Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Wiesz Marix, praktyczność takiego rozwiązania jest niezaprzeczalna, ale na prawdę wychodzi drogo. Jeśli jeździsz, załóżmy 2 tygodnie poza domem to znaczna część wypłaty idzie na "życie w kabinie" i te koszty trzeba ciąć jak się da, czasem nawet kosztem praktyczności...

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2008, 1:24
Posty: 78
GG: 2099191
Samochód: autonogi ;D
Lokalizacja: WZW/NO

Cytuj:
No to żeście sprostowali kolegę :)
A co do gadżetów to zapas rozmaitego prowiantu itp (choć nie wiem czy to gadżet).
Ciuchy (na każdą okazję), prasa, karty do gry dobra książka. :)))) Zdjęcie teściowej (skutecznie odstrasza mundurowych).....

yyy zdjęcie teściowej??? a jak ktoś nie ma teściowej? :roll: :lol:

_________________
Nie Ważne To Co Nas Dzieli Lecz To Co Nas Łączy ...

MODLITWA KIEROWCY:

http://www.youtube.com/watch?v=tiTL0hul ... re=related


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lip 2008, 14:09
Posty: 144
GG: 7250824
Samochód: Mercedes 814D

Cytuj:
Cytuj:
No to żeście sprostowali kolegę :)
A co do gadżetów to zapas rozmaitego prowiantu itp (choć nie wiem czy to gadżet).
Ciuchy (na każdą okazję), prasa, karty do gry dobra książka. :)))) Zdjęcie teściowej (skutecznie odstrasza mundurowych).....

yyy zdjęcie teściowej??? a jak ktoś nie ma teściowej? :roll: :lol:
To spraw sobie zdjęcie teściowej kolegi. Nikt się nie połapie :lol:

_________________
Nie, nie mam 13 lat...


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 cze 2007, 18:08
Posty: 30
GG: 2429607
Lokalizacja: Stalowa Wola/Kraków

myślę ze przydatne są klemy akumulatorowe gdyby przypadkiem padły Ci baterie w aucie , nie zawsze jest od kogo pożyczyć na parkingu.

_________________
ZoltaN
M*A*N POWER

... "Jeżdżę szybko gdyż lubię zapie....ać" ...
... "Biere każde auto z boku, nikt dziś do mnie nie ma szans" ...


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 gru 2006, 17:33
Posty: 172
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Szczeże z tego co tu czytam to od wiekszosci ręce opadają... laptopy cuda na kiju itd :? ale nikt nie pomysli o porządnym zestawie kluczy albo śrubokrętów... lub kawałku śrubki :] potem lataja po parkingu i proszą sie o kawałek młotka lub śrubokręta :/


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2008, 18:49
Posty: 270
GG: 1
Samochód: Liebherr LTM1100
Lokalizacja: Bydgoszcz

no chyba o takich rzeczach jak klucz do kol , kilka innych kluczy , lewarek , pasy, lina stalowa lub lancuch albo waz do pompowania kol czy kamizelki odblaskowe czy kask oraz kogut to chyba nie trzeba wspominac bo takie rzeczy zazwyczaj sa standardowo na wyposazeniu auta

_________________
usługi dźwigowe do 350t, transport niskopodwoziowy.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 gru 2006, 17:33
Posty: 172
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

ojj zdziwił by sie Pan ...zdziwił... i to bardzo 8) i niestety pod tym wzgledem jest coraz gorzej :]


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Najgorzej jest z kierowcami z przypadku oni to nic nie maja zakręceni ze szok

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Cytuj:
Szczeże z tego co tu czytam to od wiekszosci ręce opadają... laptopy cuda na kiju itd :? ale nikt nie pomysli o porządnym zestawie kluczy albo śrubokrętów... lub kawałku śrubki :] potem lataja po parkingu i proszą sie o kawałek młotka lub śrubokręta :/
Najpierw przeczytałem tytuł tematu,potem Twój wpis.Czy Ty zestaw kluczy uważasz za gadżet ?Moim zdaniem to podstawowe wyposażenie pojazdu,jak lewarek,trójkąt,gaśnica,żarówki,bezpieczniki,zestaw kluczy w tym klucz do kół,izolacja,probówka czy WD-40.Gadżetem może być dmuchana lalka,fajnie na takiej się leży podciągając np. hamulce w naczepie.

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 gru 2006, 17:33
Posty: 172
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

no niestety taka jest prawda... a Ciebie prawda chyba w oczy kole.... zestaw narzedzi czy innych POTRZEBNYCH rzeczy jest dla wiekszosci GADZETEM w przeciwienstwie do Ciebie niemam 15 lat ( NIE OBRAZAJAC INNYCH W TYM WIEKU LUB PODOBNYM obenych na tym forum) i znam ten temat z autopsji czyt. pauzowania na parkingu itp. Nieraz przychodzili do mnie kierowcy ktorzy sami byli zaskczeni ze mam narzedzia inne niz tylko te standartowe od producenta( bo czasem i tego niemieli) ze woże ze sobą skrzynke z narzedziami-Dziwne??? dla mnie Nie. Przykładów o takie braki moge ci napisac dziesiątki.Np własnie co do tych zestawów standartowych- jakis rok temu... parking pod Amsterdamem... przychodzi kierowca z dosć znanej juz zbnankrutowanej wrocławskiej firmy i pyta czy niechce kupic takiego kompletu od Scani bo on... w tutejszym shopie chce kupic sobie łańcuch świetlny na szybe- to dla niego ważniejsze.... z dalszej gadki wyszło ze kliny już sprzedzał bo porzebował zasilacz do laptopa..... Pech chciał ze następnego ranka okazało sie ma problemy z powiertzem w naczepie( poprostu przetrał sie wąz spiralny od naczepy) i trzeba było go skrocic o 2-3 cm i zaprawic od nowa..... i co? niestety biedak nie miał czym bo laptopem lub tym weżem świetlnym raczej by tego nie naprawił


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

Cytuj:
w przeciwienstwie do Ciebie niemam 15 lat ( NIE OBRAZAJAC INNYCH W TYM WIEKU LUB PODOBNYM obenych na tym forum)
Jak nie wiesz z kim rozmawiasz, to nie pisz takich rzeczy, bo robisz z siebie kretyna. W tym momencie to wygląda tak jakbyś robił wykład Miodkowi nt. poprawnej polszczyzny.

_________________
Czerwone i bure


Ostatnio zmieniony 08 lis 2008, 0:02 przez Harry_man, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Benio,spokojnie,relax.Temat jest o gadżetach,bibelotach,pierdołach które są pożyteczne i mogą się przydać w trasie a nie o wyposażeniu pojazdu.Nie wiem do kogo skierowałeś swój wpis,ja mam 13-cie a nie 15-cie lat.Mój tata nie wozi śrubokrętów,jak spali się żarówka woła serwis

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 gru 2006, 17:33
Posty: 172
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Harry Man sam z siebie robisz kretyna- bo twoj wpis nie wnosi NIC do tematu a pozatym nie........ miedzy wódke a zakąske bo nikt o to ciebie nie prosił.

Driver... wiem ze pełny relax.... nie chodziło mi zeby kogoś umoralniac czy cos w tym stylu każdy ma sowj styl zycia w drodze itp... chciałem tylko powiedziec ze... niektorzy nie myslą bo wolą te gadżety bo to jest dla nich najwazniejsze.... laptopem nie wymienisz własnie tej przysłowiowej zarówki


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 maja 2007, 11:42
Posty: 394
Samochód: cokolwiek dadza

Cytuj:
Harry Man sam z siebie robisz kretyna- bo twoj wpis nie wnosi NIC do tematu a pozatym nie........ miedzy wódke a zakąske bo nikt o to ciebie nie prosił.

Driver... wiem ze pełny relax.... nie chodziło mi zeby kogoś umoralniac czy cos w tym stylu każdy ma sowj styl zycia w drodze itp... chciałem tylko powiedziec ze... niektorzy nie myslą bo wolą te gadżety bo to jest dla nich najwazniejsze.... laptopem nie wymienisz własnie tej przysłowiowej zarówki
0_o, ludzie ci z dobrymi radami, a ty tak po chamsku :/.

Gadżet

1. tech. niewielki mechanizm lub przyrząd, będący nowością techniczną lub elementem dodatkowym usprawniającym większe urządzenie. 2. pot. niewielki przedmiot o charakterze reklamowym, np. breloczek, długopis; także dodatkowy element oprogramowania komputerowego.

zrodlo: slowniki.onet.pl

Rozumiem ogolnie Twoja przesłanke, ale to o czym mowisz to skrajnosci. Nie nazwalbym klucza do kół, czy kilku podstawowych narzedzi gadżetami, a raczej jak to juz tu ktos wspomnial sa to podstawowe elementy, ktore powinny byc na wyposazeniu.To, że dla niektorych ludzi takie przyrzady w wozie to abstrakcja to chyba tylko swiadczy o ich profesjonalizmie.

Ja przez gadżet rozumiem rzecz, ktora jest dodatkiem do tego wszystkiego, usprawnieniem ktore ulatwia wam zycie w trasie, jak np. laptop albo to co opisywał Bajzel z ta butla gazowa itp. Dlatego sam jestem ciekaw, jakie gadżety wozicie ze soba w trasy dla ulatwienia zycia albo chociazby poprawienia humoru? Wiec moze kontynuujmy z tematem...


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2008, 14:16
Posty: 362
Lokalizacja: Leszno

Cytuj:
standartowych
Najnowszym dla Ciebie gadzetem będzie słownik ortograficzny -,-


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 gru 2006, 17:33
Posty: 172
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Cytuj:
Cytuj:
standartowych
Najnowszym dla Ciebie gadzetem będzie słownik ortograficzny -,-
no to napisz to poprawnie :lol:


Ostatnio zmieniony 08 lis 2008, 18:18 przez eRKaZet, łącznie zmieniany 1 raz.
Proszę bardzo - standardowych.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Więc jak wspomniałem na wstępie,mądrym gadżetem jest lalka dmuchana,bo można na niej położyć się pod naczepą i "podciągnąć" hamulce.Drugim mądrym gadżetem są prezerwatywy,gdyż można je założyć na ........kłódkę i przez to zapobiec korodowaniu.Wibrator może zastapić np. szejker,wkładasz do szklanki,włączasz i drink się miesza.

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Po co wibrator ? :( Są telefony z wibracjami. A gadżetem są jeszcze te... takie te mapy albo dżipiesy, żeby się nie zgubić czy coś. :mrgreen:

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2007, 22:31
Posty: 411
Lokalizacja: Kielce/Ipswich

były banki z woda, były kuchenki i temu podobne... dodam jeszcze nocnik, wkoncu mamy XXI wiek to i to sie przyda

niewiem czy koledzy sprawdzali np. termos,kubek do kawy, mikrofale pod zapalniczke 24V
kolega miał czajnik 24V ale mowil ze zanim woda sie zagotowała to mu sie 45 konczyła.
jezeli by to jako tako chodzilo to nie jest złym pomysłem zakupienie tego - nie przejmujemy sie gazem(tzn nie ponosilmy tych kosztów)
GADZETY- moze jeszcze jakas latarka z diodami led pod zaplniczke (nie ma w standardowym wyp.)
ja kupiłem tez odkurzacz (brak pistoletu z pow) jak mi sie nudzi to przejade sobie kabine, nazbiera sie okruchów, drobinek a nie zawsze zmiotka idzie przetrzec


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 maja 2008, 22:48
Posty: 12
GG: 0
Lokalizacja: Warszawa Chomiczówka

Moja "kuchnia" i czajnik 8)

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

bardzo przydatny wieszak na ręczniki papierowe

ObrazekObrazek

no i termometr z zegarkiem

ObrazekObrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: