tak nie chwal ,że jeździsz w rabenie
Myślę, że kolega nie chciał się tu pochwalić, lecz że chciał Ci uświadomić, że pracuje w Rabenie i wie coś na temat Fresha.
Cytuj:
bo odemnie z rodziny też tam śmigają
Teraz to Ty się kolego tu chwalisz.


Post Wysłano: 30 paź 2009, 16:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2008, 15:08
Posty: 96

Cytuj:
Cytuj:
Tak????? A to ciekawe,to powiedz po czym to wnioskujesz?Podaj choc jeden argument ze to sa oryginaly z Frescha bo na zachod lata moj kolega i jest prywaciarzem.A ja pracuje w Raben Transport i wiem ze fresch niema wlasnego transporu
Bo to jest oczywiste ,że mają własne auta jeżeli po różnych gazetach jest oferta przyjęcia po za tym już się tak nie chwal ,że jeździsz w rabenie bo odemnie z rodziny też tam śmigają i co z tego ? Weź mi jeszcze powiedz z której ty bazy jesteś rabena ? ...
Najpierw kolego to Ty sie troche uswiadom.Raben Transport baze ma jedna w Gadkach.Chyba ze liczyc tych paru chlopakow co jezdza z Gliwic na NL i H


Post Wysłano: 08 lis 2009, 19:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2009, 21:38
Posty: 5
GG: 9226019
Samochód: Volvo FH

Witam. Panowie jak wygląda baza w Gądkach. Fresh parkuje w rabenie, czy ma jakiś osobny wjazd :?:


Post Wysłano: 08 lis 2009, 20:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 lip 2007, 17:39
Posty: 258
GG: 8732157
Samochód: srebrny
Lokalizacja: KaLIfornia

Przejeżdżają obok hali 6-8 bodajże i z boku Fresh ma swoje magazyny.


Post Wysłano: 08 lis 2009, 21:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2009, 21:38
Posty: 5
GG: 9226019
Samochód: Volvo FH

Dzięki serdeczne.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: