Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 25 kwie 2007, 18:10

kolego INTRA

zeby ciebie nie składmać byłem na borowym jakoś w tygodniu i to było około godziny 19 może 20 ale ty lepiej wiesz napewno nisz ja co sie dzieje w firmie ja napisałem tylko co akurat zauważyłem a co do dafa gdybyś mógł to wrzuc jego fotki na forum z góry wielkie dzienkii


Tytuł:
Post Wysłano: 25 kwie 2007, 21:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1311
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Kolego jakieś 5 stron w tym temacie jest opisane jak jest w intrze napewno coś znajdziesz interesującego dla siebie. Jak czegoś nie bedziesz wiedział to podpytasz szczegółowo. Napewno znajdzie się ktoś z pracujących w intrze kto ci wyjaśni szczegółowo.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 29 kwie 2007, 16:43

do kolegi INTRA moge sie mylic ale jak odwoziłe kumpla do borowego to był srodek tygodnai i to byał jakias godizana 19 moze 20 ale podobne kolego intra lepiej wiesz bo na 100% tam pracujesz a propos jak możeszto wrzuc jakies fotki tego dafa


Post Wysłano: 07 maja 2007, 0:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2007, 11:52
Posty: 13

O to gratuluje takich opini, jestem tylko ciekawy ile unas jezdzisz bo z tego co wiem to mlodzi co przychodza to nie maja za dobrej opinii o tej firmie i zaraz odchodza. Ja tu robie od poczatku powstania firmy i przez moje rece przeszlo duzo mlodych kierowcow.
Pozdrawiam kolego i zycze szerokiej drogi i wracaj szybko na Borowe:)

_________________
ZAGAŃ


Tytuł:
Post Wysłano: 07 maja 2007, 14:13

witm jak wczoraj odwoziłem do borwego gottiego to wreszcie zobaczyłe ich dafa ale nie miałem aparatu kolego intra jak możesz to wrzuć jego fotke na forum z góry dzienki


Tytuł:
Post Wysłano: 12 maja 2007, 18:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lut 2007, 11:54
Posty: 7
Lokalizacja: WROCŁAW-ZGORZELEC

to jest najlepsza firma pod słońcem znowu w domu na weekend zjechałem ale z moim opiekunem to jusz mój drogi week z zrzędu na chacie i mam nadzieje ze tak bendze prawie zawsze


Tytuł: Witam GOTTI
Post Wysłano: 13 maja 2007, 23:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2007, 11:52
Posty: 13

Witam klolege z firemki
Ciesze sie ze tak sadzisz o tej firmie. Ale wydaje mi się że długo nie będziesz tak mówił. Bo zobaczysz jak pójdziesz sam jezdzic po nauce to zobaczusz ile cie nie bedzie w domku i obiecvuje ci ze napewno co weekend nie bedziesz. Fakt faktem ze czesciej niz np w VOS czy u Norbiego ale naprawde nie ciesz sie zadługo. Wiesz pracuje w tej firmie od poczatku powstania i wileu mlodych iuczylem i wiem jak jestescie traktowani. A to ze teraz jestes co tydzien w domku to zawdzieczasz tylko ze jezdzisz ze starym drajwerem, a my mamy przywileje i zazwyczaj kazdy weekend spedzamy w domu. A tak pozatym zkim jezdzisz?? Jesli moge wiedziec oczywiscie. Pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszej nauce.
Jak cos to przepraszam ze tak powiedzialem i ci zle zycze, tylko wiem jak jest z mlodymi w Intrze i nie chce zebys potem mowil ze to najgorsza firma. Bo wydaje mi sie ze za duze doswiadczenia w drajwerce to ty nie masz
Pozdrawiam

_________________
ZAGAŃ


Tytuł:
Post Wysłano: 17 maja 2007, 10:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Coś była wczesniej mowa o dużej ilości kupionych nowych DAF-ów przez INTRĘ(bodajrze XF105 lub CF85),ale ja jak narazie nic takiego nie widziałem... :roll: Może koledzy mają jakieś info...?

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 17 maja 2007, 18:13

maja cf85 takie widziałem na ich bazie ale może 105xf może tesz benda jak Gotti zjedzie na week to sie dowie bo ma w sobote dostac auto bo jusz ma nie jezdzić jako uczeń tylko dostaje auto


Tytuł:
Post Wysłano: 26 maja 2007, 16:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 14:13
Posty: 111
Lokalizacja: Bartoszyce

Jak by ktoś był zainteresowany Intra sprzedaję auto. Więcej na:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T315825


Tytuł:
Post Wysłano: 26 maja 2007, 22:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 14:13
Posty: 111
Lokalizacja: Bartoszyce

Może znalazł sie już nabywca i aukcja została usunięta :) A była to Scania, podobną można zobaczyć na 5 stronie tego tematu, na 1 fotce zrobionej przez kolege Mańko :) o ile dobrze pamiętam to była z 2000 roku.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 maja 2007, 12:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2007, 11:52
Posty: 13

WItam panowie.
Co do scanii to jest ona podwykonawcy, może chlopak konczy kariere z Intra albo nowy sprzet kupuje
Pozdrawiam

_________________
ZAGAŃ


Tytuł:
Post Wysłano: 28 maja 2007, 13:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

Zrobiłem fotke Manuelowi jak stał na Orlenie
Obrazek

_________________
Rogo Logistic


Tytuł:
Post Wysłano: 01 cze 2007, 16:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lut 2007, 11:54
Posty: 7
Lokalizacja: WROCŁAW-ZGORZELEC

wreszcie na jamie po 2 tygodniach ale na własnym aucie ale w niedziele o 20 już na borowym musze sie pojawić ale narazie klar


Tytuł:
Post Wysłano: 01 cze 2007, 18:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2007, 11:52
Posty: 13

Witam GOTTI
I jak tam pierwsza trasa samemu?? Gdzie w niedziele lecisz?? I czym jezdzisz??i za kogo. A co do weekendów to się przygotuj że będziesz miał i nawet 4 poza domem. Bo młody to standard u niego. Jeszcze teraz jak jestes na minimalnej stawce. Daj znac co i jak

_________________
ZAGAŃ


Tytuł:
Post Wysłano: 01 cze 2007, 19:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2007, 15:09
Posty: 2
Lokalizacja: dopuki sie nie ożeniłem łagów a jak sie ożeniłem to KONIN

kolego INTRA
kiedyś poznałem kilku driverów z twojej firmy
tadka i darka z węglińca goscie lekko po 40
nie wiesz czy oni jeszcze lataja w tej firmie darek latał higlinem a tadek ta małą wporządku goście od jakiegoś czasu już ich nie widziałem nie wiesz czy dalej lataj w INTRZE czy poszli gdzieś indziej czy może zrezygnowali bo od dwóch lat ich nie widziałem nigdzie na trasie a na Cb tesz ich nie słychac

_________________
marze o normalne firmie i o mojej kochanej natalii oraz dwojga naszych małych skarbów


Tytuł:
Post Wysłano: 01 cze 2007, 20:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2007, 11:52
Posty: 13

Witam kolege
Tak jezdza jeszcze unas, jesli otych samych myslimy osobach. Jak cos to daj znac to ich poinformuje zeby sie odezwali do ciebie. Ostatnio nawet lecialem razem z Darkiem, robilismy razem Wilhelma

_________________
ZAGAŃ


Tytuł:
Post Wysłano: 01 cze 2007, 21:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2007, 15:09
Posty: 2
Lokalizacja: dopuki sie nie ożeniłem łagów a jak sie ożeniłem to KONIN

pozdrów chłopaków od mikołaja i powiedz jak oczywiście jak możesz to ze mieszkam już w koninie i latam teraz w RICO mam nadziej ze tadek jest dalej taki zadowolony jak przedtem ze latam w INTRZE

_________________
marze o normalne firmie i o mojej kochanej natalii oraz dwojga naszych małych skarbów


Tytuł:
Post Wysłano: 02 cze 2007, 9:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2007, 9:06
Posty: 14
Lokalizacja: STWC

PAN TADEK LATA DALEJ W INTRZE TYLKO BYŁ NA URLOPIE BO W TAMTYM TYGOPDNIU WIDZIAŁEM GO W STWC I MOWIL ZE JEST NA URLOPIE A PANA DARKA TO NIE ZNAM

_________________
BAR TARTACZNY STARY WĘGLINIEC ZAPRASZAMY
REMONTY REMONTY REMONTY http://www.golden.lhl.pl REMONTY REMONTY REMONTY


Tytuł:
Post Wysłano: 02 cze 2007, 13:34

panowie czy ktoś mi powie czy INTRA posiada silosy które pozwalaja przeładować zawartość ładunku z jedengo do drugiego silosa
czy ktoś wiem czy posiadaja i ille ich maja
i ile wogóle teraz aut INTRA posiada na dzien dzisiejszy
z gory dzienki
bo moj znajomy mi powiedział ze on nie wiem ale może ktoyś z wam wie wiencej


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: