Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 18 sie 2007, 10:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Cytuj:
Panowie, czy mogli byście napisać czy u Lipińskiego to się jeździ na działalności czy na umowę o pracę. Czy jest jakaś podstawa czy tylko diety, albo kilometrówka czy % z frachtu, jak to wygląda w tej firmie?

Każdy tak chwali tą firmę że dobra atmosfera pracy to i zarobki pewnie też niczego sobie?
Misiek rozmawiałem ostatnio z kumplem na trasie co jezdzi u Lipiniaków i on sobie chwali , tylko tyle ,że on lata na GB :!: wychodzi koło 4 tys zł na reke :!: Co innego gdy jezdzi sie po kraju ,wtedy zarobisz okolo 2,5 tys zł :!: Zatrudnienie normalnie na umowe o prace.

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Post Wysłano: 24 sie 2008, 14:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sie 2008, 13:00
Posty: 10
GG: 0
Samochód: scania

4 tys. to chu*nia jak za miedze się jeździ i to na GB???


Post Wysłano: 24 sie 2008, 19:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2008, 20:06
Posty: 57
GG: 7053436
Lokalizacja: Kuźnica Grabowska/Ostrzeszów-POT

Cytuj:
4 tys. to chu*nia jak za miedze się jeździ i to na GB???
Czy ja wiem, moim zdaniem to tak przeciętnie.

_________________
B- 22.06.2009
C- 02.10.2009

C+E- 20.10.2011
Kwalifikacja wstępna- 14.10.2011


Post Wysłano: 24 sie 2008, 20:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sie 2008, 15:51
Posty: 21
GG: 0
Samochód: Volvo FH16
Lokalizacja: Śląskie

czlowieku ja robie w tygodniu 2 kolka na tacho do D i wszystkie weekendy jastem od piatku do poniedzialku w domciu i mam na raczke 4.8 tys.z tego skladki mam od 3.5tys odprowadzane.to za anglie i te weekendy w smierdzacej budzie na oszczanym parkingu to zaden pieniadz.to nedzna jalmuzna


Post Wysłano: 24 sie 2008, 20:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 paź 2006, 0:29
Posty: 212
GG: 12409274
Samochód: Audi 80 2.0E
Lokalizacja: Jasło/Podkarpackie

:P

_________________
Życie jest zbyt krótkie by jeździć innymi samochodami niż Scania...


Ostatnio zmieniony 09 maja 2009, 11:25 przez Łukasz Traker, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 24 sie 2008, 20:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lip 2007, 11:45
Posty: 53
Lokalizacja: Łódź / Stróża

Panowie mógł bym prosić jak ktoś posiada foteczki Lipińskiego pod patelniami.I mam takie pytanko czy wie ktoś gdzie oni tymi wywrotami latają??


Post Wysłano: 24 sie 2008, 22:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lip 2008, 12:49
Posty: 6
GG: 0

Witam!W większości to jestem tylko czytelnikiem ale jak czytam posty co niektórych to mi się nóż w kieszeni otwiera!Kolego pitol jestem ciekawy skąd ty te kolka(tzn z jakiego miasta w pl)je robisz i nie lubię ludzi którzy chcą wyrastać ponad wszystkich!Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma,a jak sie okazuje to weekendy tez siedzisz w "zaszczanej i śmierdzącej budzie"!Trochę samokrytyki i mniej przechwal!!!!!!!!!!!!!!!!Znam ta firmę i właśnie takie tam są warunki a może i trochę lepsze!POZDRAWIAM


Post Wysłano: 25 sie 2008, 8:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lip 2006, 17:26
Posty: 175

Cytuj:
Panowie mógł bym prosić jak ktoś posiada foteczki Lipińskiego pod patelniami.I mam takie pytanko czy wie ktoś gdzie oni tymi wywrotami latają??
Ja ostatnio widziałem wywrotki właśnie, którymi ZBOŻe wozili :). Nie mogliśmy wjechać w boczną uliczke bo był korek z naprzeciwka i koledzy z Lipińskiego nam miejsce zrobili, jeden do drugiego na milimetry stał :).

_________________
.
.

.
.

:arrow: Nowa strona firmy MAGTRANS
:arrow: FanPage na Facebooku firmy MAGTRANS.


Post Wysłano: 27 sie 2008, 21:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2005, 0:18
Posty: 125
GG: 6254321
Lokalizacja: Toruń

Firma jak firma. Co drugi weekend w domu, płaca w przedziale 4 - 4,5 tys. zł. Kurs jest przykładowo do Francji, potem jakiś dłuższy przerzut, np. do Italii i z powrotem do domu. Informacje od syna właściciela, p. Andrzeja.

PS. W te wakacje co rusz jak wracaliśmy w piątek lub sobotę na Świecko, to w drugą stronę szło bardzo dużo aut Lipińskiego, ok 4-5 na jedną karawanę ;)


Post Wysłano: 31 sie 2008, 9:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sie 2008, 15:51
Posty: 21
GG: 0
Samochód: Volvo FH16
Lokalizacja: Śląskie

uświadomie cie BAKO.Strykow-Bad Hersfeld.podwojna obsada dziennie wychodzi 11h jazdy.robimy dla GLS stale wahadlo z drobnica.wyjazd o 5 na miejscu 16 w nocy spimy jak aniolki i w piatek jestem w domu o15tej bo zaladowane juz sa kontenery o 3 rano ale nietrzeba wyjezdzac tak wczesnie tylkojak do domku jedziemy to wiadomo ze sie wstaje,i jakos niezaliczylem od 2 lat zadnego weekendu cwaniaczku jak niewiesz to sie niesadz.co innego ci na planowaniu to jest juz inny temat


Post Wysłano: 04 lip 2009, 1:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lip 2009, 1:46
Posty: 3
GG: 0

Witam
Podobno są przyjęcia do tej firmy -ja zresztą jestem zainteresowany tylko mam pytania:
-podobno jest jakieś kryzysowe -10% od pensji
-samochód trzeba myć samemu
-za towar odpowiada kierowca, a nie ubezpieczyciel
-dożo mają starych aut?
Czy to prawda?


Post Wysłano: 04 lip 2009, 17:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:58
Posty: 527
Lokalizacja: mlp

Tatry od lipińskiego jeżdżą u nas w kamieniołomie, można je zobaczyć w mojej fotogalerii, do tego szef tejże firmy ma podobno spore udzialy w samym kamieniołomie

Obrazek


Post Wysłano: 06 lip 2009, 11:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 gru 2006, 15:23
Posty: 20
Lokalizacja: Płońsk

Te tatry są od Litwińskiego a nie Lipinskiego

_________________
LIPINSKI TRANSPORT SPEDYCJA


Post Wysłano: 07 lip 2009, 0:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lip 2009, 1:46
Posty: 3
GG: 0

@Necak widzę że kolega zoriętowany w temacie to jak to jest z moimi poprzednimi pytaniami - to prawda czy tylko plotki ?


Post Wysłano: 07 lip 2009, 21:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:58
Posty: 527
Lokalizacja: mlp

NECAK dzieki za poprawke zawsze mi się pier_dolą te dwie firmy :evil:


Post Wysłano: 25 sie 2009, 17:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

To i ja coś dorzucę...
1.Renault Magnum
Obrazek


Post Wysłano: 05 wrz 2009, 22:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2008, 11:54
Posty: 26
GG: 0

Zgodzę się z kolegą, że Lipińskiego bardzo często widać w Szczecinie.
Ja miałam okazję rozmawiać z kierowcami na zlocie w Bugdoszczy b.r. Spoko ludzie;)
Będąc natomiast na kolejnym zlocie w Deszcznie, okazało się, że owej firmy już nie będzie więcej na takich imprezach ze względu na to, że szef ma konflikty z pracownikami i miga się z zapłatami.


Post Wysłano: 10 wrz 2009, 0:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lip 2009, 1:46
Posty: 3
GG: 0

Właśnie z tymi pensjami chyba nie bardzo było jakieś kryzysowe potem jakieś opóźnienia w wypłatach rozsyłane podobno smsami - jak to właściwie jest? Jak narazie widzę to nikt poinformowany za bardzo nie pisze bo się boi o tyłek.


Post Wysłano: 15 paź 2009, 12:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2008, 15:08
Posty: 96

Cytuj:
Właśnie z tymi pensjami chyba nie bardzo było jakieś kryzysowe potem jakieś opóźnienia w wypłatach rozsyłane podobno smsami - jak to właściwie jest? Jak narazie widzę to nikt poinformowany za bardzo nie pisze bo się boi o tyłek.
To jak to jest teraz u Lipinskiego?finansowo i wogole?


Post Wysłano: 28 lis 2009, 9:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2008, 15:08
Posty: 96

Nikt nic niewie jak jest tedraz u LIPINIAKOW????????


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: