Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

Witam wszystkich,i wkońcu po jakże długim czekaniu i rozmyślaniu i marzeniu o pierwszej trasie doszło do tego,każdego dnia rozmyślałem sobie jakby to było że zamiast do szkoły do ciężarówki i wkońcu się spełniło doszło do tego,marzenie zostało zrealizowane.Nie była to trasa do Hiszpanii,Włoch lub w inne piękne miejsca,tylko dla wielu osób zapewne zwykła trasa po kraju,lecz dla mnie było to niesamowite przeżycie mimo iż tak krótkie,bo to tylko 265km drogi.Napewno ta trasa zostanie mi w sercu do końca życia w pamięci,było rewelacyjnie,wreście to poczułem,to przemieżanie mimo iż jako pasażer dróg 40-tonowym samochodem,5 godzinne czekanie na rozładunek,rozmowy podczas czekania na rozładunek z innymi kierowcami.Zawsze tylko przyglądałem się z boku pojazdom przemijającym jedynke we Włocławku,zawsze gdy byłem robić zdjęcia na azotach,przyglądałem się z boku jak kierowcy razem ze sobą rozmawiają i czekają na rozładunek a teraz wreście mogłem w tym uczestniczyć,po tej przemowie przejdę do opisania trasy i opowiem jak do tego doszło.Życzę miłego i spokojnego czytania.

A więc było tak,tato miał przed weekendem zjechać samochodem do domu,z racji tego iż w Vosie jeśli kierowca chce być dłużej niż 5 dni to musi auto odstawić na bazę.Tata w środę był już w Polsce mówimy tu o 16 maja,lecz w Szczecinie robił pauze 11 godzin,w czwartek rano o 5 wyruszył do Piły,na 9 był w Pile,później dostał od fleeta wiadomość że ma jechać do Centra Logistycznego W Pile załadować puste butelki do Warki,następnie z Warki tata miał jechać na baze do Mińska Mazowieckiego,gdzie miało zostać odstawione auto.Trasa miała wyglądać następująco:

Obrazek

Oczywiście od rana do póki tata nie przyjechał ciągle byłem na telefonie i na przerwach w szkole do niego dzwoniłem,tą świetną wiadomość dostałem o godzinie 12:35,coś takiego było akurat przed Fizyką,a więc miało być tak tata ładuje w Pile,następnie jedzie do Włocławka gdzie wypakował się z auta,akurat tak się złożyło że tacie we Włocławku wyszła pauza,więc spokojnie się umył,tata był o godzinie 19:30 we Włocławku następnie pojechaliśmy na parking strzeżony zostawić tam auto,i tak o 20:20 auto już stało,a więc odliczając 9h pauza kończyła się o 5:20,a więc po zostawieniu auta na parkingu wróciliśmy do domu tata się umył i przygotował na jutro,a ja nie mogąc się doczekać tego wyjazdu nie poszedłem spać,i tak ok. godziny 3 położyłem się spać na godzinkę po 4 mama,tata i ja byliśmy już na nogach,rano oczywiście zjedliśmy śniadanie a następnie ja wziąłem kamere,aparat do plecaka czyli to co najważniejsze,również zabraliśmy trochę prowiantu i picie.Godzina 5:05 wyjechaliśmy spod bloku a tu kilka zdjęć.

Miasto powolutku budzi się do życia,na ulicach pojawiają się autobusy i już można spotkać kilka osób.

Obrazek

A tu zdjęcie z serii w drodze do samochodu,i foto ukazujące że osobówka już czeka na podwiezienie na parking,mama prowadzi.

Obrazek

Następnie pojechaliśmy na parking,najpriew na pierwszy aby zapłacić oczywiście,następnie podjechaliśmy na 2 parking do auta,z zajezdnii autobusowej wyjeżdżają kolejne autobusy,miasto się budzi.Gdy dojechaliśmy do auta była 5:12,pożegnanie z mamą no i do auta.Kolejne zdjęcia,dojeżdżamy już do samochodu,który jest cały i zdrowy a następne przedstawia mame która już odjeżdża:

Obrazek Obrazek

Mama odjechała ja wszedłem na chwilę do autka zostawić w nim plecak i zrobiłem 2 fotki środka.Na których nie dużo widać,za co przepraszam,w dalszej części będą lepsze.

Obrazek Obrazek

Tata zaczął się przygotowywać do jazdy,wziął się za wymiane tacho i wpisaniu jeszcze stanu licznika itp. w swój notes,a ja w tym czasie zrobiłem kilka zdjęć "roburka" no właśnie zapomniałem napisać jakim samochodem będziemy jechać,ale teraz już widzicie że jest to Mercedes-Benz Actros 2540 L,a więc o to fotki:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Starczy fotek "roburka" po zrobieniu tych zdjęć tak mniejwięcej 5:23 wyruszyliśmy z parkingu,oczywiście pierwsze metry pierwszej trasy mam zerejstrowane na kamerze,co ukaże kiedy indziej,po wyjechaniu z trasy ruszyliśmy w kierunku drogi E75 czyli "jedynki".Po wyjechaniu z parkingu zrobiłem takie o foto,tata w akcji.

Obrazek Obrazek

A tu ulica Kapitulna,dochodząca do "jedynki",tunel pod torami,a te słońce,oj ostro daje po oczach.

Obrazek

Dojechaliśmy do skrzyżowania z dziurawą Włocławską "jedynką",my oczywiście dajemy w prawo na Łodź,z przodu widać dwa słoneczka czyli frima Waberer's jadące na Toruń.A i jeszcze zdjęcie lustereczkowe,w którym widać jak przyczepa ciągnię się za nami.

Obrazek Obrazek

No i wyjechaliśmy na tą nieszczęsną drogę numer 1,dziurska i koleiny że głowa mała,no ale co tam zawsze mogło być gorzej,np. brak asfaltu :wink: o to 3 zdjęcia.

Obrazek Obrazek Obrazek

Dojechaliśmy do skrzyżowania,które kończyło miasto Włocławek,początkowo mieliśmy jechać na Płock lecz tata zmienił zdanie i mieliśmy jechać przez Gostynin,tym lepiej dla mnie bo jeszcze nigdy tam nie byłem,a więc teraz prosto,czyli dalej na Łódź.W prawo jest na Poznań,Koło.Odrazu napisałem do Evila_Jacob że jade przez jego mieścine,lecz on jeszcze spał jak zapewne większość ludzi.

Obrazek Obrazek

No i skończyło się miasto,zaczeła się trasa,no my tu śmigamy za kontenerkiem,który ostatecznie jednak nam znika z choryzontu.

Obrazek Obrazek Obrazek

A teraz piękny widok chyba się ze mną zgodzicie ? Bardzo ładnie to wygląda,na kolejnych zdjęciach widać znak reklamujący popularny bar "Ambrozja" zapewne znany niektórym,niestety później o ambrozji zapomniałem i nie zdążyłem wyjąć aparatu żeby cyknąć fotki temu baru,trzecie foto ukazuje cień naszego Actrosa.

Obrazek Obrazek Obrazek

A tu jeszcze foto środka no i reszta zdjęć z odcinka "jedynki" przed Kowalem.Widać na 2 zdjęciu całkiem ładną stacje a na niej piękna R-ka.Da się również zauważyć panujące tu koleiny.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kowal wita ! Ciasno w tej miejscowości,za oknami ciężarówki dla mieszkańców udręka ale ja chciałbym tak,na szczęście będzie obwodnica Kowala,co zostało już zatwierdzone.

Obrazek Obrazek Obrazek

Dojechaliśmy do skrzyżowania,no i zjeżdżamy z E75 i dajemy na droge 265 w kierunku Gostynina,no dawaj dawaj kolego tym "Jelonkiem" :wink:

Obrazek Obrazek

No i zaczeła się 265 jeszcze w Kowalu,ciasno ciasno,jak osobówka stała na naszym pasie to już był problem,ale osobówki z przeciwka wykazały się kulturą i nas puściły.

Obrazek Obrazek

Wyjechaliśmy z Kowala,ogólnie to ta droga do autostrad nie należała,dziury i wąsko,ale jak wszyscy wiemy,że to normalka na naszych drogach.Tam nas chyba ze 3 mobilki wyprzedziły.Pędzić po tej drodze też nie pędziliśmy bo kabiną mocno targało na tych dziurskach,jak na morzu

Obrazek Obrazek

Te nasze polskie pola,mają swój jakiś urok.

Obrazek Obrazek Obrazek

Nie ma to jak Ursus,a nie tak jak rolnicy zaczynają kupować traktory Lamborghini.Z całym szacunkiem dla Ursusa.

Obrazek

Tu nawierzchnia się znacznie poprawiła.

Obrazek Obrazek

Powoli wracamy do tego co było przedtem a tu nagle Gostynin nas wita.No i zaraz po tym nas mobilek bierze lewym pasem,a konkretnie Cf.

Obrazek Obrazek Obrazek

Tablica że Gostynin,a póki co Gostynina nie widać ale po jakimś czasie dało się zauważyć roboty drogowe,kładli nową nawierzchnie i właśnie wtedy zaczął się wreście Gostynin.No tak po 6:10 dotarliśmy do Gostynina.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Baza Izolbetu po prawo.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Powoli się zbliżamy do centrum.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
I skrzyżowanko,my na Płock,a chciałoby się i to bardzo do Radiance na Kutno :)

Obrazek

A tu chyba jakiś ratusz ? Evil i ASP pewnie podpowiedzą,następnie na fotkach jakieś kamieniczki i kościół.

Obrazek Obrazek Obrazek

A tu kolejne skrzyżowanie,nadal na Płock,zjeżdżamy z ulicy Jana Pawła 2 i wjeżdżamy na Płocką.

Obrazek

A tu jeszcze ciekawe samochody,IFA,Star.

Obrazek

Wyjechaliśmy z Gostynina,zaczeła się droga numer 60 poza miastem,a słońce znów daje po oczach,na tym odcinku drogi czyściłem tacie szybę ścierką taka mała ciekawostka :D Przed nami cysterna solówka.Ten odcinek aż do skrzyżowania już lepszy niż droga do Gostynina,tu mamy jako takie pobocze,i również dobrze się jechało,bez żadnych utrudnień.Również my też aż tak się nie spieszyliśmy aby nie wpaść nie misiaków przypadkiem,no niesty brak CB jest znacznie zauważalny,koniecznie trzeba je zakupić.

Obrazek Obrazek

A tu volvo już za nami w lustereczku.

Obrazek

Następnie dojechaliśmy do ronda z którego można było jechać w lewo na Łąck,Sędeń Mały,Soczewka natomiast prosto na Płock a w prawo na Sochaczew i my właśnie się w tą strone skręciliśmy,zjechaliśmy na drogę numer 577.

Obrazek

A tu fotka lustereczkowa za rondem odrazu,za nami Scania 4 Topline,tak jak zjechaliśmy z "Jedynki" na Gostynin nadal się za nami trzyma.Powoli dochodziła godzina 7.

Obrazek

Zrobiłem zdjęcie lustereczkowe i odrazu patrze a tu nowy Daf LF odrazu aparat w łapę i foto.

Obrazek

I zaczęła się dróżka na Sochaczew,ogólnie droga dosyć ciekawa czasem przez lasy,jechaliśmy dłuższą cześć czasu za Cf'em z "szmatą".Na początku mijało się po lewo dwa jeziora Łąckie i drugie które było znacznie większe Zdworskie.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

My się w sumie nie kwapiliśmy do wyprzedzania Dafa,ale kolega ze Scanii nie miał ochoty za nim jechać,więc na lewy pas i jazda.

Obrazek

Tak mniejwięcej 6:30-6:40 dotarliśmy do miejscowości Gąbin

Obrazek Obrazek Obrazek

A już za Gąbinem uroki Polski.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wracamy do tego co się dzieje na drodzę,no kolejni koledzy wyprzedzają zarówno nas jak i kolege w dafie,kierunek w lewo,lewy pas i but.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

I teraz takie ciemne tajemnicze zdjęcie taty w akcji.

Obrazek

Las i Mój Stary Star :)

Obrazek

Znów uroki Polski

Obrazek Obrazek

Dość już jazdy za tym Dafikiem,została podjęta decyzja wyprzedzania,podchodzimy do wyprzedzania.

Obrazek

I już na lewym pasie,gaz do dechy,silnik pracuje,szyba otwarta wiatr powiewa,ahh :wink:

Obrazek Obrazek

Już kolega w lustereczku,my się rozpędzamy a tu zaraz roboty drogowe.A więc trzeba było zwolnić,nawierzchnia nierówna.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Koniec utrudnień,wjeżdżamy do Sanników ok 7:00-7:10.

Obrazek

I droga nasza krzyżuje się z drogą 583 na Żychlin,my nadal na Sochaczew.

Obrazek

Mój Stary Star tylko że teraz zestaw z przyczepą,a na drugim zdjęciu już większy wóz.

Obrazek Obrazek

I tu jeszcze w Sannikach skrzyżowanie z drogą na Iłów,my dalej prosto na Sochaczew oczywiście.

Obrazek

I tym zdjęciem zakończę tą część relacji z mojej trasy,robiłem ją od 24:00 do 5:48,ciąg dalszy napewno nastąpi lecz po wycieczce na którą jadę 21 maja - 25 maja,na wszelkie pytania odpowiem albo po tym okresie lub jak gdzieś dorwę się do jakiegoś kompa w kawiarence internetowej.

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Ostatnio zmieniony 29 cze 2007, 17:41 przez Matez, łącznie zmieniany 3 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2007, 14:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 paź 2006, 11:54
Posty: 209
Lokalizacja: zgierz / k.Łodzi

extra opisik traski moze i krutka zle za to bardzo dobrze opisana

_________________
.....::::Wchodzę Po Schodkach I Wytaczam Na Drogę Moje 40 Ton::::.....
B:15-01-2010r.
C:12-04-2010r.
C+E:09.09.2010r.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2007, 15:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Matez powiem Ci szczerze ze smutno mi sie zrobilo jak musialem skonczyc czytac ta recenzje w polowie bo bardzo mnie zaciekawila. Zrobiles to bardzo porzadnie i dokladnie a do tego tyle ladnych fotek. Mi najbardziej spodobaly sie te z lusterek i podczas wyprzedzania. Ano wlasnie skarc tate ze wyprzedza na podwojnej ciaglej. Jak narazie za ten kawalem recenzji masz u mnie plusa. Mam nadzieje ze reszta opisy bedzie tak samo porzadna i bedzie sie czytalo jak ksiazke. Wierze jakim przezyciem byla dla Ciebie pierwsza trasa i rozumiem to. Tak przezywales ze spac nie mogles ale zapewne w samochodzie sennie sie nie czules. Moj ojciec nie jezdzi juz z 5 lat i rowniez mi tego brakuje. Zapewne jak teraz mialbym jechac w trase przezywalbym to tak jak Ty swoja pierwsza trase. Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2007, 16:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2006, 21:33
Posty: 217

Po opisie trasy widać jaką radość Ci ona sprawiła. Osobiście wcale się Tobie nie dziwie. Ja nie mam możliwości podróżowania po Europie i w swoim życiu zaliczyłem również tylko jedną porządniejszą trasę, która i tak liczyła niewiele ponad 2000 km. Mimo to nie zapomnę jej do końca życia, podobnie jak Ty nie długo nie zapomniesz tej trasy. Co ciekawe podczas mojej jedynej takiej trasy, jechałem odcinkiem Grójec - Gostynin, tylko że w drygą stronę, więc tym bardziej dziękuję za fotki, które niezmiernie mile mi się kojarzą. Opis bardzo mi się podobał. Rzadko odwiedzam trasy, jednak tej po prostu nie mogłem nie skomentować. Czekam na dalszą relację. Pozdrawiam serdecznie. :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2007, 16:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Kolego Matez, widać że to twoja pierwsza trasa, ponieważ jest opisana niezwykle szczegółowo. Opis bardzo ciekawy, ciekawe widoki i cała traska :wink: Przygód żadnych raczej nie było tylko spokojna jazda. Czekam na dokończenie trasy i życzę kolejnych :]


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2007, 16:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Co tu dużo mówić, trasa jak na pierwszy raz opisana jest bardzo dobrze, tylko szkoda, że następna część będzie dopiero po 25, bo już się nie mogę doczekać, a spowodowane jest to tym, że mieszkam blisko Mińska Mazowieckiego i miłą chęcią pooglądam zdjęcia z tych okolic. W jakiej firmie mieliście rozładunek w Mińsku, czy może tylko odstawialiście auto na bazę VOS'u? Uwieczniłeś może jakiś zestaw od Pajdy? W końcu ich baza znajduje się w Mińsku, także jestem bardzo ciekaw kolejnej odsłony tej trasy. :wink:

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Ostatnio zmieniony 21 maja 2007, 18:36 przez Łukaszz, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2007, 18:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 11:39
Posty: 89
GG: 0
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Osterode am Harz

No widzisz...warto było czekać na ten pierwszy raz,by była to taka radosć,ja szczerze mówiąc swojej 1 trasy nie pamiętam bo miałem może 2 latka,jak na kolanach matki podróżowałem wraz z ojcem jego ciężarówką :) ale to już było prawie 2 dekady temu,czyli spoooro czasu...trasa idealnie opisana,rejony znane Mi dobrze bo jakby to powiedzieć...od urodzenia mieszkam w tym pieknym mieście GOSTYNIN i z tego powodu jestem rad,że i tu Ci się podobało,szkoda,że przelatywales nad ranem bo byśmy się styneli a wiesz...o 5 rano to lenia okropnego miałem i smacznie spałem jeszcze ale mimo wszystko w piątek i tak do sQl poszedłem na 3 lekcjieO(wyspałem się i poszedłem) jakby ktoś podbijał jeszcze przez WGS (Gostynin) to podbijac: 9542170-moje gg browar w dłoń i sie poznamy :D Matez co z moimi informacjami o ETCh ?


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2007, 21:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lut 2007, 15:00
Posty: 66
Samochód: Mercedes Sprinter 312 D
Lokalizacja: Włocławek

Trasa krótka lecz bardzo pięknie opisana.Bardzo dobrze mi sie czytało tą recenzje.Zdjęcia również ładne.Nic tylko czekac na opis kolejnej traski.

_________________
Gdyby budowanie autostrad było nielegalne > To mieli byśmy w Polsce lepsze drogi niż w Niemczech


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2007, 22:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2007, 22:20
Posty: 88
GG: 6134783
Lokalizacja: Kraków

Coraz ładniejsze opisy tych tras się pojawiają, Twoja Matez jest bardzo fajna, ciekawie się czyta. Już nie mogę sie doczekać jak pojedziesz w dłuższą trasę z aparatem :wink: taką co najmniej 1000km. Życzę Tobie i Twojemu tacie samych przyjemnych sytuacji na drodze :) :wink: :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 22 maja 2007, 10:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Jak dla mnie widoki bardzo dobrze znane... :mrgreen: Często jezdziłem(dopóki nie wstawili zakazu w Krośniewicach...) tą drogą i dobrze ją znam.Nawet wczoraj nią wracałem od rodzinki z Ostrowii Mazowieckiej i jak zwykle urzekła mnie swą nadzwyczajną szerokością,swymi cudownymi i wielkimi jak graby wielbłąda koleinami i na dodatek robotami drogowymi...Na dodatek wielu moich kumpli z firmy mieszka lub pochodziz pobliskich okolic-Gąbin,Soczaczew,Czyżew,Sanniki...Zyczę Ci jeszcze wielu niezapomnianych i dających tyle radości co ta trasa podróży... :D

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 23 maja 2007, 19:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Panowie -co tu duzo gadać :!: Znam Mateza osobisćie i naprawde po tym chłopaku widać co chce robić w życiu :!: Wiedzialem ,ze traske opisze szczegółowo ,bo w koncu to profesjonalista :!: Czekam na reszte Mati...

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 23 maja 2007, 23:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

Co do wstępu, to mam skromne pytanie to na prawdę twoja 1, 1 trasa?

Kiedyś zapewne zobaczysz jak wygląda życie na prawdziwej trasie, gdzie czasem kończy ci się język porozumienia a do domu z dnia na dzień dalej ;)

Czasem żałuję, że ja po 1 trasie nie byłem jeszcze włączyć kompa :) ale pamiętam, że też co do minuty mogłem wszystko opowiadać ;)

podsumowując, gratuluję, życzę kolejnej i pozdrawiam :)

_________________
http://trucksphoto.eu
http://como-it.pl || http://busy.info.pl || http://www.wpaluszku.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 24 maja 2007, 20:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2007, 21:36
Posty: 28

Opis trasy ciekawy, spodobał mi sie ten Mercedes twojego taty. :) Fajne opisy dawałeś przy zdjęciach :D Po prostu super.

_________________
Zawsze i wszedzie Volvo FH 12 najlepsze bedzie:D


Tytuł:
Post Wysłano: 25 maja 2007, 19:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 gru 2006, 22:47
Posty: 82

Traska fajnie opisana i zdjecia tez :) milo sie ogladalo , powiedz o ktorej mniej wiecej jechaliscie z Grójca do Warki bo chyba widzialem wasze auto?? :)


Tytuł:
Post Wysłano: 26 maja 2007, 19:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

Zacznę od senności,no w aucie mi się spać nie chciało lecz później owszem ale w ciągu dalszym opisu o tym opowiem.Auto było odstawiane na bazę ;) co wspomniałem w wstępie,auta Pajdy nie kojarzę nawet firmy.Tak szkoda J.Rodzynek że o takiej porze przejeżdżaliśmy,no ale póki tata będzie pracował u Vosa pewnie nie raz jeszcze będę jechał z nim po auto lub odstawić auto.

Cytuj:
Co do wstępu, to mam skromne pytanie to na prawdę twoja 1, 1 trasa?
Tak była to moja pierwsza trasa na którą czekałem już od dawna,jedynie przed tym 2 razy jechałem ciężarówką raz z kolegą wujka przez Włocławek na parking we Włocławku strzeżony,a drugi raz jak tata jechał miesiąc temu z bazy przez Włocławek,i wtedy zatrzymał się na pauzie za Płockiem w miejscowości Skoki Duże.I wtedy wraz z mamą pojechaliśmy osobówką i wtedy wsiadłem i razem z tatą do Włocławka dojechałem tym actrosem.Tak wiem tata też mi o tym mówi że jak pojadę z nim na wakacje to będę inaczej mówił i że to i tak ciężki zawód.Cóż ja nie mogę się doczekać wakacji i pierwszej trasy i wiem że jest to ciężki zawód bo sam tata opowiada jak to jest.No z wakacji to ja tyle materiału przywiozę że głowa mała ;)

Cytuj:
, powiedz o ktorej mniej wiecej jechaliscie z Grójca do Warki bo chyba widzialem wasze auto?? Smile
Słuchaj o 9:10 byliśmy przy Warce,czyli pewnie tak 8:20 - 8:30 wyjechaliśmy z Grójca.

Już niedługo będzie kolejna część gdy tylko znajdę czas.

Dziękuje za życzenia mam nadzieje że przeżyje więcej tras,a co do przyjemności z tras u Vosa dla taty to może być ciężkie ;)

Pozdrawiam.

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Tytuł:
Post Wysłano: 27 maja 2007, 19:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Wielkie brawa za fantastyczny opis trasy. Dobry dziennikarz i ze słabego materiału może zrobić świetny artykuł. No w Twoim przypadku długie i ciekawy opis krótkiej trasy. Pewnie mama nie musiała Cię wybudzać ze snu żebyś wstał :lol: Pamiętam jak moje pierwsze trasy jaki byłem napalony i podniecony. Wybierz się w jakąś dłuższą podróż, bo bardzo ciekawie potrafisz opisywać swoje spostrzeżenia.
Pozdrawiam i gratuluje przyjęcie do trakerskiego życia :wink: Pierwsze koty za płoty :D


Tytuł:
Post Wysłano: 31 maja 2007, 22:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2007, 23:35
Posty: 1

Zajebisty kolego Opis , Pozdro z pauzy Łochów. A Włocławek to powinni zaorać to ci mówi kolega z pod włocławka,te dziury były jak zaczynałem w 96r. byłem podjarany też jakm cholera. Aleksandrów Kuj sie kłania Bay.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 cze 2007, 16:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Matez kiedy ukaże sie dalszy ciag tej traski bo sie doczekac nie moge????

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 01 cze 2007, 18:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2007, 0:07
Posty: 64
GG: 8362980
Samochód: Mercedes SK
Lokalizacja: Białystok

swienta prawda dawja drugal traske pozadnie opisana


http://www.fotosik.pl/moje_obrazki.php


Tytuł:
Post Wysłano: 03 cze 2007, 0:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

Koledzy przepraszam za tak długi czas oczekiwany,dziś postaram się opisać trasę do końca a jeśli mi się nie uda to napewno w tygodniu to zrobię.

Pozdrawiam.

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: