Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 kwie 2007, 9:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

"Wybierasz się na urlop lub na święta do rodziny? Będziesz jechał samochodem? Mamy coś dla ciebie!

Po polskich drogach jeździ już ponad 13 milionów samochodów. To oznacza, że co trzeci Polak ma samochód, wliczając w to osoby starsze oraz dzieci i młodzież poniżej 18. roku życia.

Tymczasem sieć drogowa w ostatnich latach nie uległa znacznym przemianom. Poza nielicznym odcinkami nowych autostrad w przeważającej liczbie przypadków pozostaje nam jazda tymi samymi szosami co kilka czy kilkanaście lat temu.
W tej sytuacji na drogach panuje o wiele większy tłok. Tymczasem wpadnięcie w potężny korek potrafi skutecznie zepsuć radość z czasu wolnego od pracy.

Mamy jednak na to sposób. W naszym nowym serwisie www.kamery.interia.pl możecie sprawdzić, jak wygląda droga, którą zamierzacie jechać! Na poboczach najważniejszych dróg w całej Polsce zamontowanych jest około 150 kamer, z których obraz prezentujemy co 10 minut!

Oczywiście 150 kamer nie może pokryć swoim zasięgiem wszystkich dróg w Polsce. To jednak dopiero początek, bowiem kamer przy drogach wciąż przybywa, a to oznacza, że monitoring będzie coraz bardziej dokładny.

Zapraszamy jednak do naszego nowego serwisu już teraz. Jest to bowiem jedyna taka usługa w polskim internecie!"

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Widać że Interia myśli o kierowcach :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 05 kwie 2007, 10:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 cze 2006, 12:03
Posty: 73
GG: 2792260
Lokalizacja: Bytom

Mogło częsciej robi zdjęcia te kamery a nie po 10 min.

_________________
..::Pezzaioli::...
..::Internationale Viehtransporte::..


Tytuł:
Post Wysłano: 05 kwie 2007, 11:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 mar 2007, 17:18
Posty: 38
Lokalizacja: Nowy Sącz

Moim zdaniem to nie najlepsze te kamery, gdyż obraz powinien byc "na żywo" a nie zdjęcie co 10 minut. Wtedy dokładniej wiedziałoby się jaka jest obecna sytuacja na danym odcinku drogi. :U


Tytuł:
Post Wysłano: 05 kwie 2007, 13:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sie 2006, 1:28
Posty: 54
GG: 0
Samochód: MAN TGL
Lokalizacja: Warszawa

..noo gdyby obraz był na żywo, napewno było by to o wiele ciekawsze, ale jeżeli ktoś chce sie zorientować czy na danej trasie na ma żadnych korków itp. to myślę że mu to wystarczy, bo nie wydaje mi się żeby korek utworzył się szybciej niż w 10min... (no chyba że jakaś wyjątkowa sytuacja..)

_________________
LKW KoRnik


Tytuł:
Post Wysłano: 05 kwie 2007, 14:04
Awatar użytkownika

Administrator

Offline

Offline

Administrator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 gru 2004, 16:26
Posty: 127
Samochód: Rodzinny

Tytuł:
Post Wysłano: 05 kwie 2007, 14:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2007, 15:36
Posty: 21
Lokalizacja: Bydgoszcz

Albo jak już dają co 10 min. To mogliby jak mają kamery nagrać kawałek jak jest częstotliwość jazdy. (ile samochodów przejeżdża np. przez 1min.)


Tytuł:
Post Wysłano: 05 kwie 2007, 15:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lut 2007, 23:46
Posty: 79
Samochód: Scania G410 E6 Streamline
Lokalizacja: Ostrzeszów (POT)

Cytuj:
Harnaś przeciez to jest to samo co te kamery na interi,było by swietnie jakby mozna było ogladac non stop na zywo,ale by sobie poogladał :D A jeszcze lepiej by było jakby mozna było oglac to co sie chce a nie tylko tam gdzie sa słupy z kamerami :D Zaraz bym zajrzał na podwórko jakis fajnych lasek :mrgreen:


Tytuł:
Post Wysłano: 05 kwie 2007, 16:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

No to fajnie. U mnie w wojewodztwie jest tylko jedna kamera. . Tak mi sie wydaje ze malo osob jeszcze wie o tych kamerach i narazie sie to nie sprawdzi chociaz moze za kilka lat. Co do aktualizacji obrazu mysle ze powinien byc czesciej niz co 10 minut. Nie wiem jak w innych woj ale w moim ustawili ta kamere na prostym odcinku drogi gdzie jakis korek to moze sie zdazyc naprawde raz na rok. Mysle ze takie kamery powinny byc ustawione w takich miejscach gdzie czesto tworza sie korki chocby z powodu wypadkow.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: