Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 lut 2013, 19:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Witam..
Bylem dzisiaj w firmie koimex i dostalem prace z tym ze jestem mlodym kierowca i pierwsze trasy pojade zeby sie zapoznac ze wszystkim.. zarobki byly wspomniane i wynosza od 4800 do do 5800 w zaleznosci od stazu pracy i calej reszty, trasy glownie PL-F-PL z tym ze sa jeszcze hiszpania, wlochy, niemcy tj wyzej ktos wspomnial. Takze przyjmuja mlodych i bez doswiadczenia i co najwazniejsze ze nie jezdza w podwojnych obsadach. No chyba ze sie przyucza nowego kierowce..

Pozdrawiam
no jak masz gwarantowane 4800 to bajka robota :lol: znam część kiero z tej firmy i realia tam panujące wiec najpierw przepracuj z trzy miesiące a potem udzielaj takich informacji :lol: jedno co jest faktem niezaprzeczalnym to firma dba o auta i odnawia tabor

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 10 lut 2013, 13:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lis 2011, 17:25
Posty: 44
GG: 0
Lokalizacja: FWS

Cytuj:
Cytuj:
Witam..
Bylem dzisiaj w firmie koimex i dostalem prace z tym ze jestem mlodym kierowca i pierwsze trasy pojade zeby sie zapoznac ze wszystkim.. zarobki byly wspomniane i wynosza od 4800 do do 5800 w zaleznosci od stazu pracy i calej reszty, trasy glownie PL-F-PL z tym ze sa jeszcze hiszpania, wlochy, niemcy tj wyzej ktos wspomnial. Takze przyjmuja mlodych i bez doswiadczenia i co najwazniejsze ze nie jezdza w podwojnych obsadach. No chyba ze sie przyucza nowego kierowce..

Pozdrawiam
no jak masz gwarantowane 4800 to bajka robota :lol: znam część kiero z tej firmy i realia tam panujące wiec najpierw przepracuj z trzy miesiące a potem udzielaj takich informacji :lol: jedno co jest faktem niezaprzeczalnym to firma dba o auta i odnawia tabor
Rozmawiałem z kilkoma szoferami we Francji i zarobki są takie jak krzysiekjx1 pisał. Za 3 niedziele w kabinie te 4500 to takie minimum. Może i zarobić ponad 5k, ale w miesiącu jak na pauzę weekendową zjedziesz do domu to będzie szczyt marzeń.
Do mnie mieli dzwonić i jakoś do teraz milczą. Z braku laku poszedłbym tam jeździć, ale na szczęście chwyciłem spokojniejszą pracę.

_________________
B - 4.11.2008r.
C - 20.07.2011r.
C+E - 20.12.2011r.


Post Wysłano: 25 lut 2013, 19:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2013, 19:00
Posty: 3
GG: 9571311
Samochód: vw golf IV 2.3V5

Ja tylko udzielilem na pytanie odpowiedzi.. ze takich informacji sie dowiedzialem.. co do kasy jaka sie zarabia.. Ale macie racje zobaczymy za kilka wyplat, jak sie sprawa ma.. zawsze mozna zmienic prace Prawda >?? nikt na sile nie trzyma. Pozdraiwam

_________________
Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.


Post Wysłano: 10 lis 2013, 20:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 sie 2007, 10:49
Posty: 16
GG: 8977791

Odświeżam, jeżdżę rok firma godna polecenia. Bywa lepiej nieraz gorzej jezeli ktoś chce dowiedzieć się coś natemat firmy zapraszam na pw. Pozdrawiam

_________________
http://www.fan4truck.yoyo.pl/forum/


JEŻDŻE ZE SCHMITZEM


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: