Auto-Mix - lod贸wki samochodowe, klimatyzatory postojowe, us艂ugi transportowe, transport mi臋dzynarodowy.

40TON.netKonektor5000.pl anteny cb radiaRegeneracja wtryskiwaczy Common Rail MAN

Regulamin forum

Drogi U偶ytkowniku!

Pami臋taj 偶e bierzesz odpowiedzialno艣膰 za swoje wypowiedzi, dlatego ostro偶nie dobieraj s艂owa uwzgl臋dniaj膮c fakt, 偶e nie jeste艣 wystarczaj膮co anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania w膮tk贸w b膮d藕 pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o 艣wiadczeniu us艂ug drog膮 elektroniczn膮 o tre艣ci:

鈥濶ie ponosi odpowiedzialno艣ci za przechowywane dane ten, kto udost臋pniaj膮c zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez us艂ugobiorc臋 nie wie o bezprawnym charakterze danych lub zwi膮zanej z nimi dzia艂alno艣ci, a w razie otrzymania urz臋dowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomo艣ci o bezprawnym charakterze danych lub zwi膮zanej z nimi dzia艂alno艣ci niezw艂ocznie uniemo偶liwi dost臋p do tych danych鈥.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast臋pna
Autor Wiadomo艣膰
PostWys艂ano: 14 maja 2009, 14:02 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

GG: 11211310
Kolego Angama te dafiki to juz ma pare miesiecy:-) pozdrawiam

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 09 sie 2009, 16:18 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Koledzy powiedzcie mi czy w Angamie pracuje sie na dzialalnosci?

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 09 sie 2009, 19:03 
U偶ytkownik

GG: 1
Samoch贸d: W124 & TGL & MK4
Tomasz76 pisze:

Nie Kolego. Jeste艣 zatrudniony na podstawie umowy o prace ,aczkolwiek swego czasu by艂a tzw. "dzia艂alno艣膰". Mo偶e mylisz z Pawtransem? Tam dalej obowi膮zuje taki system "zatrudniania" kierowc贸w.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 09 sie 2009, 19:15 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Kujawiak pisze:
Tomasz76 pisze:

Nie Kolego. Jeste艣 zatrudniony na podstawie umowy o prace ,aczkolwiek swego czasu by艂a tzw. "dzia艂alno艣膰". Mo偶e mylisz z Pawtransem? Tam dalej obowi膮zuje taki system "zatrudniania" kierowc贸w.

Chodzi mi dokladnie o beczki,niemyle z Pawtransem,kolega mi powiedzial ze jezdza w angamie na beczkach na dzialalnosci,troche niedowierzalem dlatego pytam

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 09 sie 2009, 19:20 
U偶ytkownik

Tomasz76 pisze:
Kujawiak pisze:
Tomasz76 pisze:

Chodzi mi dokladnie o beczki,niemyle z Pawtransem,kolega mi powiedzial ze jezdza w angamie na beczkach na dzialalnosci,troche niedowierzalem dlatego pytam

Na 100% nie je偶d偶膮 na cysternach na dzia艂alno艣ci. Sam swego czasu je偶dzi艂em beczk膮 i bardzo cz臋sto spotyka艂em cysterny z Dobrego. Maj膮 jak膮艣 marn膮 podstawe+ustalone stawki za k贸艂ka+obci膮偶enia :? Zarobisz max 3.000 -3.500 PLN.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 09 sie 2009, 19:26 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Dzieki kolego za info,Pozdrawiam

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 18 pa藕 2009, 11:18 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Naprawde jest tak kiepsko z wyplata?jest ktos kto aktualnie pracuje w angamie???? :(

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 27 pa藕 2009, 11:56 
U偶ytkownik

GG: 0
Samoch贸d: scania
WITAM WSZYSTKICH.SPROSTUJE TROCHE O FIRMIE ANGAMA I ODPOWIEM NA ZADAWANE PRZEZ WAS PYTANIA. W TEJ FIRMIE NIE MA ZADNEJ MARNEJ PODSTAWY PENSJI BO JEJ NIEMA. UBEZPIECZENIE JEST OD NAJNIRZSZEJ KRAJOWEJ. URLOP JEST BEZPLATNY A ZAROBKI KLARUJA SIE W OKOLICACH 3600 - 5000 ZL. W ZALEZNOSCI OD WYJECHANYCH KOLEK . SREDNIO JEDEN KURS TRWA 5-6 DNI I WRACASZ DO DOMU NIE WARZNE GDZIE ROZLADOWUJESZ TO ALBO PODRDZE LADUJESZ I WRACASZ ZALADOWANY NA BAZE ALBO NA PUSTO.SZALU NIEMA ALE NIEMA TEZ TRAGEDI JEDYNE CO MASZ WYPLACANE ZAWSZE TO STARZOWE 50 ZL ZA KARZDY PRZEPRACOWANY ROK. CO DO SPRZETU JEST NAPRAWDE OK NOWE ZESTAWY JEST WARSZTAT I MYJNIA NA FIRMIE JAK IDZESZNA URLOP CZY CHOROBOWE TWOIM AUTEM NIKT NIE JEZDZI NIWEAZNE JAK DLUGO CIE NIEMA W PRACY TO CHYBA JEST OK.NIESTETY DLA KIEROWCOW AUTKA MAJA MOKRE DEWASTO , KTORE DURZO PALI I ZIMA ZDAZAJA SIE OBCIAZENA ZA PALIWO. POZDRAWIAM

Ostatnio zmieniony 27 pa藕 2009, 12:44 przez Leszek, 艂膮cznie zmieniany 1 raz
Zr贸b co艣 z t膮 ortografi膮. "呕" nie ma w twoim kompie?

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 28 lis 2009, 10:47 
U偶ytkownik

Samoch贸d: Skoda Fabia 1.4 16v
Obrazek

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 06 gru 2009, 0:01 
U偶ytkownik

GG: 8808456
04.08.2009 Okolice Hannovera:P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 13 sty 2010, 20:05 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Jak taki kozak jeste艣 to napisz, co艣 wi臋cej o tej firmie, a nie tylko poprawia膰 innych bo nie tylko mnie ciekawi co si臋 w firmie dzieje. Pozdro :wink: ( Bo patrz膮c po twoim awatarze co艣 nie co艣 mo偶esz mie膰 wsp贸lnego z t膮 firm膮 )

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 17 sty 2010, 17:16 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Samoch贸d: Scania R380
Co tu du偶o pisa膰 ja wiem tylko jak jest na wywrotkach a jest tak ze s膮 obci膮偶enia za paliwo a normy paliwowe s膮 bardzo ma艂e wiec zima jak dewasto w艂膮czysz to ju偶 jeste艣 do ty艂u samochody maja dobre ale je偶eli co艣 si臋 popsuje to jak na warsztacie w贸dki nie dasz to ci b臋d膮 tydzie艅 robili i ty nie zarobisz bo tak si臋 zarabia tylko jak si臋 je藕dzi na pe艂no jak na pusto to ci nie p艂aca.Najwi臋cej mo偶na zarobi膰 w lato gdy si臋 zaczynaj膮 偶niwa bo wtedy najwi臋cej rzepaku si臋 wozi bo tak ca艂y rok to praktycznie stale kursy wi臋kszo艣ci z 艣rut膮 rzepakow膮 do szczecina i na pusto s powrotem do Kruszwicy.Podsumowuj膮c to w 偶niwa zarobisz 2500z艂 a tak reszt臋 10 miesi臋cy co艣 oko艂o 1800 jak ci臋 nie obci膮偶膮 :wink:

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 06 kwie 2010, 8:30 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Kilka moich zdj臋膰 z Bazy Angamy.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To tylko jedna strona !

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

KLIKNIJ ABY POWI臉KSZY膯 !
Pozdro

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 06 kwie 2010, 12:22 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Samoch贸d: DAF XF105.460 sc
Ile oni tak mniej wi臋cej zestaw贸w maj膮, bo widz臋 偶e troch臋 tego tam stoi?
Tylko cysterny i wywrotki?

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 07 kwie 2010, 18:30 
U偶ytkownik

GG: 6213674
Kolego co z tego 偶e ma tyle zestaw贸w jak kto je藕dzi膰 niema :P kto ci teraz p贸jdzie je藕dzi艂 za max 2500z艂 :) Jedynie tylko i艣膰 tam 偶eby do艣wiadczenia nabra膰 ale tak偶e s膮 tam starzy wy偶eracze. :lol: Co do taboru to cysterny,plandeki,wywrotki a ch艂odni chyba nie maj膮.A ci膮gniki to Scania,Daf,Renault Premium :) Kolego 艁ukasz jeste艣 zwi膮zany z t膮 firm膮 jako艣 kto艣 je藕dzi od ciebie w Angamie.Pozdrawiam

P.S Ostatnio s艂ysza艂em 偶e w warsztacie mechanika potr膮ci艂 kierowca podobno byli oni nietrze藕wi.Nie wiem mo偶e to nie prawda powtarzam to co s艂ysza艂em od znajomych z Dobrego.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 07 kwie 2010, 18:42 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Nie nikt ode mnie nie jedzi w Angamie. Mam rodzin臋 w Dobrym i w okolicach wiec w 艣wi臋ta przeszed艂em si臋 fotki porobi膰 ( przy okazji ). Te偶 s艂ysza艂em o tej akcji w warsztacie ... masz mo偶e jeszcze jakiej艣 informacje o angamie ...

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 07 kwie 2010, 19:46 
U偶ytkownik

GG: 6213674
Do艣膰 du偶o cystern stoi na placu bo nie maj膮 kierowc贸w.Wo偶膮 g艂贸wnie gondolami zbo偶e,rzepak piasek te偶 co艣 s艂ysza艂em :) Dwa lata temu je藕dzili w kampanii buraczanej a teraz ju偶 nie bo podobno nie op艂acalne,cysternami je偶dz膮 g艂贸wnie do Hanoveru i te sprawy a plandeki jak plandeki ca艂a Polska i Niemcy a wo偶膮 cukier z Kruszwicy po kraju bo kiedy艣 je藕dzili do cukrowni cz臋sto ich zestawy tam widywa艂em,zajmowali si臋 pakowaniem cukru jeszcze w cukrowni Dobre itp.Teraz s膮siad wr贸ci w pi膮tek do domu bo u nich je藕dzi to si臋 co艣 dopytam mo偶e jak go spotkam.Pozdrawiam

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 10 kwie 2010, 15:21 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Samoch贸d: Scania R380
Teraz Angama zakupi nowe zestawy 艂贸dki i cysterny 艂贸dki przyjd膮 bo angama podpisa艂a kontrakt z firm膮 SKANSA i bed膮 wozi膰 materia艂y sypkie do budowy dr贸g i autostrad

Lukasz 654 艣wi臋ta by艂y i dlatego tyle zestaw贸w by艂o i nie opowiadaj g艂upot bo tam idze na beczkach zrobi膰 4500z艂

a co do zestaw贸w to oko艂o 150 razem z 艂贸dkami i silosami

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 13 maja 2010, 23:15 
U偶ytkownik

Samoch贸d: scania
Panowie, z Angam膮 og贸lnie jest wielka zagadka: Angama s.c., Angama Sp. z o.o., Jaromex Sp. z o.o., Intertrade Sp. z o.o. - jeden kapita艂, ale czy z Dobrego ? Stawiam tez臋, 偶e nie. Szef w dobrem jest jeden, ale on nie ma nic do gadania, za nim jest kto艣 inny. Czy maj膮c ok 140 zestaw贸w, kt贸re generuj膮 min 1000 z艂 na czysto miesi臋cznie (w sumie 140 ty艣 z艂 miesi臋cznie, i jest to minimalna sensowna kalkulacja) Angama w og贸le w nic nie inwestuje ?? Ten doch贸d gdzie艣 jest topiony, ale nie w Dobrem a szef niewiele z tego ma, a g艂ow臋 zadziera. Gdyby faktycznie doch贸d nale偶a艂by do szefa, to nie je藕dzi艂by Audi A6, czy starymi z 2002 Mitsubishi, rozbudowywa艂 by firm臋 itd. Osobi艣cie nie szw臋da艂bym si臋 po firmie i nie krzycza艂, 偶e kierowcy pal膮 33l/100 tylko siedzia艂 za biurkiem i ostro zarz膮dza艂 firm膮. Poza tym szef z dobrego nie jest w stanie mentalnie zarz膮dza膰 tak膮 firm膮, za tym wszystkim stoi kto艣 inny. Sk膮d rejestracje KNS, GDA, WPR, WP, i nawet jakie艣 francuskie ? Widz臋, 偶e te zestawy faktycznie stoj膮, ale przewa偶nie w weekendy lub w 艣wi臋ta - je偶d偶膮 wszystkie i tak jak m贸wi膮 ch艂opaki faktycznie zestawy znikaj膮 na 4-5 dni, niekt贸re maj膮 trasy na 1-2 dni. :twisted:

junior 7, sk膮d wiesz o nowych zakupach ?

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 15 maja 2010, 20:09 
U偶ytkownik

scanman pisze:
:shock: spokojnie, nie my艣le p艂ytko.. Jestem z tej miejscowo艣ci i widz臋 firm臋 codziennie. Poza tym paru moich znajomych pracuje u szefa nie tylko za k贸艂kiem. Poda艂em najg艂upsze przyk艂ady.
Z tym samochodem to nie tak - w firmie potrzebne s膮 koszty, a Audi ju偶 si臋 wykosztowa艂o (by艂 leasing) wiec korzy艣ci z tego auta nie ma, podobnie z Pajero. Chodzi mi o to, 偶e firma o du偶ych obrotach musi mie膰 ze strony podatkowej ci膮gle koszty, cho膰by leasing na seicento, ale nowe..

Co do szwendania - kolego, przyjed藕 na jego stacj臋 benzynow膮 i popatrz na szefa - zrozumiesz co mnie lata..

Mniejsza o to wszystko, ma艂o firm w Polsce ma taaaki tabor, przewa偶nie Euro 5 ! no i te scanie T z cysternami.. :twisted:

Kilka cystern zarejestrowanych jest na francuskich numerach, tzn, 偶e albo maj膮 oddzia艂 we Francji, albo firma leasingowa jest z francji - po wej艣ciu do Unii mo偶emy rozlicza膰 obce leasingu w Polsce normalnie na podstawie faktury. St膮d moja uwaga. Tak偶e prosz臋 si臋 nie wqurza膰. Sens tej firmy to oczywi艣cie nie polityka portfela szefa, ale zatrudnianie (cho膰by na byle jakich warunkach) tylu ludzi. Ale og贸lnie sprawa Angamy i kapita艂u jest tu g艂o艣na.

Cysterny pewnie sa w艂asno艣ci膮 producenta czyli firmy Magyar ,a ten pochodzi z Francji (sam kiedy艣 przez troch臋 ci膮ga艂em beczke na francuskich numerach w konkurencyjnej firmie) i s膮 wypo偶yczone, a co do numer贸w rejestracyjnych ci膮gnik贸w to w dzisiejszych czasach firmy leasingowe s膮 zarejestrwane w najmnieszych wioskach ;-)

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast臋pna