Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 14 maja 2007, 11:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Powiem szczerze, że nie ma tam czego oglądać.
Może i dla Ciebie nie ma, ale tak ciągle przechodząc granice w jednym miejscu po jakimś czasie się to nudzi i człowiek chciałby zobaczyć jak to wygląda na innym przejściu :) Ja zaś w ferie przechodziłem w Dorohusku, ogółem jak dla mnie całkiem ok i w sumie moge tam gonić, nie potrzeba mi innych przejść :D Zresztą to raczej tak teraz na pasażera jeżdżąc się wybrzydza (to przejście takie, a tamto jeszcze gorsze...), za czasów za kierownicą będzie mi to obojętne, byle do przodu :D
Cytuj:
A jeszcze odnosnie trasy na Ukraine - mam takie pytanie. Czy nie znajac tych specyficznych ruskich liter da się jakos zorientowac po drogowskazach gdzie trzeba jechac? Bo zauwazylem na zdjeciach, ze na niektorych tablicach były nazwy miescowosci zapisane tylko "po rusku" a na innych oprocz "ruskich" liter była takze nazwa zapisana w tradycyjny sposob zrozumialy dla kazdego. Wiec ciekawi mnie ta sprawa - czy da się tam polapac w trasie nie znajac tych ruskich liter (cyrlica chyba się to nazywa) czy raczej jest to trudne, albo wrecz niemolziwie???
Cóż, jeśli ma się ich Ukraińską mapę drogową to bez problemu, ponieważ tam na mapie miasta napisane są tą ich czcionką to wiadomo co za miasto, a tak nie znając liter, nie mając pojęcia co może pisać na tej tablicy jest raczej ciężko ;) Tyle dobrze że ten alfabet prosty jest, jak i język, dogadać się dogadasz, nie ma problemu ;) Swoją drogą tam pełno Polaków jeździ i nawet jak się pogubisz to kogoś spytać zawsze można ;) Pozdro


Tytuł:
Post Wysłano: 16 maja 2007, 20:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 kwie 2007, 15:02
Posty: 29
Lokalizacja: Przemyśl

Dobrze opisana trasa i ładne fotki.

Mam pytanie czy na przejściu granicznym na Korczowie stoi dużo tirów ???

Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 17 maja 2007, 16:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lut 2005, 22:59
Posty: 122
Lokalizacja: Brzesko

Cytuj:

Mam pytanie czy na przejściu granicznym na Korczowie stoi dużo tirów ???
Nie tirów tylko ciężarówek :P. Ja byłem tylko tam 2 razy na tym przejściu, wiec nie potrafię określić, ale zawsze przed lub po świętach ruch jest większy.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 maja 2007, 15:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Cytuj:
Mam pytanie czy na przejściu granicznym na Korczowie stoi dużo tirów ???
Hym... faktycznie zależy od pory, ale ogólnie na Korczowej jest dość duży ruch ciężarówek. Często tam jeżdże na to przejście(nie ważne po co), i czasem zdarza się, że kolejka jest aż do Młynów, wiec często trzeba objechać całą kolejkę :|

_________________
...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: