Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 lut 2009, 15:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 wrz 2008, 21:39
Posty: 9
GG: 1829912
Samochód: jeep grand cherokee 5.2 V8

odświeżę temat

przyjmują na bieżąco bez doświadczenia z doświadczeniem na umowe zlecenie lub na dzialalność

dla początkujących bez doświadczenia 80 zl dziennie
trasy podobno 2 tygodnie maxymalnie

z doświadczeniem 110 zl dziennie

na działalności niepmiatęam ale coś ok bez doświadczenia jakoś 220 tygodniowo + 80 dziennie


Post Wysłano: 09 lut 2009, 22:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
odświeżę temat

przyjmują na bieżąco bez doświadczenia z doświadczeniem na umowe zlecenie lub na dzialalność

dla początkujących bez doświadczenia 80 zl dziennie
trasy podobno 2 tygodnie maxymalnie

z doświadczeniem 110 zl dziennie

To jest goła dniówka, czy do tego podstawa?


Post Wysłano: 13 lut 2009, 3:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 wrz 2008, 21:39
Posty: 9
GG: 1829912
Samochód: jeep grand cherokee 5.2 V8

Cytuj:
Cytuj:
odświeżę temat

przyjmują na bieżąco bez doświadczenia z doświadczeniem na umowe zlecenie lub na dzialalność

dla początkujących bez doświadczenia 80 zl dziennie
trasy podobno 2 tygodnie maxymalnie

z doświadczeniem 110 zl dziennie

To jest goła dniówka, czy do tego podstawa?

tak tylko 80 zł i nic więcej ale z tego co wie to już nie przyjmują na zlecenie tylko na działalność ...


Post Wysłano: 02 lip 2010, 17:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2006, 21:21
Posty: 111

Z tego co wiem, to wszyscy od Kozaryna idą do Maszońskiego. Jest jeszcze gorsza lipa niż była. :)


Post Wysłano: 02 lip 2010, 19:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 kwie 2010, 12:23
Posty: 144
Samochód: Najpierw trzeba zrobić ''B''

A z kąd masz takie informacje :?: :?:


Post Wysłano: 03 lip 2010, 11:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2006, 21:21
Posty: 111

Znajomy do niedawna jeździł. ;) Pamiętam też kiedy zaczęło się tam psuć. W 2006r, kiedy zamówił LFy i nowe Atega. Non stop kontrola, telefon kierowcy nie przestawał dzwonić.


Post Wysłano: 26 sie 2010, 20:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2010, 20:08
Posty: 1
GG: 0

Nie wiem co to za firma i kto nią rządzi prezes czy też spedytor-prawa ręka szefa(przydupas),ale jak tak dalej będzie to długo im nie wróżę-kariery w transporcie na pewno nie zrobią.wykorzystują ludzi na maksa a potem nawet nie ma komu się rozliczyć,a spróbujcie się czegoś od nich dowiedzieć-tam nigdy nikt nic nie wie i nie jest od niczego.


Post Wysłano: 08 gru 2011, 15:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 kwie 2011, 10:01
Posty: 23
GG: 0

witam moze ktos ma jakies swieze info na temat tej firmy? w szczególnosci chodzi mi czy dalej jest wybor pomiedzy dzialalnoscia a umowa zleceniem? dostalem ciekawa oferte od nich do jazdy po kraju ale cos z umowa kreca tzn proponuja na poczatek umowe zlecenie ale juz na jaki okres ta umowa to nie chca nic przez tel powiedziec a do firmy mam 350km;/


Post Wysłano: 10 sty 2014, 13:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 gru 2013, 0:44
Posty: 1

Szukają ludzi do pracy. Nie wiem czy jest to nadal aktualne, ale spróbować zawsze można ;).

W związku z dynamicznym rozwojem struktur spedycyjno-transportowych w naszej firmie, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Kierowca samochodów ciężarowych
Mechanik pojazdów samochodowych
Asystent Spedytora / Spedytor
Elektryk
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego (z zaznaczeniem numeru referencyjnego) na adres e-mail:
rekrutacja@kozaryn.pl
Prosimy o uwzględnienie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z poniższym wzorem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

ogłoszenia ze strony http://www.kozaryn.pl/

Swoją drogą jestem ciekaw warunków tam panujących.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: