Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 06 gru 2006, 17:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

Kiedyś na necie czytałem że taki właśnie silos z Intry wyłożył się do rowu :wink: Kolejne moje fotki :)
Obrazek
Obrazek
Może kiedyś takie Renóweczki jeździły w Intrze :P
Obrazek

_________________
Rogo Logistic


Tytuł:
Post Wysłano: 07 gru 2006, 0:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2006, 19:31
Posty: 6
Lokalizacja: Żagań

Ta renówka teraz służy do wożenia słoików z Vitrosilicon'u w Iłowej. Nie wiem niestety do kogo należy, ale podobną zdezelowaną bez lamp i częściowo bez szyb widziałem też na bazie, służy im do podciągania naczep na serwis i myjnie. A co do samochodów jakie tam kiedyś jeździły ,to z opowiadań kierowców którzy pracują tam od początku działalności firmy, wiem że były stary, jelcze itp. Jak to oni mówili więcej było leżenia pod samochodem niż jeżdżenia. Po kilku latach Zdzichu(prezes i teraz już większościowy udziałowiec) zaczął sprowadzać używane żelastwa z UE, no i tak się chłopak rozkręcił że ma już chyba z 200 sztuk nowego sprzętu, ciekawe tylko kiedy sprzeda akcje inwestorowi branżowemu i wyleci na Dominikane.


Ostatnio zmieniony 01 mar 2007, 21:17 przez KabinaMiłości, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 09 gru 2006, 0:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Obrazek

(C) http://www.mbmcargotech.nl

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 02 mar 2007, 0:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lip 2006, 0:09
Posty: 19
Lokalizacja: z europy

policzcie sobie 800pln + 3-4 centy za km--10000tys km w miesiacu(srednio)=400E +800PLN=2400PLN zaokrraglajac- Super firma Dba o to by kierowca z glodu nie umarl a i bron boze do baku nie zagladal. Pare stowek w trasie wydasz i co babie i dzieciom zostawic- paranoja -paranoja tam jezdza same szczyle ktorym na nowym sprzecie zalezy- Ja tam moge Majorka jezdzic byle zarobic -A sklady musza byc czyste bo to podstawa w silosach- Widzieliscie kiedys silos brudny w UE i kto go zaladuje spozywka np. Powodzonka :>

[ Dodano: Czw, 01.03.2007, 23:19 ]
Pazdz- na pierwszym planie twojej foty to DE ROOY-ek, tam to powinni papiery cyrkowe chlopakom powyrabiac- dalem rade tam tylko miesiac- ale patrze ze blaszki Szpanskie to chyba nie-ale w hohlandii napewno. Pozdro :>


Tytuł:
Post Wysłano: 02 mar 2007, 16:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Obrazek Obrazek
Obrazek

MAN sfocony przezemnie w okolicach Łodzi.Pierwszy raz widziałem ich auto i szczene ciągłem po ziemi ;)


Post Wysłano: 04 mar 2007, 15:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 14:31
Posty: 39
GG: 3074179
Lokalizacja: ŻaGaŃ

POWIEM TAK: PRACOWAŁEM W INTRZE i nie jest tak różowo jak się przedstawia. Powiedzenie RICO jeździ za friko pasuje bardziej do itnry. intra jeżdzi wlasnie za friko.
początkujacy kierowca: 600zł netto + 200Euro i tak przez 3 miesiące co daje nam 1400zł po 3 miesiacach dostaje 600zł i 3 centy od km czyli 600zł i przy 10000km 300Euro co daje 1800zł...
rotacja wieksza kierowcow jak w rico i biora jak leci.
ostatnio w zaganiu wisialo ogloszenie w urzedzie pracy ze nabor robia

koledzy a co wy sie tak tym taborem podniecacie. polowa samochodow w INTRZE to jest kupio0na za pieniadze kierowcow. Oni tam jezdza za 2tysiace zlotych a wy mi wyjezdzacie ze takie sliczne auta. ja bym wolal taczka z gnojem jezdzic tylko i zarabiac a nie caly miesiac na unii chlopak siedzial i powiedzaial ze dostal 2,200zł do wyplaty. firma smieszna a w szczegolnosci ROMEK (*ujoglowy)-jak ktos mial stycznosc z firma to bedzie wiedzail o kim mowie.

ostatnio spotkalem chlopaczka. pozkazywal wynalazek intru, urzadzenie do namierzania auta z dokladnoscia do 40 metrów..i jeszcze te tepaki z dyspozytorni wydzwaniaja i sie pytaja gdzie stoi. powiedzial on im ze na parkingu to oni do niego ze zgadza sie bo go widza.. to po co te durnie wydzwaniaja jeszcze...psychiczni w tej firmie....


Tytuł:
Post Wysłano: 23 mar 2007, 20:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2007, 11:52
Posty: 13

Witam Panow
Co do wyplaty to moze i masz racje, ale tyle zarabiaja nowi kierowcy co przyszli aby tu zdobyc jakiekolwiek doswiadczenie, co tu wogole zasiedli pierwszy raz za kierownica ciezarowki, wiec nie mow ze kazdy tu tyle zarabia. Bo wiem jak jest i stary kierowca jest w stanie owiele wiecej zarobic i zarabiaja, aa to ze mlody popracuje pol roku i chce nie wiadomo ile to juz jego problem, i bedzie tak mowil i stad sie biora takie opisy. Ale masz racje za duzo tu nie zarobi i nie zarabia aa co Romka to szkoda gadac......Teraz wchodza diety niedlugo wiec napewno beda zmiany i miejmy nadzieje ze na duzo lepsze

_________________
ZAGAŃ


Tytuł:
Post Wysłano: 23 mar 2007, 23:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 14:31
Posty: 39
GG: 3074179
Lokalizacja: ŻaGaŃ

do kolegi INTRA : starzy kierowcy za dużo tez nie maja...fakt jest faktem ze zwalniaja sie kierowcy co jezdzili od poczatku intry...pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 24 mar 2007, 10:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2007, 11:52
Posty: 13

Witam kolege z miejscowosci Zagan
A powiedz mi kto zarabia wiecej w kolchozie?? wszyscy tu w naszym rejonie sie dogadali co do pensji i tak placa, i trzymaja sie razem i sa takie skutki.

_________________
ZAGAŃ


Tytuł:
Post Wysłano: 24 mar 2007, 10:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 14:31
Posty: 39
GG: 3074179
Lokalizacja: ŻaGaŃ

witam kolege INTRA:) masz racje ze sie dogadali bo w okolicy to tylko same badziwiaste firmy sa np. PKS Żary, de royee...i tymczyszonom powinni sie dobrac do dupy za te placenie od KM...powinny byc diety.ja jezdzilem w intrze prawie rok ale dalem sobie spokoj z nimi...jezdze w RiCo i nie narzekam ponizej 1tyśeuro jeszcze nie wzialem na lape...tylko zjazdy so poronione ale w intrze tez slyszalem ze sie chlopaki po 3-4 tygodnie bujaja na unii...pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 24 mar 2007, 17:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lut 2007, 11:04
Posty: 16
Lokalizacja: Żagań

Ja na cb słyszałem że biorom many tga i rozbierają je na cześci i sami wszystko malują


Tytuł:
Post Wysłano: 24 mar 2007, 18:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2007, 11:52
Posty: 13

Witam kolegow
Co do tego malowania to one sa malowane na niebiesko i przychodza takie, a unas tylko na bazie maluja w nasze barwy, czyli maluja paski i wszelkie loga. Wiec cos zawsze jest wtym prawdy

[ Dodano: Sob, 24.03.2007, 17:14 ]
hej kolego Itcom czyli z mego miasta żagań:)
Unas tez juz wchodza diety, kolo czerwca maja byc juz w pelni stosowane.Powstale niedawno zwiazki zaczely walczyc i wywalczyly diety i zarobki beda porownywalne do innych firm np. norbert. A co do PKS to masz racje szkoda gadac, za wszystko obciazaja.

_________________
ZAGAŃ


Tytuł:
Post Wysłano: 24 mar 2007, 19:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 14:31
Posty: 39
GG: 3074179
Lokalizacja: ŻaGaŃ

kolego IN TRA jak byz zrobili diety i jesszcze po 42 euro jak u norbiego to calkiem pozadna firma by sie zrobila:) a tak na boku to jak wyglada zalozenie zwiazkow zawodowych


Tytuł:
Post Wysłano: 24 mar 2007, 21:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2007, 11:52
Posty: 13

Witam ponownie kolego
Co do diet to beda na poczatek wynosiły 35e, aa jakie pozniej beda to nie wiem. A na polske ma byc okolo 23-25zl. Jak bede cos wiedzial wiecej jak to wejdzie w pelni. Tak masz racje równamy się powoli z Europa w koncu weszlismy do unii:) Nie wiem jak tam beda mlodzi traktowani ale wydaje mi sie ze nie maja co liczyc na poczatke takie ceny. Pozdrawiam i do uslyszenia

[ Dodano: Sob, 24.03.2007, 20:49 ]
A zapomnialem ci o zwiazkach powiedziec. Trzeba zebrac paru ludzi i oni tam sie zgrywaja i tworza razem zwiazek, wybierany jest glowny przedstwaiciel i paru czlownkow i pozniej biezecie karty zglaszajace i wpisuja sie ludzie. A jesli chcesz cos wiecej to wejdz na strone, powina byc zwiazek kierowcow zawodowych wpisz se w google i sie dowiesz wiecej

_________________
ZAGAŃ


Tytuł:
Post Wysłano: 26 mar 2007, 12:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2007, 11:52
Posty: 13

PYtaj oco chcesz GOTTI
aa co do polskich diet to moze i masz racje, ale z tego co widac to chca dogonic w zarobkach norberta, bo podobne sa diety u niego. A wiekszosc kierowcow w intrze jezdzi dla jakiegos doswiadczenia a potem do ND.
Pozdrawiam

_________________
ZAGAŃ


Tytuł:
Post Wysłano: 27 mar 2007, 9:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1311
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Cytuj:
Cytuj:
A na polske ma byc okolo 23-25zl
No to za przeproszenie w ch**a lecą, bo wg przepisów stawka diety w Polsce to chyba 50 zł, jeżeli się nie mylę.
W/g mnie stawka za dietę dobową wynosi w Polsce 22 zł, czyli jeśli przebywasz poza miejscem pracy ponad 12godzin i 1 minutę. Ja delegację płacą w takiej stawce. Moja firma należy do uczciwych (jeszcze). Zresztą kwestię wysokości stawki za delegację reguluje rozporządzenie więc łatwo to można sprawdzić

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 kwie 2007, 14:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lut 2007, 11:54
Posty: 7
Lokalizacja: WROCŁAW-ZGORZELEC

to prawda ze od stycznia w intrze bendzie podwojna obsada


Tytuł:
Post Wysłano: 21 kwie 2007, 17:25

ostatnio jak odwoziłe kumpla do borowego na baze intry stało tam chyba z 20 aut i wszystkie czekały na kierowców i bo nie ma podobno kto jezdzić u nich a co troche tymczyszyn nowe auta bierze


Tytuł:
Post Wysłano: 22 kwie 2007, 15:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1311
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Skoro stoi 20 zestawów bez obsady pojedynczej, to skąd nagle wezmą tylu kierowców aby jeżdzić w podwójnej? Nawet gdyby nie wszystkie miały jeżdzić w podwónej obsadzie to i tak brakuje kilkudziesięciu kierowców. Trochę to mało prawdopodobne.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 kwie 2007, 23:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2007, 11:52
Posty: 13

Witam
Co do jazdy w podwójnej obsadzie, to nie ma takiej opcji, kiedys może tak tylko tak jezdzilismy a teraz przypadki sie zdarzaja. A jak jezdza we dwoch to najczesciej uczy kierowca kogos nowego, i tak non stop. A co do nowych aut to przyjda niedlugo, juz teraz maluja nowego Dafa i ma przyjsc az 60, a kierowców tak brakuje troszke a nie mówcie że stoi 20 aut i czeka na kierowców, może był kolega na weekend albo w tygodniu i auta czekały i rano w trase.
Pozdrawiam

_________________
ZAGAŃ


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: