Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Krakus, Rybnik
Post Wysłano: 11 cze 2007, 23:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 maja 2007, 20:31
Posty: 11

Mógł by mi ktoś coś powiedzieć na temat tej firmy??? Bo ja mam złe doświadczenia:/:/:/:/

_________________
Pozdro dla Truckerów!!!Szerokości bajo!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 16 cze 2007, 11:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2006, 19:22
Posty: 5
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Co do firmy Krakus...no faktycznie w firmie jakiś czas działo się źle, rotacja kierowców ogromna...teraz podobno się poprawiło ,ale nie jest to info. z pierwszej ręki..Kiedyś z ciekawości byłem w tej firmie zapytać o warunki pracy...na początek 25euro za Czechy :shock:
Sprzęt troche słaby i leciwy,śmiga trochę nowych Daf-ów CF ,lecz głównie tabor opiera się troszkę na starszych Daf-ach i kilku Mercedesach 1924.!!!!Kiedyś byli głównym dostawcą VW do byłych krajów republiki radzieckiej i rosjii...
To tyle co mi wiadomo na temat tej firmy....


Tytuł:
Post Wysłano: 20 cze 2007, 1:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sty 2007, 1:14
Posty: 85
Lokalizacja: Okolice Rybnika

Firma Krakus odmłodziła tabor, zarobki wachają się między 3500 a 5000tyś, posiadają same lohry i ostatnio ciągają ople z gliwic, oraz używki z francji i niemiec

_________________
Lenistwo idzie tak wolno, że bieda je dogania…


Post Wysłano: 14 lis 2008, 19:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 paź 2008, 19:27
Posty: 4
GG: 2460675
Samochód: BMW

Witam wszystkich , aktualnie pracuje w tej firmie i moge szczeże powiedzieć że płacą za kilometry przejechane z ładunkem, puste przebiegi lecicie za darmo,zero jakich kolwiek diet,dostajesz auto-bez wyposażenia ,czyli klucz do kół,zero jakichkolwiek kluczy,zero radia,zero SB, jak coś potrzebujesz to słyszysz od szefa - jedz sobie na szwajcarie i powyciągaj ze złomu co przewozisz, albo kup sobie z własnej kieszeni. Koledzy odradzam miałem dostac nowe auto a czekam już 2 tydzień na jakiegoś trupa,taki jest szef bez poszanowania dla pracownika,a jak ci auto nawali to najlepiej zaraz na stopa do domu zjezdzać bo idzie zakwitnąć na parkingu no i stuj 7 dni jak ci auto nawali i niemasz płaconej diety.


Post Wysłano: 14 lis 2008, 19:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2007, 0:28
Posty: 124
Lokalizacja: => PL <=

a ogłoszenie o pracy w krakusie wisi.....

_________________
B <= 2000
widlak & butle gazowe <= 2007
C & C+E <= 2008
D <= 2010
A => brak


Post Wysłano: 14 lis 2008, 19:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 paź 2008, 19:27
Posty: 4
GG: 2460675
Samochód: BMW

a zapomniał bym o najwazniejszym, szef daje tylko karte DKV ktura nie działa wszędzie ,no i każe założyć konto w ING na to aby płacić z własnej karty a on to przy wypłacie zwraca ( tak to zwraca jak ja po 7 litrze czystej ) :lol:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: