Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 30 cze 2007, 6:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2007, 1:11
Posty: 51
Lokalizacja: Łódź

Cyryl ma rację, jak ktoś będzie chciał coś ukraść to i tak to zrobi. Dlatego trzeba siedzieć cicho( a nie krzyczeć na radyjku co się wiezie ) , ewentualnie jak mówią koledzy przynajmniej utrudnić takim ludziom dostęp do towaru do nich nie należącego. Więc wszelkie kłódy, rygle są OK :twisted:

_________________
ZERO litości dla kierowców na "podwójnym gazie" !


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lip 2007, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2007, 22:06
Posty: 66

Swojego czasu słyszałem , ze kierowcy na parkingach dojeżdżali tyłem swojej naczepy do tyłu innej naczepy na parkingu . Może to nie jest taki głupi pomysł .


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lip 2007, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Cytuj:
Swojego czasu słyszałem , ze kierowcy na parkingach dojeżdżali tyłem swojej naczepy do tyłu innej naczepy na parkingu . Może to nie jest taki głupi pomysł .
Przy chłodniach mogło by być ale przy plandekach raczej ten pomysł nie przejdzie :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lip 2007, 21:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

co do kłódek trzeba pamiętać, że na tylnej ścianie naczepy są narażone na ekstremalne warunki. w zimie ciągnie się za pojazdem mgiełka wody z środkami do odśnieżania i żadne nakładki z gumy tu nic nie pomogą, jedynie spowodują, że kłódka będzie mniej uświniona. żywot kłódki to przeważnie pół okresu zimowego. można ją zanurzać w oleju, ale po każdym zetknięciu trzeba myć ręce. więc kłódkę radzę zakładać tylko w wymagających przypadkach. po co sobie utrudniać życie?

wszelkie zamknięcia elementów umieszczonych na zewnątrz, które rzadziej używamy: koło zapasowe, skrzynka akumulatorów zamykamy kłódkami wcześniej zanurzanych w oleju.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Patryk11FL i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: