Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 lut 2009, 19:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2008, 22:00
Posty: 69
GG: 8244683
Samochód: Aktualnie Brak
Lokalizacja: Bieruń

Ale kit ciśniecie że mają tylko many i jelcze. Foto poniżej dowodzi tego, iż posiadają jeszcze Volva FH12. Jakość słaba, bo z zaskoczenia.
Obrazek


Post Wysłano: 17 lut 2009, 13:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 kwie 2006, 1:22
Posty: 8
GG: 0
Samochód: scania R topline
Lokalizacja: Podkarpacie

I co podnieciles sie ze maja jeszcze volvo FH stare jak swiat ktore jezdzi tylko po krajowce?? Przeoczylem ten super samochod na placu bo pewnie gosc jezdzi non stop i rodziny nie widzial juz z 2 miesiace.Ta firma to smiech na sali tak jak OMEGA. Wszyscy ktorzy tam jezdza wiedza o co chodzi. POzdrowienia dla kierowniczki spedycji Ani ktora juz zjadla nerwy kierowcom tak ze sie zwalniaja po koleji. Powodzenia jak ktos ma tam pracowac. przygotujcie sie na 2000 na reke po odliczeniu wszystkiego i zszargane nerwy codziennie. Godnie wykonywac zawodu w tej firmie sie raczej nie da. Zebys nie wiem jak kochal jazde i ciezarowki. Marzenia to jedno koledzy, a rzeczywistosc to drugie.

_________________
To nie tylko praca ale styl życia...


Tytuł: PP PKS Rzeszów
Post Wysłano: 23 lut 2009, 19:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lut 2009, 21:40
Posty: 2
GG: 0

Witam starych kirowców.Koledzy nie podejmujcie pracy ani współpracy z PPPKS Rzeszów.To co spedycja wyprawia z ludzmi to woła o pomste do nieba.Non stop obciążenia zaniżanie kasy za prace poniżanie kierowców,traktują nas jak psy.Dom widzicie raz na miesiądz i tylko 24g.Szefową spedycji sz..k-trafia jak kierowca kręci normalną pałze,ale jak żądasz swego to wzamian kwitniesz potem na parkingu 1tydzień tak szfowa spedycji pokazuje kto żądzi.Przez nią wielu z nas stargało nerwy i przestało pracować. Mam pytanie ilu jeszcze musi odejść,jak to jest wszyscy do kosza ona jedna nie omylna.Kiedy to sie zmieni,czy wróci normalność do tej firmy nie wińmy za wszystko kryzys.


Post Wysłano: 01 mar 2009, 21:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lut 2009, 21:40
Posty: 2
GG: 0

Witam koledzy i odrazu pytam czy w tych firmach tj.Omega+PP PKS Rzeszów wróci wreszcie szacunek dla podwładnego czyli kierowcy.Czy skończy się nagminne poniżanie przez szefowe spedycji uczciwych kierowców.Nas obciąża się za wszystko:nie uzasadnione normy,autostrady,winity.Rwiemy tacha,przerywamy pałzy,pracujemy w gigantycznym stresie,4 tygodnie kwitniemy w kabinach jak psy bo nie ma zjazdu a na spedycje zamiast pilnować biznesu to na laptopach leci nasza klasa albo gadugadu.Czy w dobie kryzysu nie nadszedł czas by wymienić aroganckie SZEFOWE spedycji Pan Prezes sam był kierowcą tira,dobrze wie co to jest prawidłowy przepływ informacji spedytor kierowca.Panie Prezesie nie wszyscy kierowcy to złodzieje i nie chluje.W całej Europie w uczciwych firmach szanuje się sprawdzonych,oddanych z czystymi rękoma ludzi.Pan Godawski jest szefem,co się stało że kiedyś był jeszcze człowiekiem a teraz tylko Panem Prezesem.A omega była uczciwą firmą a teraz tylko wylęgarnią talentów.Mam pytanie czy wróci normalność,uczciwość,czy my mamy rozstać się z firmą. Koledzy myślę że szef zna odpowiedz,nie za wszystko wińmy kryzys.
Omegusy,Pekaesowcy damy rade,róbmy swoje,pijmy ziółka,myślę że na czarne owce tj.szefowe spedyci przyjdzie koniec
Pozdrawiam wszystkich uczciwych draverów.

Koleżanki Koledzy;Czy firma Pppks Rzeszów ma nową szefową Panią Anne kierowniczkę spedyci ktora trzęsie całą firmą.Jej arogancia sięga ostatniego piętra naszego gmachu poniża wszystkich pracowników biura, warsztatu, ochrony a kierowców traktuje jak zło konieczne.Jej arogancja udziela się klientom i kontrachentom firmy zamiast szanować poprostu spławia.Czy w dobie kryzysu nie czas to zmienić.Przećiesz Pppks jest własnośćią PAŃSTWA GODAWSKICH czyli OMEGI a tam niema miejsca dla takich ludzi którzy szkodzą firmie a po części calemu Podkarpaciu bo Pppks się z nim kojarzy.A może PAŃSTWO GODAWSCY czyli szefostwo nie dadzą rady PANI ANNIE.która dowodzi spedycią? Moze ona jest z nadania czyli starego ukladu?Czy tak wielcy biznesmeni muszą skłonić głowę przed tyranką firmy. Czas pokaże oby nie było za pózno bo zostanie Pani Anna a reszta odejdzie a stracą na tym wszyscy całe podkarpaciei i oczywiście PANSTWO GODAWSCY.Ta firma miała być nowym obliczem transportu a niestety kojarzy się z wczesnym GOMUŁKĄ.Czy o wszystkim wiedzą PANSTWO GODAWSCY?Koleżanki koledzy pijmy żiółka róbmy swoje panowanie Pani ANNY NIE MOŻE TRWAĆ WIECZNIE.NIE z takimi PAŃSTWO GODAWSCY stawali do boju czy wygrają? czy dadzą radę ?? a może akceptują te działania? pracownicy obudzcie się napiszcie co otym myślicie;;;;;


Post Wysłano: 02 mar 2009, 0:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3140
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

To może niech jej ktoś wyjaśni, że dzięki kierowcom ma prace.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 02 mar 2009, 7:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2008, 22:00
Posty: 69
GG: 8244683
Samochód: Aktualnie Brak
Lokalizacja: Bieruń

@Długi- takiej za przeproszeniem 'piździe' nic nie wytłumaczysz, znam takie przypadki, i wierz mi że taka to wie wszystko najlepiej, choćby nie umiała dodać dwóch liczb to ona się najlepiej zna na księgowości. Taka woli się zwolnić niż przyznać komuś rację lub się podporządkować pod kogoś. Typowy MOHEREK :lol:


Post Wysłano: 11 mar 2009, 20:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 mar 2008, 18:23
Posty: 16
GG: 8030321
Samochód: Mitsubishi L200
Lokalizacja: Rzeszów/Tyczyn

Budynek PP PKSu Rzeszów
Obrazek

A tutaj coś ładnego stoi ;))
Obrazek

Obrazek


Za tą siatką stoi (widać je) około 10 TGA używanych, 14 TGXów nowych czerwonych. Jeżeli jedziemy w głąb terenu firmowego zauważymy srebnego, niebieskiego oraz 4 czerwone TGXy, zafoliowane, etc ;) Ale PP PKS Rzeszów posiada coś jeszcze ciekawego ;) Jelcz 425 (ten ze zderzakiem od DAFa). Chcieliśmy sfocić wszystko, ale Nas ochroniarz wyprosił ;< Ale, co mnie bardzo zaskoczyło, był bardzo miły i można było sobie z nim porozmawiać ;) Spytałem się, czy te TGXy idą do Omegi czy na UA, ale niestety nie wiedział ;<<


Post Wysłano: 11 mar 2009, 22:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Cytuj:
Budynek PP PKSu Rzeszów
Obrazek

A tutaj coś ładnego stoi ;))
Obrazek

Obrazek


Za tą siatką stoi (widać je) około 10 TGA używanych, 14 TGXów nowych czerwonych. Jeżeli jedziemy w głąb terenu firmowego zauważymy srebnego, niebieskiego oraz 4 czerwone TGXy, zafoliowane, etc ;) Ale PP PKS Rzeszów posiada coś jeszcze ciekawego ;) Jelcz 425 (ten ze zderzakiem od DAFa). Chcieliśmy sfocić wszystko, ale Nas ochroniarz wyprosił ;< Ale, co mnie bardzo zaskoczyło, był bardzo miły i można było sobie z nim porozmawiać ;) Spytałem się, czy te TGXy idą do Omegi czy na UA, ale niestety nie wiedział ;<<
Czerwone ciagniki TGX 18.400 XLX sa po zamowieniu 90 sztuk przez TANK TRANS z Przeworska, odebrali polowe i z reszty sie wycofali. Wiem to od człowieka w biurze handlowym MAN-a.

_________________
MB :)


Post Wysłano: 12 mar 2009, 23:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 mar 2008, 18:23
Posty: 16
GG: 8030321
Samochód: Mitsubishi L200
Lokalizacja: Rzeszów/Tyczyn

A, to dziękuje za info ;)
Czyli co dalej z nimi? Wracają do MANa, czy będą tak stały, aż zardzewieją bądź nimi "ktoś" wyjedzie? xd!


Post Wysłano: 14 mar 2009, 18:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 mar 2009, 18:23
Posty: 1
GG: 0

Witam panów serdecznie. Ja tak nawiązując do PANI TYSZKO ta kobieta to skarb , chodzący cudowny pracownik taki ideał pracownika powinien mieć w swej firmie każdy szanujacy się szef, znakomicie potrafi zepsuć atmosfere miedzy pracownikami, wyprowadzać kierowców z równowagi, nie dograc pracy a winny kierowca bo nie zdazył na czas hym szacunek dla PANI naprawde podziwiam kierownictwo które zatrudnia tak wspaniałego człowieka, wiecej takich prosimy i firma będzie dobrze funkcjonować i ludziom dobrze sie bedzie pracować szacunek dla PANI TYSZKO za rujnowanie współpracy jaką Pan Artur wprowadził w firmie. Poprostu brak mi słów. Szacunek dla wszystkich kierowców panowie życzę cierpliwości na każdego przychodzi pora badźmy dobrej mysli ze PANI TYSZKO długo nie zagrzeje miejsca w Omedze. pozdrawiam


Post Wysłano: 30 mar 2009, 12:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 mar 2009, 12:25
Posty: 1
GG: 0

Koleżanko Aniu, w imieniu kierowców, jak również klientów obsługiwanych przez firmę proszę lub też rządam natychmiastowego Twojego zwolnienia się z firmy. Nie nadajesz się na spedytora, a tym bardziej na kierowniczkę spedytorów.Prosimy, nie ośmieszaj siebie i nas.Twoje fochy i nieprzemyślane decyzje dowodzą tego iż nie nadajesz się do tej pracy.Ile jeszcze krwi napsujesz??Ilu jeszcze kierowców ma się zwolnić żebyś to zrozumiała???może na mięsnym spróbujesz???

Szanowna Pani Katarzyno.Zwracam się z uprzejmą prośbą o przeszkolenie spedytorów z zakresu czasu pracy kierowcy, bo chyba nie bardzo mają pojęcie ile kierowca może prowadzić, jak dlugo trwa pauza,jaki odcinek może przejechać i z jaką prędkością.Ciężarówka to nie F1!!!!W/w mają jednak odmienne zdanie na ten temat.Wystarczy,że coś jest nie po ich myśli to zganiają winę na kierowcę, który ma sobie śmigiełko w d... wsadzić i przelecieć(przepraszam ale się uniosłem).Wszyscy jedziemy na tym samym wózku.NIe tylko spedytorowi zależy na szybkim przewiezieniu ładunku!!Kierowca również chce sie szybko załadować , rozładować, wrócić do domu.My też mamy rodziny!!!Nie tędy droga, żeby o 16-tej strzelić drzwiami i nie odbierać telefonu!!!Stosunek kierowca-spedytor ma w tej firmie wiele do życzenia...Proszę nad tym pomyśleć. Z wyrazami szacunku
szatan


Post Wysłano: 22 kwie 2009, 2:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 kwie 2006, 1:22
Posty: 8
GG: 0
Samochód: scania R topline
Lokalizacja: Podkarpacie

ALLELUJA !!!
Panowie z okazji wielkanocy stał się cud na podkarpaciu.
Doszły mnie słuchy, że pani ANNA słynna na cała Polskę swoją niekompetencją
zostaje zwolniona z firmy PPPKS Rzeszów. Podobno sprytny darmozjad już siedzi
na L4. :P Ciekawe czemu się tak pochorowała??? :P:P:P
Wydaje mi się że na śmingus-dyngus ktoś wylał Pani Prezes kubeł zimnej wody na głowę
i przejrzała na oczy. Gratuluję bardzo trafnej decyzji personalnej :) po stokroć.
I niech poniższe hasło będzie przestrogą przed przyjmowaniem na stanowiska spedytora
osób które się wogóle do tego nie nadają:
"Jeszcze nigdy w historii ludzkości tak wielu nie zawdzięczało tyle nerwów tej jedynej"

P.S. W dobie obecnego kryzysu nie bądźmy tacy bezwzględni dla naszej bohaterki jednej nocy
oto coś dla pani Ani:
Do naszego nowo otwieranego sklepu na terenie Rzeszowa poszukujemy: Sprzedawców do działu mięsnego

Wymagania:
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
aktualne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
Premie,
Pakiet socjalny:
zapomogi – przyznawane pracownikom mającym trudną sytuację finansową lub rodzinną,
dofinansowanie imprez integracyjnych,
paczki Mikołajkowe dla dzieci,
talony zakupowe na święta,
Dofinansowanie do studiów.

***Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności*** ;D

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:

rekrutacja@detalkoncept.pl

_________________
To nie tylko praca ale styl życia...


Post Wysłano: 22 kwie 2009, 21:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2009, 21:06
Posty: 5
GG: 0

Nikomu nie polecam ani omegi ani pksu sam tam pracowalem zarobki poszly teraz gwaltownie w dol .Na ta chwile kierowcy jest odpalane 11% z frachtu niby a nie raz i miej nie oplaca sie robic przezutow krotko muwiac nie ma za co pracowac


Post Wysłano: 26 kwie 2009, 19:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2009, 14:16
Posty: 8
GG: 0

Co lepsze nikt nie widział faktur za frachty.Przez tzw. kryzys kierowcy siedzą po kilka tygodni na przerzutach w zamian za to jak już uda się wrócić na baze dostają aż45godz wolnego,obciążenia za nie ekonomiczną jazde a na wypłate jak dobrze pójdzie to3000zł.Chociaż jeżeli ktoś chce robić np.Niemcy za100 eur to polecam pks i omege.


Post Wysłano: 06 maja 2009, 12:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2009, 21:06
Posty: 5
GG: 0

Dokładnie jak ktos tam pracowal lob praccóje wie o co chodzi ja osobiscie odradzam te firmy chcyba ze chce sie jezdzic dla samej idei a pieniadze cie nie obchodza polecam PKS RZESZOW I OMEGE


Post Wysłano: 06 maja 2009, 23:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2009, 14:16
Posty: 8
GG: 0

Na placu stoi coraz więcej wolnych aut mimo to pani G.dalej dalej pozostaje nie ugięta.SHOW MUST GO ONE


Post Wysłano: 08 maja 2009, 11:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2009, 21:06
Posty: 5
GG: 0

kolego sam niedawno zwolnilem jedno a co lepsze nikt nie ma pojecia jak Godawska wyraza sie o swoich kierowcach szkoda pisac jest po prostu chamska i nie szanuje tych ktorzy na jej wakacje pracują kawal .............. kierowcy PPKS-U nie bojcie sie postawcie sie jej ja jestem zadowolony ze mam spokoj od tych chorych ludzi mam inna prace spokojniejsza i każdemu tego życze


Post Wysłano: 08 maja 2009, 20:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2009, 14:16
Posty: 8
GG: 0

Ja też należe do tegorocznych absolwentów tej firmy i teraz wiem dopiero że żyje jak noralny człowiek.Teraz jestem codziennie w domu i wcale gorzej nie zarabiam.Pozdrowienia dla byłych pekaesiarzy.


Post Wysłano: 08 maja 2009, 21:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lip 2006, 17:26
Posty: 175

Co to za firma Tank Trans? Mają takie DAFy też pod cysterkami? Oni w Polsce są czy na Rosji?

_________________
.
.

.
.

:arrow: Nowa strona firmy MAGTRANS
:arrow: FanPage na Facebooku firmy MAGTRANS.


Post Wysłano: 08 maja 2009, 23:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 paź 2006, 21:10
Posty: 202
GG: 8460279
Samochód: 1848
Lokalizacja: Kątownia obok narzędziowni

Sorry za OT: Tank Trans to ukraińska firma zajmująca się transportem spożywki. Mają oddział w Przeworsku, jeżdżą zazwyczaj na zachód a potem wszystkie powroty na UA.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: