Auto-Mix - lod贸wki samochodowe, klimatyzatory postojowe, us艂ugi transportowe, transport mi臋dzynarodowy.

Truck-Man Cz臋艣ci Man

40TON.netKonektor5000.pl anteny cb radiaRegeneracja wtryskiwaczy Common Rail MAN

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostWys艂ano: 11 cze 2007, 23:09 
U偶ytkownik

Witam
znalazlem oferte pracy w DHL jako kurier na swoje auto osobowe i mam zamiar isc na rozmowe w tej sprawie.Na razie studiuje w Warszawie i szukam jakiejs pracy jako kierowca na wakacje a moze i pozniej jakos dorywczo
mam pytanie jakie mog膮 byc zarobki kuriera na takich warunkach w firmie DHl lub jakiejs innej tego typu i jak jest rozliczane paliwo
moze ktos sie orientuje jak to jest
pytam zeby wiedziec mniej wiecej czego oczekkiwac

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 11 cze 2007, 23:58 
U偶ytkownik

GG: 2308383
Ja na razie pracuj臋 w TNT i rozliczam kurier贸w. S膮 oni zatrudnieni w艂a艣nie na swoj膮 dzia艂alno艣膰 i maj膮 swoje auta - same dostawcze. Z tego co si臋 ich pyta艂em to na czysto zarabiaj膮 od 2000 - do 3000z艂. W gr臋 wchodz膮 te偶 premie kwartalne za dobre statystyki dor臋cze艅 i niekt贸rzy wtedy dostaj膮 nawet 1500z艂. Praca dobrze p艂atna, ale jest co robi膰. Kilku z nich je藕dzi od 7:00 do 18:00 ka偶dego dnia, nie m贸wi膮c o tym 偶e czasami i d艂u偶ej. Wiele zale偶y od rejonu po kt贸rym si臋 je藕dzi...

Powodzenia !

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 12 cze 2007, 8:46 
U偶ytkownik

ja co prawda nie b臋de mia艂 chyba za艂o偶onej swojej dzia艂alnosci i bede pracowal pewnie tylko przez wakacje, ale widze ze to praca warta zainteresowania
no to niedlugo zg艂osze sie na rozmowe do DHL i zobacze co mi tam powiedza
kolego Qbisztal dzieki za odpowied藕
a jeszcze jedno paliwko kurierzy p艂ac膮 sobie sami ?

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 12 cze 2007, 9:23 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

GG: 12216892
Samoch贸d: MAN TGA 18.480
chabina pisze:
a co prawda nie b臋de mia艂 chyba za艂o偶onej swojej dzia艂alnosci i bede pracowal pewnie tylko przez wakacje, ale widze ze to praca warta zainteresowania
no to niedlugo zg艂osze sie na rozmowe do DHL i zobacze co mi tam powiedza

To nie masz poco tam i艣膰 jesli nie masz w艂asnej dzia艂alno艣膰i chyba 偶e trafisz do jakiego艣 pod wykonacy kt贸ry pracuje dla DHLu i uniego b臋dziesz pracowa艂 jako kurier dla DHLu. Tak pracowa艂em na sol贸wce 8 tonowej jako kierowca nie by艂em zatrudniony bezpo艣rednio w firmie kurierskiej tylko u pod wykonawcy kt贸ry podstawia艂 samochody do firmy kurirskiej przezto nie musia艂em mie膰 w艂asnej dzia艂alnoci

Filmy z tras

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 12 cze 2007, 13:15 
U偶ytkownik

GG: 2308383
U mnie w pracy jest dw贸ch kurier贸w kt贸rzy pracuj膮 u kogo艣. Jeden ma sta艂膮 pensj臋 (o ile pami臋tam to 1200z艂 do r臋ki) a drugi ma procent od dziennego zarobku swojego szefa. Z tego co m贸wi膮 to nie jest 藕le. Auta ich nie interesuj膮, paliwo te偶 nie. Po prostu je偶d偶膮 dla szefa kt贸ry jest podwykonawc膮, tak jak opisa艂em powy偶ej.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂:
PostWys艂ano: 12 cze 2007, 15:30 
U偶ytkownik

no dzieki panowie za odpowiedzi
w og艂oszeniu jest napisane ze nie trzeba miec koniecznie dzialalnosc zalozonej w kazdym razie pod koniec tygodnia jade do DHL pogadam z nimi i zobacze czego oczekuja i jak p艂ac膮

[ Dodano: Sro, 13.06.2007, 14:00 ]
dzisiaj bylem w firmie DELTA CITY i sprawa wyglada tak ze placa 8 zl od doreczonej paczki i 12 zl od paczki expresowej przy czym paliwo i auto jest na mojej glowie to wg mnie nie jest za ciekawie bo po odliczeniu paliwa i ewentualnych kosztow eksploatacji auta nie zostaje za wieleco o tym myslicie ?

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]