Strona 9 z 9 [ Posty: 162 ] Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 9
Autor
Wiadomość
Tytuł: Re: Ursus C-360
Post Wysłano: 26 maja 2009, 18:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sty 2007, 17:10
Posty: 23
Lokalizacja: OPOLSKIE

Cytuj:
Cytuj:
Da się zarejestrować, u nas w wiosce gościu kupuje c-360 bez dokumentów i rejestruje je bez problemów z togo co mi muwił.
Chyba że sam drukuje dokumenty, nie wierz w takie rzeczy, na traktor musisz mieć jak na samochód dowód, ubezpieczenie i przegląd tech. (przegl. robi się co 2 lata) :wink: .

Uwież że bez zadnych papierów da się też zarejestrować. wiem po samym sobie bo na jawke też nie miałem żadnych papierów a zarejestrowałem jedynie co to powinienś wiedzieć kiedy mniejwięcej był wyrejestrowany a po numerach silnika i nadwozia da się wszystko odszukać. aaa i jeszcze gdzie był kiedyś zarejestrowany. Z ciągnikami jest na bank tak samo bo też miałem z takim czymś do czynienia jedynie co to to był c 330. Fakt faktem trzeba troche tych z urzędów pogonić bo im się niechce szukać tych papierów bo w komputerach tego nie znajdziesz ale jak sie im zacytuje ich prawa i obowiązki to wszystko ci wyszukają.

_________________
Jak kochac to tylko CIĘŻARÓWKI:-)


Tytuł: Re: Ursus C-360
Post Wysłano: 15 kwie 2010, 8:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lut 2010, 16:45
Posty: 26
GG: 0
Samochód: Scania R500
Lokalizacja: Wieruszów (woj.łódzkie)

C-360 3P ma 3 cylindry i inne przełożenie skrzyni biegów przez co jest trochę szybszy od C-360 ale ma mniejszy uciąg.A i C-360 i C-360 3P ma 5 biegów. Ja mam C-360 i spokojnie zatargałem naładowane płytami Renault magnum sąsiada jak się na podwórku zakopał. A moja "60" jest zarejestrowana ale ostatni raz stacje kontroli pojazdów widziała 10 lat temu:D

_________________
Bez ciężarówek świat stanął by w miejscu...

Koleiny potrafią wyprowadzić z równowagi... zwłaszcza przeładowane naczepy


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 9 z 9 [ Posty: 162 ] Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 9


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: